Trending News

Saslimstība pieaug starp potētiem, bet samazinās starp nepotētiem – UK dīvainības.

Jau pagājušā nedēļā bija vērojams, ka saskaņā ar ZOE Covid Symptom pētījumu jaunas simptomātiskas infekcijas uzrāda tendenci samazināties starp tiem, kas nav špricēti, bet tās pieaug tur, kur potes ir saņemtas.

Tendence turpinās arī šonedēļ – nešpricēto līkne samazinās, bet starp tiem, kuri saņēmuši vismaz vienu dozu, infekcija pieaug.

UK vismaz 67% populācijas ir savu vienu dozu jau saņēmuši. Bet šis grafiks parāda to, ka šis tā saucamais Delta vilnis skar abas grupas, turklāt starp nepotētiem tas jau ir sasniedzis savu pīķi un iet uz leju, kamēr starp potētajiem šobrīd līkne iet uz augšu. Līdz ar to šeit ir pilnīgi muļķīgi visi apgalvojumi par to, ka nepieciešams sapotēt bērnus un šaubīgos jauniešus. Kā redzams, tad saslimšanas līkne starp nepotētajiem jau tāpat krīt bez visas piespiedu potēšanas un aizliegumiem. Un tas, ka tā pieaug starp tiem, kas ir sapotēti, praktiski izslēdz vajadzību pēc histērijas par šo jauno Delta variantu kā iemeslu steidzami nopotēt vēl visus atlikušos.

Jo kopējā saslimstības līkne šobrīd UK palielinās tieši tāpēc, ka to izraisa vakcinētie. Arguments par to, ka ja reiz sapotēt 100% un tad saslimst tikai vakcinēti, kā to cenšas pasniegt faktu čakari, ir savā saknē tikpat muļķīgs, jo tādā gadījumā taču nav nekādas atšķirības starp 100% potētu vai 100% nepotētu sabiedrību, ja reiz tik un tā iespējami epidēmijas uzliesmojumi un tā saucamais vīruss atkal mutējas par jaunu variantu katru gadu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tā taču tas ir ar gripas biznesu – potējies, cik vēlies, tik un tā katru gadu ir sezona. Izņemot, ja to pasludina par izbeigušos.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment