Trending News

Satversmes sāga II daļa – par ko satraucas režīms?

Jautājumā par Satversmes oriģinālu sarosījušies arī “patiesības ministri”. Šī tēma acīmredzami satrauc arī režīma propagandas rečekistus un tāpēc Rejbaltika sarakstījusi aizstāvības runu ar apgalvojumu, ka dokumenta spēku apliecina tikai publikācija, nevis oriģināls.

Visu jomu ekspertes Bērziņas kundzes loģika ir apmēram tāda – ja reiz dokumenta spēku apliecina ‘oficiālās publikācijas’, nevis pats oriģināls, tad, piemēram, bērna dzimšanas faktu apliecina publikācija vietējā pagasta avīzē un ar to var tālāk kārtot visas lietas, bet dzimšanas apliecība nav nepieciešama? Tāpat arī laulības, miršanas apliecības un visi pārējie dokumenti, ja reiz par to var izlasīt kādās avīzēs, nav fiziski nepieciešami un neviena tiesa tādus neprasīs, vai ne?

Bet vispār jau runa nav tikai par Satversmi un tās oriģinālu. Nav atrodams arī Satversmes pieņemšanas Sapulces protokola oriģināls.

Un ejot vēl tālāk, tad protams, ka šī tēma ir daudz dziļāka un nopietnāka, kā tikai Satversmes juridiskais spēks. Te ir runa arī par simboliem, arhetipiem un to sakrālo, enerģētisko nozīmi. Cilvēki par to reti aizdomājas, bet tie, kas pārvalda sabiedrības struktūras, gan to zina ļoti labi.

Vai domājat, ka čips uz Vairas Vīķes grāmatas ‘Kultūra un Latvietība’ vāka ielikts tāpat vien? Kā var būt tā, ka šī trimdas profesore nodarbojas ar tautas dižākā sakrālā mantojuma jeb Dainu ‘apstrādi’ un pētniecību, tai pašā laikā darbojoties iluminātu –rožkrustiešu ordenī ar visu savu ģimeni? Kā var būt tā, ka šī kundze izliekas par nacionālo, tautisko vērtību pētnieci un aizstāvi, bet vienlaicīgi darbojas lielajās globālistu institūcijās kopā ar Rokfellera fondu? Šīs lietas absolūti neiet kopā, taču lielākā cilvēku daļa to joprojām nespēj aptvert.

 Taču atcerēsimies vēlreiz ne tik senos notikumus, kad attiecīgā dāma tautu ievilka globālistu struktūrās, izmantojot tieši tautiskos un Dainu motīvus. Starp citu, tas notika tieši pretēji Satversmē noteiktajam, ka vara pieder tautai. ES un NATO struktūrās nekas nepieder ne tautai, ne valstij, jo tā tiek integrēta virs nacionālājās struktūrās un nonāk starptautisko  korporāciju varā.

Tikai tad, ja sākat saprast viņu pārvaldes shēmas un mehānismus, kādā veidā šis tautiskais uzkrājums tika pielietots, lai nekaunīgi manipulētu ar cilvēku zemapziņu un senču garu, izmantojot savos rituālos, var izskaidrot šos notikumus un konkrētā cilvēka lomu jeb uzdevumu tautas izpostīšanā.

Otrs, ne mazāk būtisks elements un simbols ir piemineklis Brīvībai, kas arī ir nekas cits, kā kulta un rituālu veikšanas vieta, jau pats nosaukums apliecina to, ka tas saistīts ar mirušo pasauli, ne īstu un dzīvu Brīvību. Tur ir trīs zvaigznes, kas veido piramīdu un sešstūri pa vidu, kam nav nekāda sakara ar mūsu 4 novadiem un mītu par visas šīs struktūras jēgu un nozīmi, Tā ir pavisam cita simbolika. Nav nekāds noslēpums, ka arī LV himnas motīvs ir paņemts no 1790. gada bēru marša.

Un tagad izrādās, ka mums nav arī Satversmes – ar to saprotot ne tik daudz pašu juridisko dokumentu, bet tās sakrālo nozīmi. To, ka tas ir enerģētisks instruments, kurā tika ielikts visas tautas spēks, vēlme pēc savas valsts un brīvības, ko toreiz uz brīdi sanāca realizēt.

Bet mums tā nav. Pieņemot, ka tāds oriģināls vispār ir bijis – tad kāds to ir pievācis un šeit atkal runa ir par pavisam citām kategorijām kā papīra gabals. Tieši tāpat, kā Dainas nav tikai skapis vai rakstīts burts. Dainas ir enerģētiskais pamats, mācība, tikumu un zināšanu avots, kas nepieciešams tautas attīstībai. Un Satversmei vajadzēja būt praktiskajam šo tikumu un likumu aprakstam valsts pārvaldē, kuru realizē pati tauta. Vai tad mums tā ir?

Tad vai mums jābrīnās, ka tautu žņaudz sveša vara, gara spēks ir salauzts, Brīvības un himnas vietā ir kaut kādi kapu rituāli, bet paša enerģētiskā pamata šai valstij vispār nav? Ir tikai upura kults un mūžīgā vaimanāšana kā režīma politika, kam tagad seko arī nošvakcinēšanas genocīds.

Tikai tad, kad mēs sāksim domāt šādās kategorijās, varēsim saprast, kādi atribūti, simboli, arhetipi, un psiholoģija veido un nosaka to, kapēc kāda tauta zeļ un plaukst, bet kāda vārgst un iznīkst – kas ir tās saknes, kuras vajag apcirst un ko vajag izkropļot, lai saindētu pašapziņu un degradētu katru nākamo paaudzi. Tie, kas ar to nodarbojas, ļoti labi pārzina šīs metodes, rituālus un instrumentus. Bet vai to zināt Jūs?

Tikai saprotot to, kāpēc mums ir šādi izkropļoti simboli, zemapziņā ielikti arhetipi un mīti, varam saprast to, kā atjaunot tautas enerģētisko pamatu un izmainīt vektoru no iznīcības uz attīstību. Un tikai tad var sākties šādai attīstībai vajadzīgie fiziskā plāna notikumi.

Un ko tad mēs gribam izdarīt, vaicājot pēc Satversmes oriģināla? Iedomājieties, kādas sekas var būt ļoti vienkāršai lietai – atjaunot spēkā Satversmes 1922. gada oriģinālu, izdzēšot visas režīma korekcijas un nācijas tēva preambulas? Tur nav ne partiju diktatūras, ne noziedzīgās koalīcijas, nedz arī tiek pieļauta kāda virsnacionāla pārvalde, kas kaitē tautai. Tieši tāda ideja visvairāk tracinās režīmu, kas kalpo nevis tautai, bet globālistiem. Un tāpēc mums savas prasības ir jāveido tieši balstoties uz šādu domu.

A.Vasiļeskis

Vai Satversmes spēku patiesi apliecina tikai publikācija presē?
  • Raksti savu atbildi!
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Beidzot ir pateiks problēmas pirmsākums.

    jūnijs 17, 2021
  • Beidzot ir pateikts problēmas pirmsākums.

    jūnijs 17, 2021
  • I really like what I read here, great website.

    jūnijs 18, 2021

Leave A Comment