Saulgriežu deju un mūzikas festivāls Būtība – 21.-24. jūnijs


Jau piekto reizi notiks festivāls, kas veidots cilvēkiem, kurus interesē pašizaugsme, mūzika, dejas un dzīves svinēšana bez apreibinošām vielām. Fesstivāla ietvaros būs uguns rituāls, ekstātiskas dejas, dzīva mūzika, ekskluzīvs veģetārs ēdiens un kopā būšana Daugavas krastā, simtgadīgu priežu ielokā.

Šī gada festivāls iekļaus arī Saulstāvju svinēšanu un rituālus Jāņu vakarā, taču to veiksim savā, citādākā veidā. Tās nebūs tradicionālās svinības, bet gan no dziļumiem nācis aicinājums atjaunot patieso saikni ar Mātes Zemes Dvēseli – tās Būtību!

Četras piepildītas dienas, kur savīsies Austrumu, Dienvidu, Rietumu, Ziemeļu spēki. Trīs mistiskas pieredzes piepildītas naktis. Svinības, izdejojot dejā, izdziedot, ielīgojot!

BŪTĪBA – deju un mūzkas festivāls ir ļoti dzīvs, prieka, dziedinājuma un izziņas pilns četru dienu notikums pašos Vasaras Saulstāvjos.  Tie ir svētki, ceremonijas, rituāli un kopā būšana, kur sanāk gan pašmāju, gan citzemju sakrālie mūziķi, dejotāji, šamaņi un skolotāji. Biļetes maksā 45 EUR par 1 dienu vai visai ģimenei 210 EUR par 4 dienām.

Ar festivāla programmu un uzzināt vairāk var šeit.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment