Trending News

Savakcinētajā Izraēlā sākas viss no gala

Vēl pavisam nesen teju visi pasaules lielie melu mediji slavēja Izraēlu kā piemēru tam, ka tur sašpricēta lielākā cilvēku daļa un ka tas ir paraugs visiem, kā tikt galā ar ‘vīrusu’. Arī viņiem stāstīja par to, ka vajag tikai sašpricēties un dzīve brīnumainā kārtā sakārtosies. Bet kas tad tur notiek šobrīd?

Savukārt ‘sazvērestību teoriju’ izplatītāji no paša sākuma runā par to, ka tā ir tikai totāla kontrole un varas sagrābšana, ka lokdauni ir mērķis, bet kaut kādu ierobežojumu atcelšana ir tikai fikcija. Jo plāndēmijas afēristu rokās ir ģeniāla shēma, kā viņi var šo pasākumu turpināt tik ilgi, cik viņiem vajag. Vai kamēr pat sapotētie cilvēki beidzot saprot, cik nežēlīgi viņi ir tikuši piekrāpti. Šī ģeniālā shēma saucas ‘jaunie varianti’. Konkrēti šobrīd aktuāls ir ‘delta’ variants.

Un tā Izraēla ziņo, ka tur pirmdien atkal sākas viss no gala – pirmdien bijusi augstākā infekcija pēdējo 2 mēnešu laikā, kad pozitīvi satestēti 125 cilvēki, bet ‘delta epidēmijas’ sākušās visā valstī. Veselības ministrijas ģenerāldirektors Chezy Levy pavēstīja, ka 70% no jaunām infekcijām esot tieši delta variants. Viņš turklāt atzīmēja, ka puse no tiem ir bērni, no kuriem savukārt 1/3 ir jau sapotēti. Līdz jūnija vidum Izraēlā ikdienas reģistrētā ‘infekcija’ turējās viencipara skaitļu robežās. Tur pagājušo nedēļu pat atcēla uzpurņus. Taču prieki bija īsi. Tagad viņiem ir jauns premjers un sākas plāndēmijas nākamā fāze. Divās skolās 9 darbinieki saķēruši vīrusu par spīti tam, ka ir pret to sapotēti. Dažās pilsētās atkal tiek pasludināta ‘’dzeltenā” zona ar vidēju briesmu pakāpi – viņiem ir izveidota luksoforam līdzīga sistēma, kad zaļš ir labi, bet sarkans ir lokdauns. Kā rokās tad ir šis varas instruments?

Un tā jau pirmdienas pēcpusdienā aizsardzības ministrs devis pavēli armijas struktūrām atkal sagatavoties masveida testēšanai un kontaktu izsekošanai, ko sākotnēji it kā jau plānoja pārtraukt. It kā..

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Valsts galvenais vīrusa eksperts Nachman Ash arī devis pavēli gatavoties atvērt testēšanas centrus visā valstī. Bet veselības ministrs paziņojis, ka tiks piemērotas milzīgas soda naudas tiem, kuri ceļojuši uz ‘nedrošajām’ valstīm. Un pats galvenais – jaunais premjers aicina nedoties ārpus valsts un steidzami nošpricēt visus bērnus sākot no 12 gadiem.

Atcerēsimies, ka Izraēla ir viena no visvairāk sapotētajām valstīm pasaulē. Kā tad varēja gadīties, ka tieši tur atkal sākas jauna epidēmija? Un vai kādam ir jautājumi par to, ko plāno arī vietējais režīms tuvākajos mēnešos?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Interesanti, līdz kādam palaistās zarazas grieķu alfabēta burtam izturēs katras sašpricētās aitas organisms?! Alfa, beta, delta…. Nu pēdējo omegu nesagaidīs šinī saulē jau NEVIENS!

    jūnijs 23, 2021

Leave A Comment