Friday, October 23, 2020
Trending News

Senāta ziņojums apgalvo, ka Baidena dēls iesaistīts korupcijā Ukrainā, kā arī cilvēku tirdzniecībā

ASV Senāta ziņojuma pilns teksts uz 87 lpp.

Jaunatklātie fakti ir kritiski Džo Baidena kampaņai. Jaunā ASV Senāta Nacionālās drošības un valdības lietu komitejas trešdien izdotajā ziņojumā ir izklāstīts, kā Hunter Baiden, bijis iesaistīts cilvēku tirdzniecībā un prostitūcijā Austrumeiropā. Vakardien publiskotajā ziņojumā apgalvots, ka Džo Baidens zināja par korupciju un ļāva visu.

Ziņojums satur apgalvojumus par Hantera Baidena līdzdalību Ukrainas gāzes uzņēmumā Burisma korupcijas lietā. Ziņojumā atzīmēts, ka Obamas administrācija zināja, bet neko nedarīja attiecībā uz interešu konfliktu, kas izveidojās, kad Džo Baidena dēlu Hanteru Baidenu iecēla Ukrainas Burisma valdē.

Ziņojumā secināts, ka Hunter Baidens un viņa ģimene bija iesaistīti plašā finanšu tīklā, kas viņus saistīja ar ārvalstu pilsoņiem un ārvalstu valdībām visā pasaulē, ar mērķi gūt labumu sev.

Ziņojumā teikts, ka Džo Baidens ir informēts un “to atļāvis”.

Ziņojumā secināts, ka Džo Baidens atlaida Ukrainas prokuroru, lai aizsargātu dēlu Hanteru.

Lūk pierādījumi, kā bijušais Ukrainas prezidents Porošenko atskaitās Baidenam par to, ka ir iecelts cits ģenerālprokurors.

Tā kā Youtube ir izdzēsis netikai visus video, kas satur šos telefonsakaru ierakstus, bet arī pašu kanālu, kur bija desmitiem sarunu. Tādēļ tagad tās ir noklausāmas šeit. Sarunas starp Baidenu un Porošenko iespējams dzirdēt no 16.30 un 22.30.

Tomēr dažas no visvairāk nosodošajām ziņojuma daļām ir saistītas ar Hanteru Baidenu, Ķīnas Komunistisko partiju, un viņa līdzdalību cilvēku tirdzniecībā un prostitūcijā Austrumeiropā.

“Hanteram Baidenam bija kopīgi biznesa darījumi ar Je Dzjanmingu, Gongvenu Dongu un citiem Ķīnas valstspiederīgajiem, kas saistīti ar komunistu valdību un Ķīnas armiju. Šī sadarbība radīja naudas plūsmu miljoniem dolāru,” teikts ziņojumā.

“Hanters Baidens maksāja nerezidentēm, kuras bija Krievijas vai citu Austrumeiropas valstu valstspiederīgās un kuras esot saistītas ar “Austrumeiropas prostitūcijas vai cilvēku tirdzniecības tīklu”, piebilst ziņojums.

Tātad Hanters Baidens atpirka aizdomās turētos, kuri bija iesaistīti cilvēku tirdzniecībā un prostitūcijā.

Ziņojumā arī tika teikts, ka izmeklēšanā tika konstatēts, ka Obamas administrācija “zināja, ka Hantera Baidena atrašanās Ukrainas Burisma valdē ir problemātiska”.

Komitejā reģistrētie dokumenti, ziņojumā teikts, “apstiprina, ka Hanters Baidens nosūtīja tūkstošiem dolāru personām, kuras: 1) bija iesaistītas darījumos, kas atbilst iespējamai cilvēku tirdzniecībai; 2) saistība ar pieaugušo izklaides industriju; vai 3) potenciāla saistība ar prostitūciju. ”

Ziņojums tālāk sīki aprakstīts, ka daži darījumi bija saistīti ar Krieviju un Ukrainu saistībā ar Austrumeiropas prostitūcijas vai cilvēku tirdzniecības tīklu.

Šī nav pirmā reize, kad Hantera Baidena neuzticība radījusi galvassāpes viņa tēva 2020. gada prezidenta kampaņai.

Pagājušā gada novembrī striptīzdejotāja Arkanzasas štatā veiksmīgi iesūdzēja bijušā viceprezidenta dēlu par ikmēneša uzturlīdzekļiem. Viņa strādāja klubā Mpire, kuru bieži apmeklēja Baidena dēls. Hantera Baidena bērna māte uz kluba skatuves uzstājās ar vārdu “Dallas”. Viņas īstais vārds ir Lundena Aleksis Robertsa.

Latvijas Deep State mediji protams, par šo klusēs. Tomēr mūsu rīcībā ir informācija, ka prezidents Tramps izvirzīs šīs apsūdzības pirmajās prezidenta debatēs 29. septembrī. Būs interesanti paskatīties kā uz to reaģēs Baidens.

Vai daudzi pasaules elites pārstāvji ir vainojami pedofilijā un cilvēku tirdzniecībā?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment