Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Serbijā sacelšanās pēc jauna lockdown noteikšanas un Uga Dumpis biedē ar stingrākiem ierobežojumiem Latvijā.

Šādi izskatījās pagājušā naktī Serbijas galvasspilsētā Belgradā. Cilvēki izgāja ielās, protestējot pret valdības noteiktajiem ierobežojumiem pēc jauna lockdown. Protestētāji mēģināja iekļūt parlamentā, saucot: “Arestējiet Vuciku!”. Policija pret protestētājiem pielietoja asaru gāzi.

Vienlaicīgi vairākās ES valstīs “galvenie” politiskie vīrusologi, tai skaitā Latvijā Uga Dumpis, sāk biedēt iedzīvotājus ar jauniem ierobežojumiem un otro vilni. Līdz šim plāndemijas laikā parasti pēc šādiem paziņojumiem viss tika arī īstenots. Atgādināsim, ka saskaņā ar plānu 201, kas tika izspēlēts krietni pirms vīrusa sākšanās, koronas vīruss būs aktuāls 18 mēnešus un noslēgsies ar obligāto vakcināciju, imunitātes pasēm un jaunu sabiedrības regulēšanas kārtību. Saite uz EVENT 201 (a global pandemic exercise): https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

Šeit jāpiemin, ka lielākā daļa protestētāju ir sapratusi, ka noteiktajiem ierobežojumiem nav tieša sakara ar vīrusu. Tauta iziet ielās, lai aizstāvētu savas tiesības, brīvību, dzīvību un veselību.

Plašsaziņas līdzekļi šobrīd klusē par notikumiem Balkānos.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment