Trending News

Seržants nevēlas uzņemties atbildību par savu rakstu un bēg no debatēm

Valdības propagandas portāls jauns.lv “žurnālists” Kārlis Seržants publicējis kārtējo rakstu, kur cenšas slēpt viltus pandēmiju, testus sauc par patiesiem un cenšas liegt sabiedrībai diskutēt par amatpersonu atbildību dēļ pieņemtajiem lēmumiem. Raksts ir bagāts dažādiem virtuoziem epitetiem, tomēr tur iztrūkst pats galvenais – reāli fakti, kas atspēko, piemēram, šajā vēstulē ārstiem iekļautos argumentus. Ir tikai aizejošās varas mediju pakalpiņu emocijas. Patiesā Kārļa Seržanta seja atklājās telefonsarunā ar Jāni Pļaviņu. To iespējams noklausīties zemāk.

Uzreiz pēc raksta publicēšanas Jānis Pļaviņš sazvanīja Kārli Seržantu un piedāvāja piedalīties atklātās publiskās debatēs, kur visus jautājumus būtu iespējams izrunāt. Ja jau Seržants jūtās drošs par saviem apgalvojumiem, tad kādēļ gan neatspēkot 12.12. pārstāvju viedokli un paustos faktus atklātās debatēs? Detalizēti šo telefonsarunu iespējams noklausīties šeit:

Interesanti, ka sarunā pats Seržants atzinās, ka ir līdzautors rakstam, kura virsraksts bija klaji apmelojošs – “Pļaviņš aicina slepkavot ārstus”. Par šo rakstu Jānis Pļaviņš ir vērsies prokuratūrā.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment