Sunday, September 20, 2020
Trending News

Sestdien, 13. jūnijā vispasaules akcija #ExposeBillGates

Alternatīvo mediju organizācija un aktīvistu grupu aicina uz Vispasaules akciju #ExposeBillGates (atmaskot Bilu Geitsu) viņa plānus un kontroli.

2020. gada pirmajos mēnešos – COVID-19 pandēmijas laikā – miljardieris Bils Geitss ir ticis reklamēts kā glābējs. Vadošie mediji viņu parāda kā varoni, patiesībā Geitss bīda savtīgas intereses, kas balstītas uz apšaubāmām zinātniskām atziņām. Patiesībā Bils Geitss slēpj tumšus nodomus.

Geitss vairākkārt ir uzstājies plašsaziņas līdzekļos, aicinot uz ilgstošu karantīnu, cilvēku izsekošanu, digitālajiem sertifikātiem, lai ceļotu un strādātu, un paziņoja par savu nodomu vakcinēt 7 miljardus cilvēku. Geitsa ģimene ir saistīta arī ar diskreditētu eigēnikas zinātni, kas aģitē, ka miljardieriem kā viņš vajadzētu palīdzēt samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu. (Tiem, kuriem šī informācija varētu būt jauna, iesakām noskatīties ‘The Bill Gates’ dokumentālo filmu sēriju no ‘The Corbett Report‘ un / vai lasīt The ‘Bill Gates’ izmeklēšanu no ‘The Last American Vagabond’.)

Ir pienācis laiks atmaskot Bila Geitsa plānus un noslēpumus. Kopā mēs varam izgaismot Geitsa patiesos nodomus un mainīt cilvēces attīstības gaitu.

KAD?: piebiedrojieties mums sestdien, 13. jūnijā, 2020. gadā, kad mēs informēsim par Bila Geitsa darba kārtību. Mēs aicinām visus interesentus organizēt un uzturēt dokumentālās filmas, dalīties rakstos, nodot skrejlapas un dalīties sociālajos medijos, izmantojot tagu

#ExposeBillGates

Mēs aicinām ikvienu dalīties ar precīzu un ticamu informāciju par Geitsa mērķiem. Šis ir bez-partizānu pasākums, un aktīvisti ar dažādiem politisku nostāju ir laipni gaidīti.

Lai palīdzētu izplatīt informāciju par #ExposeBillGates dienu, lūdzu, uzliekat šo attēlu par savu profilu bildi visos sociālo mediju kontos.

#ExposeBillGates dienu organizē The ‘Conscious Resistance Network’, ‘The Corbett Report’, ‘The Last American Vagabond’, ‘Acresearcher Post’, ‘The Free Thidge Project’, ‘The Anti Media’, ‘We are Change’ un ‘Wake Up News’.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment