Thursday, October 1, 2020
Trending News

Sietlas protestētāji pasludina pilsētā “policistu brīvo zonu”

Protestētāji pasludināja “Policistu aizliegto zonu” netālu no tās vietas, kur Sietlas policija šķietami pameta savu austrumu apgabala ēku pirmdienas vakarā, pēc dienu ilgām demonstrācijām, reaģējot uz policista Džordža Floida nāvi Mineapolisā.

Apkārtējā teritorijā ir vairāk nekā nedēļu ilgi protesti, daži no tiem ir vardarbīgi. Pirmdien Sietlas policijas pārvalde nosūtīja vēstuli saviem policistiem, atbloķēt ielas un ļaut demonstrantiem doties garām ēkai ceļā uz Kapitolija kalnu.

Kā jau ziņojām iepriekš, rasu nesaskaņu radīšana ir Deep State mērķis savtīgos nolūkos. Jau kopā ir savākti vismaz 1,7 miljardi ASV dolāru, lai to realizētu no pasaules bagātākajām korporācijām. Soros tieši finansē Antifa, Black Lives Matter un citas organizācijas, kuru mērķis ir destabilizēt situāciju pasaulē. Tāpat tiek runāts par finansējuma samazināšanu policijai ASV, itkā sodot par Floida nogalināšanu, bet faktiski tas padarītu policiju vājāku šo nekārtību atvairīšanā.

Spilgti esošās situācijas celoņus skaidro pazīstamais Deep State pētnieks Deivids Aiks. Viņš palīdz saprast šo visu notikumu lielo bildi.

Pašpasludinātajā “Bez policijas” zonā pirmā nakts bez policijas klātbūtnes bija –

lietaina un mierīga, aktīvisti un aģitatori teica daudz runu, piedalījās pat arī dzejnieki un pilsētas padomes locekļi,

teikts Kapitolija Hila Sietlas (Capitol Hill Seattle) kopienas ziņu blogā.

Tas bija liels pretstats notikumiem, kas norisinājās nedēļas nogalē, kad kāds vīrietis, svētdienas vakarā iebrauca protestētāju barā un sašāva citu cilvēku. Sietlas ugunsdzēsības pārvalde vēsta, ka 27 gadus vecais vīrietis no notikuma vietas tika nogādāts slimnīcā ar šāviena brūci.

Policija atkārtoti pavēlējusi, lai demonstranti izkliedējas, jo esot bijusi nemierīga svētdienas nakts, liecina policijas departamenta Twitter konta ieraksts.

Protestētāji sestdien arī meta stikla pudeles, akmeņus un “sprāgstvielas”. Policija teica, ka viņi izmantojuši gumijas bumbas un piparu gāzes, lai mēģinātu izjaukt pūli.

Vairāk nekā nedēļu ilgušo protestu laikā policija izmantoja piparu aerosolus, asaru gāzi un ‘Flashbangs’ uz protestētājiem laukumā, izraisto tūkstošiem sūdzību par policijas darbu, liecina KUOW. Pilsētas varas iestādes nedēļas nogalē aizliedza policijai izmantot asaru gāzi pret protestētājiem.

Sietla aizliedz asaru gāzi uz 30 dienām, pēc Džordža Floida nāves. Pilsētas policijas šefs ,’Carmen Best’, otrdien paziņoja, ka policija vēl vairāk mainīs pieeju protestiem šajā rajonā, ziņo MyNorthwest.

Jaunā pieeja ir redzama attēlos, ar kuru reportieris ‘Hulio Rosass’ dalījies Tvitterī.

Viņi rāda ar roku rakstītas zīmes, kas piestiprinātas pie barikādēm, ar vēstījumiem “Kapitolija kalna autonomā zona” un “Tu tagad dodies prom no ASV”.

Citā attēlā redzams “Welcome to Free Cap Hill” un “No Cops Allowed”, kas melni marķēti pāri plastmasas ceļa barjerai. Skat. augstāk.

Pilsētas transporta darbinieki vēlāk noņēma barikādes, bet dažas atstāja pēc “vienošanās” ar protestētājiem.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment