Trending News

Simtiem tūkstoši Londonas ielās – daži simti ‘antivakseru’ medijos

Vakar pēc alternatīvo avotu aplēsēm Londonā pulcējās līdz pat miljonam, lai atkal iestātos par brīvību, savu un arī turpmāko paaudžu iespēju elpot dzīvi. Kā parasti, lielie mediji ir visai skopi šo notikumu atspoguļojumā un cenšas daudzkārt samazināt protestētāju skaitu.

Tie, kas paši nebija Londonā un tie, kas tic tikai šiem medijiem, var pat nezināt, ka Londonas ielās maršēja vismaz simtiem tūkstoši, kuri demonstrē savu attieksmi pret medicīnisko tirāniju, kas ir apsēdusi UK.

Jo ‘oficiālie’ mediji par to raksta apmēram šādi – daži simti pievienojas akcijai “Nogalināt Bilu” Ar to viņi cenšas diskreditēt šos cilvēkus un parādīt notiekošo pavisam citādi, kā nepieskaitāmo akciju. Tāds ir šo mediju darbs, vienmēr ir bijis.

Vai tiešām tikai daži simti?

Šeit piedalījās pat tie, kas nekad dzīvē nav protestējuši un nav nozīmes, kam viņi tic. Visus vieno vajadzība nosargāt brīvību, jo cilvēki aizvien labāk redz melus un problēmas, kuras tiem mākslīgi rada nevis vīruss, bet valdība. Tā tas ir ne tikai tur.

Arī ITV ziņo tikai par dažiem simtiem antivakseru, kas sapulcējušies Parlamenta laukumā. Ne tikai šie mediji, bet dažādi ‘influenceri’ dara to pašu, cenšas noskaņot sabiedrību pret brīvības cīnītājiem. Te kāds vietējais komiķis raksta par to, ka cilvēkiem esot tik daudz iespēju, kur doties, uz bāriem, apciemot draugus vai uz frizētavu, bet viņi tā vietā iet protestēt par to, ka viņiem neesot brīvības.

Protams, jo Ārons neturpina stāstīt par to, ka bāri strādā tikai uz pusi, joprojām nedrīkst tuvoties citiem, ja cilvēki nesēž pie galda, tad viņiem jānēsā uzpurnis, nav iespējams normāli piecelties un izdzert to savu pinti – tas izskatās pēc adekvātas sabiedrības un brīvības?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Neizskatās gan un tāpēc lielie mediji vai nu izvēlas klusēt, vai pieminēt tikai garāmejot un apmelojot šo protestu, kas varbūt ir viens no lielākajiem, kas jebkad valstī bijis. Viņus var saprast, jo ziņojot par pasākumu tā, kāds tas ir, var izraisīt vēl guļošajos cilvēkos tādu pašu vēlmi iet kopā ar pārējiem, tāpēc labāk ir nodēvēt tos par dažiem simtiem ‘antivakseru’.

Taču notiekošais rāda, ka cilvēki mostas aizvien vairāk un saprot to, kas notiek un kāpēc viņiem nemitīgi tiek melots.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment