Trending News

Skandāls Briselē – 4 miljoni eiro Veselības komisāres kontā.

Šis, iespējams, var kļūt par vienu no lielākajiem korupcijas skandāliem ES vēsturē. Bet var arī nekļūt, jo lielā prese tam nepievērš nekādu uzmanību.

Lieta grozās ap ES Veselības komisāri Stellu Kyriakides, kura parakstījusi Eiropas vakcīnu neizdevīgos un manipulatīvos līgumus. Par to ziņo žurnālists Miklos Omolnar savā video. Viņš atklāj, ka augstās komisāres kontā parādījušies 4 miljoni eiro. Viņai ir kopējs konts ar vīru. Kipras vietējie mediji jau aplūko šo kukuļošanas lietu – ģimenes kontā nauda ienāca caur Cyprus Cooperative Bank.

Lai slēptu pēdas, politiķe cenšas to definēt kā aizņēmumu, taču ģimenei nav tāda finansiāla pamata, kas ļautu saņemt tāda apjoma aizdevumus.

Kopš tika izgaismota šī transakcija, Stella visiem spēkiem cenšas to izskaidrot tā, ka tam nav nekāda sakara ar viņas parakstītajiem līgumiem. Ka tam nav sakara ar acīmredzamu Farmas kompāniju lobēšanu, kuras saņēma tām izdevīgus piegādes līgumus.

Turklāt šis nav pirmais skandāls, kurā iesaistīta konkrētā komisāre. Pirms vairākiem gadien viņa bija iesaistīta shēmā, kad Kiprā tika privatizētas onkloģiskās terapijas prakses un tad tām tika mākslīgi paceltas cenas. Tātad pieredze medicīniskās mahinācijās šai kundzei jau ir.

Miklos Omolnar atceras to, ka Kiprā šī situācija nonāca līdz parlamentam un tur notika balsojums, ar kuru šīs prakses tika nacionalizētas, samazinot to izmaksas – bet vienīgā balss pret to bija Stella – tagadējā ES veselības komisāre.

Jau iepriekš V4NA medijs interesējās par to, vai ES līgums ir sliktāks par to, kāds ir UK un kāpēc tā notika – savā atbildē ES komisija nenoliedza to, ka nosacījumi ir sliktāki un ka tajā nav ietvertas garantijas un precīza piegādes kārtība, kas ļauj Farmas kompānijām piegādāt tur un tā, kā tās pašas vēlas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Savā ziņā situācija ir izdevīga vakcīnu skeptiķiem, jo tas rada haosu piegādē un ik pa laikam to nav un tas kavē režīma ieplānoto masveida novakcinēšanos, kas patiesi var glābt kādam veselību un pat dzīvību. Bet visādi citādi tā ir ierasta ES sistēma – korupcija, mahinācijas un lielā nauda – tas viss taču tieši tā notiek briesmīgas pandēmijas laikā, te nekā nav ko redzēt.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

  maijs 3, 2021
 • ivermectin 3mg tab – cost of ivermectin ivermectin syrup

  maijs 5, 2021
 • ivermectin brand – buy ivermectin for humans ivermectin 12mg online

  maijs 7, 2021
 • generic ivermectin for humans – ivermectin medicine buy ivermectin uk

  maijs 9, 2021
 • clopidogrel tab 75 mg pill – plavix 75 mg pill plavix medication

  maijs 12, 2021
 • star buster natural ed pills – is logynon ed a low dose pill pills for ed from india

  maijs 16, 2021
 • bactrim online no prescrition – bactrim 500 mg bactrim script

  maijs 22, 2021
 • levothyroxine 88 mcg price – synthroid 100 mcg cost where to buy synthroid

  maijs 30, 2021
 • ivermectin otc – ivermectin price uk ivermectin

  jūnijs 16, 2021

Leave A Comment