Skola ASV, kura kopš septembra darbojas normālā režīmā

Vismaz viena skola Floridā šajā mācību gadā vērsās pret Covid-19 pandēmiju, izvērtējot statistikas datus un zinātnisko informāciju, un ieviešot jēgpilnu darbības politiku. Rezultāts ir tāds, ka bērni un skolotāji ir drošībā un laimīgi, un mācības visu gadu notiek normāli.

Stāsta Braiens Kolfidžs (Brian Kolfage):

Man ir 2 mazi bērni, kuri mācās bērnudārzā un pirmajā klasē privātā kristīgā skolā šeit, Floridā. Tāpat kā visas citas skolas visā ASV, pandēmijas laikā mēs bijām spiesti palikt mājās. Pēc vasaras bija pieejams liels daudzums datu, kas pierādīja, ka vīruss vismazāk ietekmē skolas vecuma bērnus. Nebija nekāda iemesla, lai pēc šo datu izvērtēšanas bērniem ASV neļautu atsākt mācības normālā režīmā.

Kad pienāca 2020. gada augusts, mēs ar prieku saņēmām ziņojumu no mūsu bērnu skolas, ka tā atsāks normālu skolas režīmu. Nekādas sociālās distancēšanās, nav masku un plastikāta būru ap rakstāmgaldiem (piemērs zemāk), tikai ierastā skolas kārtība, kā tam arī vajadzētu būt.

Skola paziņoja, ka pret Covid-19 vīrusu izturēsies tāpat kā pret jebkuru citu vīrusu.

Viņi negrasījās slēgt skolu, klases, neaizsargāto bērnu karantīnas grupas un mācībspēkus, viņi izmantoja veselo saprātu, izmantojot datus, lai izveidotu efektīvu risinājumu. Viņi rīkojās tieši pretēji tam, kā rīkojās demokrātu kontrolētās valstis un skolu rajoni.

Viņi nevienam neliedza valkāt maskas, bet paziņoja, ka nebūs maskoti policisti (piemēram, zemāk) un neliks nevienam bērnam vilkt masku.

Patiesībā šeit neviens nenēsā maskas, es arī vēl neesmu uzvilcis nevienu reizi visas šīs pandēmijas laikā, jo es praktizēju ganāmpulka imunitāti.

Kad kādam bērnam parādījās kādi slimības simptomi, viņi netika spiesti veikt Covid-19 testu, bet tika sūtīti mājās, kur atradās līdz simptomu izzušanai. Šī ir tieši tāda pati procedūra kā jebkuram citam vīrusam. Covid-19 skāra tikai nelielu daļu skolas bērnu, un, manuprāt, tikai vienu skolotāju. Vienkārši liekot bērniem ievērot labu higiēnu un mazgājot rokas, viņi efektīvi spēja ne tikai kontrolēt vīrusa izplatīšanos, bet arī darīt to, ko nedarīja neviena cita tautas skola — uzturēt normālu attieksmi pret bērniem.

Tagad es redzu, kāpēc cilvēki bēg no mājām demokrātu kontrolētajos štatos, lai dzīvotu Floridā.

Tagad ir 2021. gada janvāris, pieci mēneši pēc mācību gada sākuma, un šeit nav bijuši plaši uzliesmojumi, nāves gadījumi un smieklīgi Covid-19 ierobežojumi. Mūsu bērniem ir atļauts sportot, socializēties un būt normāliem. Mums nebija vajadzīgas vakcīnas, lai ierobežotu vīrusu, bērni nav tik uzņēmīgi un lielākajai daļai simptomu nav.

Skola visiem skolotājiem deva iespēju strādāt. Ja viņi baidījās no vīrusa, tad nebija spiesti strādāt. Nebija nepieciešams slēgt skolas visā valstī dēļ vīrusa, kas nav nāvējošs lielākajai daļai jaunu, veselīgu pieaugušo. Taisni kā prezidents Tramps paziņoja — risinājumam nevajadzētu būt bīstamākam par pašu vīrusu.

Tagad Losandželosas apgabals runā par obligātu vakcīnas veikšanu bērniem, lai varētu apmeklēt skolu. Tā ir vardarbība pret bērniem! Kāpēc lai kāds vecāks savam bērnam, kurš nav paaugstināta riska grupā, uzspiestu vakcīnu ar nepārbaudītām ilgtermiņa patoloģijām?!

Šajā brīdī ir jānovelk robeža, un tikai augsta riska grupām jāieteic pašizolēties, nevis jāpiespiež visa tauta aizvērt durvis un iznīcināt vietējās ekonomikas tirdzniecību. Ir pienācis laiks sekot datiem un pieņemt lēmumus, kas balstīti uz objektīviem datiem, nevis uz bailēm.

Ir pienācis laiks atgriezties tajā normālajā stāvoklī, kāda līdz šim bija mūsu dzīve. Mūsu skola ir piemērs tam, ka veselais saprāts palīdz cīnīties, un tas darbojas. Mēs apmeklējam sporta pasākumus saviem bērniem, viņi apmeklē skolu uz pilnu laiku, bez ierobežojumiem, mēs esam brīvi…

Pārpublicēts no www.thegatewaypundit.com

Tulkoja Zane T.

26.01.2021.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment