Trending News

Smadzeņu tālvadība un injekcija

Kas ir ”neural lace” jeb mākslīgā intelekta pārklājums smadzenēs, kāpēc šāda tehnoloģija ir ieviesta un kā to iedabūt cilvēkos bez viņa ziņas? Kāda 2016.gada grāmata varētu būt ļoti pravietiska tajā, kas notiek šodien.

Ir ļoti daudz visādu avotu, romānu, filmu un tālāk, kas jau pirms daudziem gadiem apraksta to, kas notiek šobrīd. Prediktīvā programmēšana un šo plānu paziņošana iepriekš, sagatavojot sabiedrību jau zemapziņas līmenī, tā ir tēma, par kuru var rakstīt bezgala daudz un daudzi piemēri ir tikuši aplūkoti, nu atcerieties taču Londonu 2012, Madonna Eirovīzijā 2019 ar gāzmaskām un kroni galvā, kur tika pavēstīts par to, ka ne jau visi ienāks nākotnē  – tās ir tādas spilgtas epizodes, ko ikviens var aplūkot. Protams, ir neskaitāmi citi piemēri – apskatieties kaut vai to, ar ko nodarbojas tagadējā britu premjera padumjā Džonsona tēvs Stenlijs – kādas grāmatas viņš ir sarakstījis. Dzīve bez dzimšanas – 1970.gads. Marburgas vīruss – 1982.gads un vienkārši Vīruss – 2015.gads. Neko sev romāni un nosaukumi, vai ne? Un viņš ir pilnīgi atklāts viens no depopulācijas idejas bīdītājiem, nu tad par ko te jābrīnās, kas pasaulē notiek?

Bet šoreiz apskatīsim kādu citu grāmatu, kas ar otrādu nozīmi jeb kur bija rakstīts par šīs elites plāniem – tās autors ir Wayne Mcroy un tā saucas “The Alchemical Tech Revolution” jeb alķīmijas tehniskā revolūcija un tā ir iznākusi 2016.gadā. Šobrīd ir sanācis tikai iepazīties ar dažām lappusēm no tās, ko var atrast attiecīgās vietnēs, kur ar tām kāds padalījies, bet tieši tās ir pašas interesantākās. Tas, kas tur rakstīts ir, protams, sazvērestības teorija, kā jau viss, kamēr to nepasludina kāda valdība par ieplānotu vai izdarītu.

Tad lūk, tiešais tulkojums no tā, kas tur teikts.

Jūs redzat, viņi domā, ka ir gudrāki un pārāki pār jums. Viņi – domāts globālistu elites – tic, ka zina labāk, ko jums vajag darīt un kā uzvesties un viņi jūs neuzskata par ko īpaši vairāk, kā par lopu baru vai īpašumu. Tiklīdz jūs to saprotat un jums ir skaidrs, ka šie kontrolētāji ir sociopāti un psihopāti, jūs varat labi redzēt arī viņu motivāciju. Viņu perspektīvā jūs esat ‘cilvēkresurss’, kuru var izmantot un pazemot tā, kā tiem tīk. Ja jūs neesat kādas viņu slepenās biedrības loceklis, tad viņi jūs vispār neuzskata par cilvēku.

Lai saglabātu kontroli un nodrošinātu sabiedrības pāreju uz postcilvēku sabiedrību, viņi ir izveidojuši plānu, kurā visiem ar vai bez viņu piekrišanas ir jāievieto mākslīgā intelekta un smadzeņu saite. Ikviens, kurš atsakās no tā, tiks sistēmiski iznīcināts. Bet kā iespējams cilvēkos iedabūt šādu tehnoloģiju bez viņu piekrišanas vai pat bez ziņas? Loģiski, ka tādas sistēmas ievietošanu cilvēkā nevar noslēpt un kur nu vēl izmantot ķirurģisku implantu tā, lai cilvēks par to nezinātu.

Vispirms aplūkosim tehnoloģiju, kas vispāŗ to padara iespējamu un tad arī piegādes sistēmas, ar kādām to cilvēkos var iedabūt. Šogad (2016) Elons Masks nodibināja kompāniju Neuralink, kas tieši ar to arī nodarbojas un tehnoloģija saucas ‘neural lace’ un tas pēc būtības ir pārklājums smadzeņu garozā, caur kuru var notikt tālvadība un uzvedības kontrole. Tāda tehnoloģija dod tās vadītājiem neaptveramas kontroles iespējas un vienlaicīgi tas nozīmē neaprakstāmu tirāniju tiem cilvēkiem, ar kuriem tas tiek darīts, jo tie jau vairs nav cilvēki.

Šobrīd – tas joprojām ir 2016 – zinātne spēj tādu tehnoloģiju injicēt pa tiešo smadzenēs un ir bijuši jau veiksmīgi laboratoriski izmēģinājumi, tas strādā. Bet vēl pastāv iespēja to pašu izdarīt ar nanobotiem caur asinsvadiem, kuri paši spēj veidot šādu slāni, apņemot smadzenes. Un tā nav nekāda fantastika, tas jau tiek darīts un attīstīts. Tagad ir pagājuši vēl 5 gadi. Cūku ar čipu smadzenēs Masks jau nesen demonstrēja.

Bet tagad par iespējamo piegādes sistēmu. Skaidrs, ka nav iespējams to iedabūt cilvēkos pa tiešo un diez vai kāds gribētu ko tādu uz sevis izmēģināt apzināti. Tāpēc autors toreiz izvirza divas versijas, kā tas varētu tikt paveikts bez cilvēku saprašanas – mana sapratne saka, ka viņi lietos vakcīnas. Šobrīd notiek intensīva gatavošanās padarīt tās obligātas un tas būs pretēji brīvās gribas likumam. Un otra sistēma būs ķīmiskās trases, jo ir pierādīts, ka nanodaļiņas var arī ieelpot un tās spēj nonākt asinsrites sistēmā. Ir iespējama arī abu metožu kombinācija. Vajadzīgie materiāli un attiecīgās nanodaļiņas, kas spēj uzbūvēt šo slāni cilvēka smadzenēs, ir atrodamas gan vienā, gan otrā variantā.

Tādā veidā cilvēcei tiek gatavota visai drūma nākotne caur šādu alķīmiju bez brīvās gribas, kas šiem globālistiem neinteresē it nemaz.

Kāda būtu jūsu reakcija, lasot ko tādu 2016.gadā? Lielai daļai noteikti histēriski smiekli, kāds varbūt padomātu nedaudz dziļāk. Bet kā ir tagad, 2021, redzot visu to, kas apkārt notiek? Vai tad ne tieši šīs divas lietas – injekcijas un ķīmiskās trases tiek visaktīvāk cenzētas un katrs, kas runā par vienu vai otru, tūlīt pat tiek cenzēts un izsmiets visos medijos? Taču nu jau daudziem smiekli vairs nenāk, drīzāk ir šoka stāvoklis par to, kā 20 mēnešos pasaule varēja tā apgriezties otrādi un visa šī histērija, vardarbīgā špricēšana un nemitīgi svītrotās debesis acīmredzot nav mūsu veselībai, bet kaut kam pavisam citam – režīmu rīcība un pilnīga dragāšana pāri cilvēku dzīvēm, lai tikai to uzspiestu un iedabūtu kvadrātkodos ir bezprecendenta tirānija modernajos laikos.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

To, ka viņi mūs neuzskata par cilvēkiem, esam redzējuši jau pietiekoši daudz – viņiem ir arī padevīgo lopiņu armija,daudzi no kuriem uzvedas tā, it kā viņus patiešām vada kaut kas cits, ne sirdsapziņa.

Labāk ir zināt, ar ko darīšana un ir īstais laiks palasīt šīs ‘sazvērestības’, kas visu atklāja jau tad, kad mums tas pat murgos nerādījās. Bet šodien pat Latvijas zinātnieki piedalās ”komunikāciju sistēmu caur cilvēka ķermeni” izstrādē un par to saņem finansējumu.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment