Trending News
HomeRīga 2020

Rīga 2020

1Artboard 1

Sociālais eksperiments –

Rīgai nevajag partijas, Rīga jau sen gaida izcilas personības!

Uzsākam sociālo eksperimentu, kas dod iespēju, neiestājoties nevienā partijā, piedalīties tuvākajās Rīgas domes vēlēšanās 29.augustā. Piedalies Tu kā personība! Termiņš 2020.g.9. jūlijs. Pieteikumu aizpildīt šeit.

Aicināts ir jebkurš kompetents profesionālis – spēcīgs, aktīvs, krietns un sirdī brīvi domājošs ideālists. Protams, jābūt spējīgam sadarboties ar dažādi domājošiem pozitīva mērķa vārda.

Blakus sadaļās detalizētāk izklāstīti Sociālā eksperimenta noteikumi.

Pieteiktās personības –

 

Arhitekts, maģistrs, beidzis Arhitektūras fakultāti ar izcilību, pilsētu plānošanas specializācijā, dzim. 1963.g. Rīgā Statuss: Piekritis kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās. Rekomendācija Latvijas infrastruktūras modernizācijas apvienība CV Šeit skatāms CV. Mani solījumi Rīgai Rīgai nepieciešams jauns struktūrplāns un moderna infrastruktūra. Jāsāk veidot jaunu pilsētas šodienu. Vienmēr esmu domājis kā

Neatkarīgais kandidāts piedāvā jums izvēlēties un vienlaicīgi sūta ziņu partiju dogmām: “Skuju jums!” Sveicināti brāļi, māsas, radi, draugi, paziņas, nedraugi!Kā jau minēju, esmu piekritis dalībai pašvaldību vēlēšanās Rīgā, saraksts VIENOTI LATVIJAI. Šis laikam būs neredzēts gadījums, kad neatkarīgi kandidāti kandidē nopolitiskas partijas, bez

Ārsts fiziologs, medicīnas zinātņu doktors, Rīgas Stradiņa universitātes docents, Latvijas Homeopātu asociācijas un Vācijas – Baltijas ārstu biedrības biedrs. dzim. 1960.g. Statuss: Ir piekritis Kandidēt Rīgas domes vēlēšanās. Kandidatūru izvirzīja: Latvijas Homeopātu asociācija Rekomendācija Latvijas Homeopātu asociācija CV 1979–1985 ārsts terapeits Rīgas Medicīnas institūts (Latvija) 1987–1989 Medicīnas

Latvijas savienības "Černobiļa" viceprezidents, tiesību zinātņu maģistrs, dzim. 1961.g. Statuss: Piekritis kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās. Rekomendācija Latvijas savienība "Černobiļa" Mani solījumi Rīgai Tālākajā nākotnē visas komunikācijas ievietot speciali izbūvētā šahtā zem ietves. Attiecīgi izslēgtu atkārtotu ielu un ietvju rakšanu; Izbūvēt pieminekli Černobiļas AES avārijai; Atbalstīt novecojošā dzīvojamā

Projektu vadītāja, Projektu vadītāju profesionālās apvienības (PVPA) valdes locekle, dzim. 1984.g. Statuss: Piekritusi kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās. Kandidātu izvirzīja: PVPA Rekomendācija Projektu vadītāju profesionālā apvienība CV Drīzumā tiks papildināts. Mani solījumi Rīgai Drīzumā tiks papildināts. Mans vērtību saraksts Drīzumā tiks papildināts.

Direktors tehnoloģiju jautājumos uzņēmumā Macte Invest, IT speciālists Statuss: Piekritis kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās Izvirzīja: Laura Riekstiņa Rekomendācijas Valdis Kalnozols:Valdi pazīstu kā cilvēku, kurš prot aizraut un iedvesmot citus. Kurš mērķtiecīgi realizē savus sapņus un idejas. Kurš atbildīgi attiecas gan pret ģimenes attiecībām gan

Skolotājs, interešu izglītības pedagogs Statuss: Piekritis kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās. Rekomendācija CV CV skatāms šeit. CV pielikums, apbalvojumi. Mani solījumi Rīgai Mans vērtību saraksts

Ražošanas uzņēmumu Memory Water un Vegset dibinātājs, dzimis 1981. g. Statuss: Piekritis kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās. Mani solījumi Rīgai Palikt tādām kāds esmu arī, ja nokļūšu tur. Cirst ar cirvi un šaut ar bultām, nezaudējot apziņas tīrību un gaismu sirdī. Mans vērtību saraksts Dievišķās vērtības,

Datortehniķis, dzimis 1987. g. Statuss: Piekritis kandidēt Rīgas Domes vēlēšanās. Rekomendācija CV Skatāms šeit. Mani solījumi Rīgai Rīga būs gatava! Mans vērtību saraksts Ir uzrakstīts daudz, bet tagad uzreiz varu pašu svarīgāko pateikt - taisnīgums un tiesiskums.

Jau 12. oktobrī arī Latvijā tiks ieviests CovidPass. Šīs sistēmas būtība ir tāda, ka turpmāk vietās, kur pulcējas daudz cilvēku - pasākumos, lidostā, stadionā, lielveikalā u.c. varēs ieiet tikai, ja būs Covidpass. Lai saņemetu Covidpass būs obligāta vai nu

Unikāla iespēja jaunām personībām pārvērst Rīgu!

Mēs veicam sociālo eksperimentu, kas dod iespēju, neiestājoties nevienā partijā, piedalīties šajās Rīgas domes vēlēšanās – 2020. gada 29.augustā.

Aicināts ir jebkurš kompetents profesionālis – spēcīgs, aktīvs, krietns un sirdī brīvi domājošs ideālists. Protams, jābūt spējīgam sadarboties ar dažādi domājošiem pozitīva mērķa vārda.

Pašlaik Latvijā politikas veidotājus drīkst virzīt tikai partijas, tādēļ tautas acīs politiķa tēls ir kļuvis nepievilcīgs. Tas ir jāmaina, ir pienācis laiks! Kļūsim paši par Jaunās Sabiedrības vērtību nesējiem. Kādam tas ir jāuzņemas. Tas nozīmē mainīt konkurenci pret sadarbību, vienaldzību pret līdzcietību un savtīgumu pret kopējo labklājību.

Mēs esam sagatavojuši platformu, lai Tu varētu piedalīties un pa īstam realizēt savas idejas. Tagad ir iespējams to izdarīt bez partiju diktāta.

Ja esi kādreiz sevi nostādījis Rīgas vadības vietā, izšķiries un piesakies šodien – vēlākais līdz 9. jūlijam.

Bet ievēlēt var tikai no partijas, vai ne?

Jā, tā tas šobrīd ir. Vēl vairāk – Rīgas domes kompetencē nav mainīt visu Latviju. Tomēr tas neliedz mums pašiem kļūt par  jauno izmaiņu sākumu.

Partija, kura iesniegs mūsu sarakstu uz līguma pamata, savus kandidātus vai politiskās nostādnes nepieprasīs. Tā būs platforma, lai izpildītu vēlēšanu likumu formalitātes un dod iespēju Tev kandidēt kā personībai.

No pieteikšanās līdz ievēlēšanai

 1. Pārstāvis piesakās personīgi vai tiek izvirzīts ar ieteikumu. Pieteikumu aizpildīt šeit.
 2. Dalībnieks atbalsta oficiālo 4000 zīmju programmu, kas ir obligāta CVK prasība. Oficiālā programma tiks koleģiāli koriģēta līdz iesniegšanas dienai. Dalībniekam būs pienākums sagatavot savu personīgo solījumu un vērtību sarakstu.
 3. Dalībnieks apmaksā savu daļu no pieteikšanās izdevumiem proporcionāli dalībnieku skaitam. Maksa iekļauj tikai likumā paredzētās izmaksas.
 4. Piedalīties nevar persona, kura aktīvi darbojusies politikā.
 5. Dalībnieka profils tiek publicēts šajā adresē: mainampasauli.news/socialaiseksperiments
 6. Sociālā eksperimenta projekta organizētāji saglabā veto tiesības atteikt dalību jebkuram, balstoties uz ētiskiem un reputācijas apsvērumiem.
 7. Cilvēkiem ir iespēja balsot online par jebkuru no dalībniekiem. Šie balsošanas rezultāti ietekmēs dalībnieka kārtas numuru sarakstā.
 8. Dalībnieku sarakstu plānots iesniegt Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) jau 14. jūlijā.
 9. No 20. jūlija līdz 24. augustam dalībnieki aktīvi iepazīstina ar sevi brīvi izvēlētā veidā – intervijās un sociālajos tīklos. Savus reklāmas izdevumus dalībnieki apmaksā paši.
 10. 29. augustā notiek Rīgas domes vēlēšanas.

2 iespējas –

A. pieteikties pašam, atsūtot visus obligātos eksperimenta dokumentus un izpildot likuma prasības.

B. izvirzīt savu sapņu kandidātu, nodrošinot viņa piekrišanu. Ja gadījumā dalībnieks vēl nav izlēmis kandidēt pie dalībnieka statusa tiek attiecīgi norādīts, ka viņš nav pagaidām apstiprinājis kandidēšanu sarakstā, bet izlemt iespējams līdz 9. jūlijam.

Pieteikumu aizpildīt šeit.

Mājasdarbi & nosacījumi:

 1. Atbilst visām likuma prasībām. Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likums.
 2. CV pēc Europass standarta,
 3. Dalībnieks nevar būt persona, kura līdz šim aktīvi darbojusies politikā;
 4. Jāiesniedz rekomendācija no kādas cienījamas personas, biedrības vai nodibinājuma;
 5. Video (3-5 minūtes, izklāstot motivāciju, mērķus un dalības nolūku);
 6. Manu vērtību saraksts (līdz 500 zīmēm);
 7. Mani personīgie solījumi Rīgai (līdz 500 zīmēm);
 8. Parakstījis Dalībnieka saistības līgumu ar saraksta iesniedzēju;
 9. Dalības maksa 100-750 EUR, atkarībā no dalībnieku skaita. Dalības maksā tiks iekļauti tikai likumā noteiktie un nepieciešamie izdevumi. Maksa var atšķirties no kopējā dalībnieku skaita.Pieteikumu aizpildīt šeit.