Trending News

Sociālo kredītu sistēma piezogas Austrālijā

Maskējoties zem sociālā pabalsta, Austrālija pievieno 25.000 cilvēkus bezskaidras naudas sistēmai, kura aizliedz ‘nevajadzīgas preces’

Šie austrālieši var tikt pie saviem līdzekļiem tikai caur debetkarti. Šo sistēmu sauc par Centrelink. Tā attiecas uz imigrantiem pirmo 4 gadu laikā kopš dzīvošanas atļaujas iegūšanas. Un šajā sistēmā viņiem nav piekļuves pie lielas daļas sociālo pabalstu – bet galvenā īpatnība šeit ir tas, ka attiecīgās kartes nevar izmantot alkohola vai cigarešu iegādei. Tās derīgas tikai pārtikas un sadzīves preču iegādei. Vairāki Austrālijas reģioni šādas kartes sāka testēt jau 2016.gadā un šeit 80% maksājumu iet nevis uz banku, bet pa tiešo uz šo karti.

Tagad izmēģinājuma rajonos šī shēma tiks ieviesta patstāvīgi, bet klāt pievienoti vēl minētie 25,000 Cape York iedzīvotāju. Vēl šis plāns paredz 30 miljonus dolāru attiecīgo reģionu iedzīvotāju kvalifikācijas uzlabošanai darba tirgū. Padomāts arī par alkohola un narkotiku reabilitācijas programmām.

Rodas jautājums, kas tad tur slikts? Daudzi cilvēki priecājas, ka samazinās dīkdieņu daudzums, kas dzīvo no pabalstiem un lieto alkoholu mūžīgās brīvdienās, kamēr citi strādā un uztur viņus no saviem nodokļiem – vai tad nav pozitīva ziņa, ka tas tiek apturēts? Jā, tā varētu likties un neviens jau negrib uzturēt tos, kas dzīvo uz viņu rēķina.

Taču šo shēmu būtūba un patiesais nolūks ir pavisam cits. Tas viss ir pakāpeniskais ceļš uz sociālo kredītu sistēmu, universālo ienākumu un protams, skaidras naudas likvidāciju, kas šeit jau ir noticis. Un to visu kontrolē valdība – šādas sistēmas ieviešana neapstājas tikai Austrālijā, to centīsies ieviest visā pasaulē.

)

Tiem, kas vēl nezina, kas ir sociālo kredītu sistēma, jāizlasa Business Insider raksts par Ķīnu. Tur ir apraksts par to, kā tas notiek tur. Par sistēmas ieviešanu tur paziņoja jau 2014. gadā un tā sāka strādāt 2020 gada beigās. Tās būtība ir punktu skaits, ko piešķir katram pilsonim un tas mainās atkarībā no viņa uzvedības – otra puse tam ir totāla kontrole un uzraudzība 24/7, citādi nav iespējams zināt, ko tad pilsonis dara. Un te nav runa par kaut kādiem ierastiem administratīviem vai krimināliem pārkāpumiem, par ko soda arī citās valstīs un tas vēl būtu normāli – te ir ikdienas sadzīves lietas, kā smēķēšana tam neatļautā vietā vai aizliegto mājas lapu apmeklēšana – ‘viltus ziņas’ internetā un tamlīdzīgi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un to globālisti grib ieviest visā pasaulē. Tas viss notiek pamazām un sastāv no vairākiem parametriem un viens no tiem ir pašu cilvēku rakstītais soctīklos. Tas ir viens no galvenajiem aspektiem, jo ļaudis tajos pauž visu –tai skaitā politiskos un dzīves uzskatus, bet šie dati ir ļoti svarīgi valdībām un to dienestiem – visa informācija no cilvēka ēdienkartes līdz privātām sarunām tiek nosūtīta attiecīgajām iestādēm un tām atliek tikai likt to lietā. Tas ir viens no sociālās kontroles pamatiem, ko plānots izmantot pret pašiem neapdomīgajiem cilvēkiem.

Universālais ienākums un skaidras naudas aizliegums – abi nākamie. Ja šīs trīs lietas saiet kopā, tad tas var radīt lielāko un efektīvāko globālo policejisko iekārtu, kāda jebkad eksistējusi. Jo tur jebkāda atklāta režīma kritika momentā noved pie visas pieejas slēgšanas attiecīgai sabiedrībai.

Šobrīd viss ir uz jautājuma zīmes.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment