Trending News

Soross finansē “atņemt naudu policijai” kustību

Pret imigrantu deportāciju vērsta grupa, kas saistīta ar miljardiera Džordža Sorosa Atvērtās sabiedrības fondu, stāv aiz Amerikā notiekošās “atņemt naudu policijai” kustības.

Ar Sorosu saistīta aktīvistu grupa ir bijusi daļa no “atņemt naudu policijai” kustības jau 2016. gada sākumā – ilgi pirms Džordža Floida nāves, kas tai atnesa visas valsts slavu. Lai arī daļa sabiedrības pašreizējos protestus un nemierus uzskata par dabisku reakciju uz Floida nāvi, daudzas centralizēti organizētas grupas izmanto šo iespēju.

Ar Sorosu saistītā aktīvistu grupa tiek saukta par Organizētajām kopienām pret deportāciju (Organized Communities Against Deportation – OCAD). OCAD savā tīmekļa vietnē kā partneri norāda “Atvērtās sabiedrības fondu” Open Society Foundation.

2016. gada 16. februārī OCAD rīkoja protestu Čikāgā, Ilinoisas štatā, lai “atņemtu finanses policijai” saskaņā ar rakstu, kas ievietots # Not1More, citas imigrantu antideportācijas organizācijas, vietne, kas ir citas lielākas un organizētākas imigrantu antideportācijas grupas – National Day Laborer Organizing Network (NDLON) atvase.

Šī protesta laikā aktīvisti sēdēja uz kāpnēm ielas vidū pie ASV Reģionālās imigrācijas un muitas pārvaldes (ICE) lauka biroja, turot plakātus, kas teica: “Demontēt ICE. Atņemt finanses policijai. ” Aktīvisti uzskata, ka ICE ir “lielākais policijas spēks” valstī, un viņiem pievienojas “Black Lives Matter” līderi, kuri saka, ka viņu centieniem ir saistība ”, teikts rakstā.

Soross bija domājis pārveidot arī Ukrainu pēc savas gaumes un meklēja savai biznesa impērijai auglīgu augsni arī šajā bijušajā padomju valstī.

Šīs plakātu dizains parāda cik centralizēti tiek veidotas kampaņas gan Ukrainā, gan Lielbritānijā. Nav noslēpums, ka Soross ir viens no Black Lives Matter finansētājiem. Vikipēdijā iepriekš šajā sarakstā atradās arī Antifa un Black Lives Matter, tomēr tās ir pazudušas kopš organizācijas palika ļoti populāras. Tāpat šāda tipa organizācijās iegulda lielākās pasaules korporācijas kopumā $1.7 miljardus. Savdabīgs bija arī šis video, kur Antifa protestētāji kliedza, lai Soross viņiem samaksā naudu.

Šeit skatāmi arī Sorosa organizācijas Open Society Foundation publicētie naudas ieguldījumi Ukrainā. Jau rakstījām arī, ka ASV ģenerālprokurors ziņoja, ka nemieri bijuši koordinēti.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment