Trending News

Šprice no 2 gadiem – pirmā pasaules valsts ir..Kuba

Reiz bija tāda valsts kā Kuba, kur pēc sociālistiskās revolūcijas pie varas nāca Fidels Kastro un šo valsti dēvēja par brīvības salu, jo tā bija patriekusi ASV imperiālistus. Protams, Rietumu pasaule viņus par to apkrāmēja ar sanckijām un tāpēc Kubai bija ļoti ciešas saites ar PSRS – daudzi zina arī par slaveno Kubas raķešu krīzi, kad gandrīz izcēlās trešais pasaules karš.

Varbūt zināms ir arī tas, ka ASV specdienesti vairāk kā 600 reizes centās Kastro novākt ar visneiedomājākamām metodēm, taču viņš pārdzīvoja neskaitāmus ASV prezidentus un aizgāja no šīs pasaules neuzvarēts. Tāda bija Kuba kādreiz un kaut arī formāli tur joprojām skaitās komunisma režīms, tas ir pavisam kas cits.

Un tagad Kuba kļūst par pirmo pasaules valsti, kurā sāk špricēt bērnus vecuma grupā 2-12 gadiem. Bijusī brīvības sala ar 11.2 miljoniem iedzīvotāju to uzsāka jau 3.septembrī, iekļaujot arī šo grupu. Pirmā pilsēta, kur tas sākās, ir Cienfuegos ar 400 tūkstosiem. Kas vispār notiek Kubā – tur kopš plāndēmijas sākuma pagājušā gada martā gandrīz visas skolas ir ciet. Par to ziņo Francijas 24 medijs

Tās uz brīdi atvērās pagājušā gada beigās, bet tad janvārī jau atkal bija ciet. Jaunais mācību gads sākās šīs nedēļas sākumā. Pateicoties stingray režīma kontrolei un tam, ka ir slikta piekļuve internetam, apmācības notiek pa TV. Un paredzēts, ka tas tā būs vēl vairākus mēnešus un tādā veidā bērni tiek pakļauti valdības propagandai.

Un tā vēsta, ka vienīgais veids, kā var notikt atgriešanās skolā, ir pakļaujoties švakcīnai. Tālāk sekoja paziņojums, ka tad, kad šī masveida kampaņa būs sekmīga un tiks nošpricēti visi bērni, skolas varēs atvērties kaut kad oktobrī. Nākamās valstis, kas plāno darīt to pašu, ir Venecuēla, Apvienotie Arābu Emirāti un Ķīna. Jāatzīmē arī, ka Kubā izmantotās potes būs vietējā ražojuma un tās nav apstiprinājusi pat PVO.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tā pamazām notiek ķeršanās pie pašiem mazākajiem un vēl atliek tikai šprice pie dzimšanas, lai globālistu plāns realizētos.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment