Trending News

20.12. 17:00 Starptautiskā Tiešsaistes Konference “Radoša sabiedrība. Kopā mēs varam”

Ko jūs varat darīt, lai jūs, jūsu ģimene, bērni un nākamās paaudzes dzīvotu cilvēka cienīgā sabiedrībā? Atradīsim kopā kā visa cilvēce atbildes uz šiem jautājumiem. Tikai mēs paši, cilvēki, varam iedzīvināt Radošo sabiedrību. Tagad katram planētas iedzīvotājam ir svarīgi uzzināt par šo vienojošo ideju. Izmaiņas sākas ar mums un ar informāciju, ar kuru mēs dalāmies savā starpā.

Konferences tēmas:

- Kas ir radošā sabiedrība un kā to veidot?
- Kāpēc agrāk neizdevās mēģinājumi veidot “ideālas sabiedrības”?
- Kāds absurds un cinisms ir mūsu sabiedrības patērētāju formāts?
- No kādiem posmiem sastāv Radošās sabiedrības veidošanas process?
- Kāda lomu spēlē informēšana, lai pēc iespējas ātrāk izveidotu radošo sabiedrību?

Sveiciens!!!

Gribu dalīties ar Tevi iedvesmojošā ziņā par “Radošas sabiedrības’’ ideju, kas apvieno tūkstošiem cilvēku no visas pasaules, kuriem nav vienaldzīga sava un savu bērnu nākotne. Jauns sabiedrības attīstības virziens pilnīgi pretējs šā brīža patērētāju formātam paver drošu un garantētu rītdienu, un neiedomājamas perspektīvas visās dzīves sfērās – medicīnā, izglītībā, zinātnē, mākslā, un galvenā vērtība, protams, ir Cilvēks.

Šobrīd, patērētāju formātā, absolūti nevērtējas cilvēka dzīvība, joprojām eksistē bads, karš, nabadzība, meli, krāpšana, milzīgs egoisms vienam pret otru. Un kā tā var būt… gribas jautāt? Vai mēs cilvēki neesam pelnījuši dzīvot sabiedrībā, kur valda draudzība, atbalsts, cieņa vienam pret otru, kur Mīlestība ir augstākā vērtība. Mums jau 6000 gadu garumā cenšas iestāstīt, ka karot un dzīvot nabadzībā, melot, ienīst vienam otru, tas ir normāli, bet

dzīvot Mīlestībā, draudzībā, pārticībā, mierā un saticībā

tā ir utopija. Dīvaini …vai ne? Bet es droši varu teikt, ka tā nav utopija, bet katras normālas civilizācijas pamatvērtības un katra cilvēka vēlme tā dzīvot.  Un par to ir šīs stāsts ‘’Radoša sabiedrība”,  par cilvēcīgu pastāvēšanu, par apvienošanos vienā kopīgā mērķi, izveidot sabiedrību, kurā katrs cilvēks būs pasargāts, aprūpēts un laimīgs.

 Šis ir visas cilvēces projekts, un šobrīd ļoti svarīga katra cilvēka izvēle, kur mēs ieguldīsim savu uzmanību un enerģiju.

Jo tikai apvienojoties kopīgā mērķī mēs to varam!

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpēc, draugs, es dalos ar Tevi ar šo iedvesmojošo ziņu, jo es gribu un izvēlos dzīvot “Radošā sabiedrībā’’ un bez Tevis tas nav iespējams.  Un man ļoti gribas ticēt, ka arī Tev gribas tā dzīvot.

Tāpēc aicinu Tevi pievienoties Unikālai Starptautiskajai Tiešsaistes Konferencei “Radoša sabiedrība. Kopā mēs varam’’, kas notiks šo svētdien

2020.gada 20 decembrī, sākums plkst. 17.00., kuru raidīs 27 valodās: https://allatraunites.com/lv. 

Tājā piedalīsies cilvēki no visas pasaules un risinās kā miermīlīgā ceļā iziet no patērētāju formāta, un kā izveidot “Radošu sabiedrību’’. Pievienojies!!!

Pateicībā,

Daiga

Vai ir sācies jauns laikmets enerģētiskā ziņā?

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Tagad to mierīgi var paziņot, jo lielākā daļa ekonomikas jau sagrauta un jau izdomāts”jauns”, “daudz bīstamāks” vīruss, kuru steidzami “ievieš” Anglijā

  decembris 20, 2020
 • Forza Horizon знаменует собой отход от гонок, основанных для симуляторах, которые определяли серию Move around 10 с 2005 года.
  Forza Horizon помещаются в руках новой студии – английской Playground Games, в состав которой входят разработчики из множества других аркадных гонок.

  [img]https://1.bp.blogspot.com/-GNt1s5S6vu8/X90HyzwZZoI/AAAAAAAAAH8/5nflCQJp9nQ53Ym_9oioaCUXljxWghv9wCNcBGAsYHQ/s16000/8.jpg[/img]

  Forza Ken – это скорее испытание, а не повторение реализма гоночного опыта. Вот что дозволительно чтить для популярном ресурсе
  [url=https://gamefaqs.gamespot.com/-/662534-]https://gamefaqs.gamespot.com/-/662534-[/url] о Forza Horizon. Не меньше статей и на блоге
  [url=https://forza-horizon-4-na-xbox.blogspot.com/2020/12/v-forza-horizon-4-uzhe-bolee-7-millionov-igrokov.html]https://forza-horizon-4-na-xbox.blogspot.com/2020/12/v-forza-horizon-4-uzhe-bolee-7-millionov-igrokov.html[/url] .

  Да во сезон зрелище упихивать к чему придраться, перед капотом лакомиться изрядно замечаний. Но Forza Vista это богатая для приключения выговор, который до краев наполнена множеством веселых занятий.
  Осуществление игры происходит в открытом мире, приближающемся к Колорадо, во период фестиваля Limits Festival. Это масштабное музыкальное и автомобильное событие, которое лучше всего позволительно описать якобы Coachella с много большим количеством штрафов за превышение скорости.

  decembris 21, 2020
 • Forza Horizon знаменует собой отход через гонок, основанных на симуляторах, которые определяли серию Put 10 с 2005 года.
  Forza Horizon находятся в объятиях новой студии – британской Playground Games, в состав которой входят разработчики из множества других аркадных гонок.

  [img]https://lh3.googleusercontent.com/proxy/j-kgoEloZiRuw5KRqdTr–znYjwHnYNUrOdq7CrgBNQ1p0Ax83EaXaGynUbHHLAWWOrnF5CL5yj85XUlIRD6h6BAhH4[/img]

  Forza View – это скорее книга, а не повторение реализма гоночного опыта. Вот который можно обожать для популярном ресурсе
  [url=https://forzamotorsport.net/en-US]https://forzamotorsport.net/en-US[/url] о Forza Horizon. Не меньше статей и на блоге
  [url=https://forza-horizon-4-na-xbox.blogspot.com/2020/12/xbox-x018-forza-horizon-4-fortune-island.html]https://forza-horizon-4-na-xbox.blogspot.com/2020/12/xbox-x018-forza-horizon-4-fortune-island.html[/url] .

  Конечно во сезон зрелище потреблять к чему придраться, перед капотом наедаться несколько замечаний. Но Forza Vista это богатая на приключения выговор, который перед краев наполнена множеством веселых занятий.
  Влияние игры происходит в открытом мире, приближающемся к Колорадо, во дата фестиваля Range Festival. Это масштабное музыкальное и автомобильное событие, которое лучше только дозволено описать якобы Coachella с несравненно большим количеством штрафов за избыток скорости.

  decembris 21, 2020
 • tinder online , tinder login https://tinderdatingsiteus.com/

  janvāris 24, 2021
 • chat websites to meet people
  [url=”http://datingfreetns.com/?”]over 50 dating singles [/url]

  aprīlis 15, 2021
 • tinder login, what is tinder
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder dating app [/url]

  maijs 9, 2021
 • buy plavix 75 mg online uk – plavix generic usa clopidogrel generic

  maijs 13, 2021
 • 400mg bactrim – bactrim antibiotic how to buy bactrim medicine

  maijs 23, 2021
 • synthroid 150 coupon – synthroid 0.125 mg tablet 75 mg synthroid without prescription

  maijs 31, 2021

Leave A Comment