Thursday, August 13, 2020
Trending News

Talsu bāriņtiesa nespēj izskaidrot bērnu atdošanu mātei, kuru meita apsūdz seksuālā izmantošanā un pedofilijā

Jau rakstījām, ka 3. jūnijā Talsu novada bāriņtiesa atdeva 11 gadus vecu meiteni un viņas mazo brālīti mātei, no kuras bērniem ir paniskas bailes. Meita apsūdzēja savu māti seksuālā izmantošanā, bet viņas dzīvesbiedri – lesbieti pedofilijā. ir pieejams detalizēts video, kur izskaidroti šajā lietā zināmie fakti. Tāpat iespējams dzirdēt telefonsarunu ar bāriņtiesas pārstāvi Aiju Staškovu Ciemīti, kura fiziski piedalījās vardarbīgā bērnu izņemšanā kopā ar policiju un tiesu izpildītāju. Vakar 30. jūnijā bija jānotiek tiesas sēdei, bet tā nenotika.

Talsu bāriņtiesas priekšsēdētāja Jolanta Feldmane nespēja saprotami pamatot sēdes atcelšanas vai pārcelšanas tiesisko pamatu. Tiesas priekšsēdētājas uzvedība divos garajos LIVE Video, kurus nodrošināja Māris Bērziņš un Roberts Klimovičs, kas bija devušies palīgā bērnu tēvam saprast pamatojumu kādēļ bērni izdoti personai, kuru bērni apsūdz seksuālā izmantošanā un pat pedofīlijā. Piedaloties Latvijas tiesībsargājošajām institūcijām, abi bērni tēvam tika atņemti un piespiedu kārtā aizvesti pie mātes uz Angliju.

Gan pirmais, gan otrais video guvuši milzīgu popularitāti Facebook un ar tiem dalījušies cilvēki vairāk nekā 1000 reizes.

Noskatoties bāriņtiesas priekšsēdētājas Jolanta Feldmanes uzvedību un attieksmi sarunas laikā rodas pārliecība, ka bāriņtiesa šajā lietā nav rīkojusies bērnu interesēs un ignorējusi daudzus svarīgus faktus. Rodas nopietnas bažas ne tikai par bāriņtiesas kompetences trūkumu, bet arī par apzinātu ļaunprātību. Pilns sarunas ieraksts ir pieejams un skatāms šeit –

Bērnu tirdzniecība un seksuālā izmantošana ir ļoti nopietna un aktuāla problēma visā pasaulē. Nav izņēmums arī situācijas, kad valsts institūcijas pret mantisku labumu aktīvi iesaistās šo seksuālo varmāku noziegumu piesegšanā un atbalstīšanā. Vai šajā lietā arī apstiprināsies šis baisais scenārijs - to rādīs laiks. Jau rakstījām iepriekš, ka dēļ nopietnām aizdomām par pedofiliju bija spiests karalisko dzīvi pamest britu karaļnama princis Endrju.
Share With:
Rate This Article
Comments
  • WTF kas notiek ar valsts Bāriņtiesu. Korumpētās valsts atliekas. Tur ir skaidrs, ka tur ir samaksāts. Tā aita maļ vienu un to pašu, pajautājiet viņai cik tika samaksāts viņai par to. Tur vienkārši jādodas uz Angliju uz sociālo dienestu un celt visu kājas. Tā aita melo pilnīgi.

    jūlijs 2, 2020
  • Kas par meliem. Kad viss naks gaisa ko tie Bumbuli pasi tur ir sadarijusi tad pasiem bus kauns no majas iet ara. Sitadu dramu taisit. Un visi tur dzied lidz pat neko nezinot. Tauta atveriet acis un ausis

    jūlijs 2, 2020
  • Es tiešām ceru,ka vecmāmiņai un pārējiem,kuri izliekas tik svēti būs kauns,kas viss nāks gaismā. Tie ir tīrie meli un intrigas ko viņi runā un pasniedz Tautai.

    jūlijs 4, 2020

Leave A Comment