Trending News

Teksasā bez maskām – Kalifornijā divas.

Kā zināms, nupat Teksasas un Misisipi štati atdeva saviem iedzīvotājiem vismaz kādu daļu brīvības un cilvēktiesību, atceļot maskas. Tie ir republikāņu pārvaldīti štati. Cits republikāņu štats – Florida, lielāko daļu ierobežojumu atcēla jau pagājušā gada septembrī. Kāda ir demokrātu reakcija uz to, vai viņi savos štatos grasās sekot Teksasas piemēram?

Protams, ka ne. Tā vietā Kalifornijas gubernators nodēvēja šādu rīcību par absolūti nepieņemamu un savā štatā izvērš vēl lielāku teroru pret iedzīvotājiem. Tieši divas reizes lielāku teroru.

Mēs dubultosim masku nēsāšanu. Negrasāmies sekot Tekasasas un citu štatu piemēram, jo tie izdara šausmīgu kļūdu – tā Gavins Ņūsoms.

Sacīts, darīts. Jau šo otrdienu attiecīgās rekomendācijas tika izziņotas publiski un tagad kaliforniešiem vēlams nēsāt divas maskas ārpus savām mājām visās publiskās vietās.

Mēs iesakām cilvēkiem dubultot maskas tiešā nozīmē – mēs neiesim to ceļu, ko iet šie citi štati, mēs rūpējamies par jūsu veselību un nākotni – tā atkal Ņūsoms.

Tai pašā laikā viņš paziņoja arī to, ka gatavojas atvieglot ierobežojumus biznesiem ātrāk, kā plānots iepriekš. No vienas puses atceļ aizliegumus, no otras pastiprina uzpurņu teroru? Visai dīvaina uzvedība.

Protams, viņa apgalvojums ir, ka tiek sekots zinātnei. Kaut arī zinātne un statistika skaidri demonstrē ierobežojumu un lokdaunu bezjēdzīgumu un to vislabāk var redzēt šajos grafikos, kur salīdzināta tā pati Kalifornija ar drakoniskiem lokdauniem un Florida, kur tie bija ļoti miniāli. Tieši Kalifornijā ir gan lielāks saslimušo, gan slimnīcās nonākušo, gan mirušo skaits ar visiem viņu aizliegumiem.

Kas attiecas uz šo dubulto masku ideju, tad tā dzima CDC laboratorijās, kur manekeniem vienkārši uzvilka divas maskas, uzpūta aeorosolu un paziņoja, ka tā ir efektīvāka aizsardzība, kā viena maska. Protams, pēc šādas loģikas vēl drošāk ir aptīt elpceļus ar izolācijas lentu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Taču šādas absurdas prakses un eksperimenti nestrādā reālajā dzīvē, jo cilvēkiem vajag arī elpot, sarunāties, kādam arī uzsmēķēt un vienkārši ēst.

Tomēr tas mūsdienu ‘zinātnei’ vispār neinteresē.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment