Trending News

Testējam Zviedriju. Korona krāpniecība un PCR testi.

Zviedrija oficiāli atzinusi, ka PCR tests nevar noteikt aktīvu vīrusa infekciju. Arī Zviedrijā žurnālisti runā par jaunumiem saistībā ar PCR testiem un par to, kā PVO no tiem uzbūra pandēmiju. Zviedrijas Sabiedrības veselības dienests/ Folkhälurnsomyndigheten ir atjaunojis vadlīnijas par PCR testiem jau š.g. 30. novembrī un atklāti pasaka, ka ar šiem testiem nav iespējams noteikt, vai cilvēks ir pašlaik inficēts un var inficēt citus.

Amatpersonas sola skaidrot šo tuvāko dienu laikā. Jo, saprotams, ja tests nevar skaidri apstiprināt infekciju, tad kā tas var būt par pamatu visai statistikai par pandēmiju, kā arī par pamatu cilvēka brīvības ierobežojumiem.

Žurnālists Ulfs Bitners zvana  pa tiešo uz Zviedrijas Sabiedrības Veselības dienestu / Folkhalsomyndigheten un šajā telefonsarunā skaidri pasaka, ka laiks beigt pārspīlējumus un beigt mocīt zviedru tautu ar “korona krāpniecību”, kas ir “noziegums pret Zviedrijas tautu un visu cilvēci”. Viņš arī pieprasa, lai iesniegums tiktu  oficiāli reģistrēts telefona  sarunas laikā un viņam un zviedru tautai dotu steidzamu atbildi un skaidrojumu.

Pētnieciskā žurnālista Ulfa Bitnera telefonsarunu ar Zviedrijas Sabiedrības veselības dienesta štāba ģenerāldirektoru Pēru Vikstrēmu var noklausīties šeit. Sarunā amatpersona apliecina, ka vadlīnijas tikušas atjaunotas, bet nav gatavs uzreiz komentēt, kā tieši jaunie atzinumi varētu ietekmēt koronavīrusa statistiku un kopējo politiku nākotnē, taču apsola to darīt rakstiski jau drīzumā.

Ko tieši par Covid-19 PCR testiem saka Zviedrijas Sabiedrības veselības dienesta jaunās vadlīnijas:

Oriģinālais teksts zviedru valodā: „Folkhälsomyndigheten har tagit fram nationella kriterier för bedömning av smittfrihet vid covid-19.PCR-tekniken som används i test för att påvisa virus kan inte skilja på virus med förmåga att infektera celler och virus som oskadliggjorts av immunförsvaret och därför kan man inte använda dessa test för att avgöra om någon är smittsam eller inte”

„ Zviedrijas Sabiedrības veselības dienests ir apstiprinājis jaunas vadlīnijas, kā noteikt vai cilvēks ir brīvs no Covid-19 infekcijas. PCR-metode, kas tiek izmantota Covid-19 testos, lai meklētu vīrusu, nevar skaidri atšķirt  aktīvu vīrusu, kas spējīgs inficēt šūnas, no vīrusa, ko cilvēka imūnsistēma jau padarījusi nekaitīgu, tāpēc šos testus nevar  izmantot, lai noteiktu, vai kāds cilvēks ir infekciozs vai nē.”

Saite uz Zviedrijas jaunajām vadlīnijām par PCR testiem.

Vairāk par Ulfa Bitnera pētniecisko žurnālistiku meklējiet šeit.

NOTE! Dissemination of material from this website is permitted – indicating the source!

***

Saruna un Ulfa Bitnera (Ulf Bittner)  skaidrojumi š.g. 17. decembrī publicēta vietnē  „Bakom kulisserna” (Aizkulises) : bakomkulisserna.biz

Bloga autore Irsa Hegstrēma ( Yrsa Häggström) ir rakstījusi  par dažādām lietām Zviedrijas mūsdienu politikā, tai skaitā vairākas grāmatas, kas tiek pārdotas arī Amazon tīklā. Jaunāko grāmatu sauc „Korona – PLANdēmija” un arī to var iegādāties Amazon tīklā.

Autore par šo grāmatu, kas nākusi klajā 2020. g. 9. novembrī, raksta šādi:

 ”Šajā grāmatā par korona-plandēmiju ir apkopoti fakti, ko man izdevies atrast nepilna gada laikā, kopš šis globālais visaptverošais vīruss ielauzās mūsu ikdienā un vienā rāvienā pārvērta visu  mūsu dzīvi. Grāmatas pamatā ir vairāk kā 400 raksti un zinātniski pētījumi, ar kuriem esmu iepazinusies, kā arī neskaitāmas stundas video lekciju Youtube kanālā, kur pasaules vadošie virusologi skaidrojuši, kas ir vīrusi, kas ir viroms un kā tas  viss darbojas. Jau toreiz, kad izcēlās cūku gripas pandēmija, es jutu, ka tas viss ir māņi, feiks. Kaut kas tajā visā pavisam neiet kopā. Jau toreiz tika uzpūsts bubulis, ka iešot bojā ļoti daudz cilvēku.” 


Apkopots un tulkots 19.12.2020. , Aija Devi

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment