Testēšanas industrijas uzrāviens

Dažiem krīze ir nelaime un viņus izputina, bet dažiem krīze ir lieliska iespēja iedzīvoties uz cilvēku neziņas, baiļu un vienkārši muļķības rēķina. Tā ir bijis visos laikos, bet kovid testēšanas industrija ASV ir izgājusi pilnīgi ārpus kontroles.

Šobrīd tā kļuvusi par vienu no ienesīgākajiem rūpaliem visā pasaulē, bet amerikāņu nodokļu maksātāji katru dienu par to maksā simtiem miljonus dolāru. Šis begemots radās 2020.gadā un tikai gada laikā ir kļuvis par vēl vienu milzīgu koruptīvu naudas mašīnu dažiem izredzētajiem – tā saucamā ‘veselības aprūpe’ jau kopš Rokfellera veiktās afēras 20gs pirmajā pusē ir nekas cits, kā naudas pumpis, bet tagad tas iedarbināts ar vēl lielāku jaudu. Bagāti kļūst gan atsevišķi indivīdi, gan veselas organizācijas – visi tie, kas iesaistīti slimības noteikšanai neparedzētu testu ražošanā un ir atbildīgi par testu-dēmijas histērijas uzturēšanu visā pasaulē.

Par spīti tam, ka šī industrija nav izdarījusi neko patiesai sabiedrības veselībai, tās plāni ir grandiozi – tā grib testēt visus. Šis industriālais komplekss demonstrē šokējošu uzrāvienu tik īsā laikā. ASV Zāļu administrācija FDA vien ir atļāvusi pāri par simts dažādu testu veidu, ieskaitot pat vairākas Ķīnas kompānijas.

To izmaksas ir dažādas – no 20 līdz 850 dolāriem. Vidēji tāds testa komplekts maksā apmēram 127 dolārus. Tā ir tikai paša testa cena. Te vēl nav iekļauti papildus izdevumi – parauga nodošana, ārsta apmeklēšana un citi medicīniskie pakalpojumi.

Komplekss pašās ASV šobrīd ražo 2 miljonus testu dienā. Līdz ar to, industrija producē 254 miljonus dolāru vērtu tirgu katru dienu – mēnesī tie ir 7.6 miljardi, bet gada laikā šis apgrozījums ir 91.4 miljardi dolāru. Salīdzinājumam tas jau ir vairāk, kā ģenerē tādas milzīgas kompānijas kā Boeing, Intel, Fedex un pat Facebook.

Kādu tas viss nes peļņu iesaistītajiem? Piemēram, lielākais laboratoriju tīkls Quest, kas ASV veic 20% visu testu aprēķina, ka par katru testu tam ienāk 42 dolāri – tas dod 26 miljonus dolāru peļņas dienā, 780 miljonus mēnesī un 9.3 miljardus gadā.

Quest Diagnostics, Chantilly, Virginia.

Bet tas ir tikai laboratorijas puse. Tests ietver arī citus elementus, ārsta apmeklējumu, parauga savākšanu – arī tas viss notiek par naudu un palielina testēšanas kompleksa apgrozījumu.

Pasaulē saskaņā ar oficiālo statistiku uzskatīti jau 1.1 miljardi testu. Ja to pareizina ar vidējo ASV aprēķinu, tad sanāk 141 miljards dolāru – tāds ir šī biznesa apgrozījums tikai gada laikā.

Varētu domāt, ka paralēlās vakcīnu mega industrijas izplatība apturēs testēšanu. Taču joprojām nav nekādas skaidrības par testēšanas kritērijiem un to ticamību. Tieši tāpat nekādas skaidrības nav par to, ka vakcīna vispār pasargā no saslimšanas – redzam, ka aizvien pieaug saslimušo skaits arī pēc abām vakcīnu dozām. Tas nozīmē to, ka testēšanas industrija tikai zels un plauks.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Turklāt jāatceras, ka vakcīnu testos tika izmantots daudz mazāks ciklu skaits, kā tas ir ikdienas testēšanā. Tās ir dažādas lietas – ja pareiza testēšana ietver arī nopietnus un redzamus slimības simptomus, tad simtiem miljoni no šobrīd veiktajiem testiem ir pozitīvi, bet nekādu simptomu cilvēkiem nav. Tas ir visas plāndēmijas pamats. Bet testēšanas mega kompleksam tas viss nāk tikai par labu – testēt un vēlreiz pārtestēt visus un katru par 100 miljardiem dolāru gadā – kurš gan atteiksies no tādas industrijas un prātam neaptveramās peļņas, ko šī afēra dod visiem iesaistītajiem. Droši vien vēsturē nepazīst otru tādu piemēru, kad gada laikā no tukšas vietas izaug industrija ar tādu apgrozījumu.

Bet šis taču ir iespēju laiks. Ja ir aitas, tad kāpēc lai nebūtu cirpēju?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment