Trending News

Testi un maskas skolēniem — vecāki Vācijā lūdz karavīru palīdzību

2021. gada 10. maijā / wochenblick.at

Mātes un tēvi jūtas spiesti savus bērnus nedēļu no nedēļas pakļaut aizvien mokošākajām kovidprasībām skolās. Bavārijā, Berhtesgādenes zemē, ģimeņu ciešanas aprīļa beigās izpaudušās arī tā, ka vecāki savā izmisumā ķērās pie neparastas idejas un protesta akcijā lūdza armiju nākt viņiem palīgā. Nesekmīgi.

26. aprīlī agri no rīta izmisušie Berhtesgādenes vecāki un bērni pulcējās iepretim Bādreihenhalles (Bad Reichenhall) kazarmām. Vecākus uz ielas izdzinušas rūpes par bērniem, kuri, skolā regulāri testējoties, pakļauti milzu slogam, un pozitīva testa rezultāta gadījumā visas klases priekšā ikreiz izcieš traumatisku pārdzīvojumu. Viņu pēdējās cerības – armija. Kad kļuva skaidrs, ka vecākus ar kritisku nostāju pret aizliegumiem pametusi gan policija, gan tiesas, un vecākiem tiek draudēts pat ar bērnu atņemšanu, Bādreihenhalles iedzīvotāji savā izmisumā vērsās pie armijas. “Palīdziet mūsu bērniem!” bija rakstīts uz viņu plakātiem, un “Paldies, ka esat!” Wochenblick aprunājās ar Floriānu Obermilleru (Florian Obermüller), žurnālistu, ko vecāki bija pieaicinājuši, lai viņš protestu dokumentētu tiešraidē.

“Atjaunojiet pamatlikumu!”

Obermillers citē Karavīru likuma 7. pantu: “Karavīram ir pienākums uzticīgi kalpot Vācijas Federatīvajai Republikai un drosmīgi aizstāvēt vācu tautas tiesības un brīvību,” un paskaidro: “Bundesvērs nevar saņemt pavēles no civiliedzīvotājiem, toties Bundestāgs pilnvaro Bundesvēru veikt noteiktus uzdevumus, un Bundestāgs taču sastāv no tautas pārstāvjiem, — tad kādēļ tauta nevar Bundesvēru pilnvarot pa tiešo? Galu galā karavīri ir zvērējuši aizstāvēt tautas tiesības un brīvību. Šajā gadījumā mandāts Bundesvēram būtu: Atjaunojiet pamatlikumu!”

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Žurnālists konstatē, ka

pamatlikums ir mūžīgs, un ikviens ierēdnis, kas tagad nes līdzatbildību par psiholoģisko teroru un nežēlību pret bērniem, veicot testus skolās, principā par nodevību būtu jāved militārās tiesas priekšā saskaņā ar 81. pantu.

“Kā lai mēs pamodinām Bundesvēra karavīrus un atgādinām viņiem zvērestu?” vaicā Obermillers.

Šai vietā MaināmPasauli saskata vajadzību no savas puses piebilst sekojošo: Obermillera citētajā likuma pantā ir acīmredzama pretruna, kas citastarp ir šķērslis karavīru atbalsta gūšanai. Proti, ja Vācijas Federatīvā Republika (neatkarīgi no tā, vai tā patiešām ir likumīga valsts) nodarbojas ar prettiesiskām darbībām un genocīdu, bet karavīrs tai zvērējis “uzticīgi kalpot”, tad viņš nevar vienlaikus “drosmīgi aizstāvēt vācu tautas tiesības un brīvību”! Tātad šis punkts paģēr, ka karavīriem ir masveidā objektīvi jāapzinās savas pozīcijas, lai viņi varētu nostātos tautas pusē. Taču, kā notiek pagaidām?

Policija un armija izmisušos vecākus neuzklausa

Vecāku miermīlīgā protesta laikā nedz armijas daļa, nedz policija neuzklausīja vecāku lūgumus. Gluži otrādi — kazarmās esošie ar vecākiem nesarunājās, tā vietā aizraidot viņus projām! Klātesošie policisti patvaļīgi iecēla sapulces vecāko (“Kurš pirmais runās, būs sapulces vadītājs!”), lai pēc tam viņam sastādītu protokolu par kriminālpārkāpumu. Tā vietā, lai sargātu vecākus un būtu viņiem līdzās kā neitrāli “draugi un palīgi”, policistu izturēšanās esot bijusi tik draudīga, ka daži vecāki bailēs trīcējuši pie visām miesām.

Floriāns Obermillers visu dokumentējis video, ar ko cilvēki tagad dalās soctīklos, un, pats klāt esot, visu paskaidrojis: “Vecāku un bērnu drosme šajā akcijā, un viņu iestāšanās par tiesībām un cilvēciskumu aizkustina un iedvesmo. Pamattiesības ir cilvēktiesības, ko nevar likvidēt pandēmijas dēļ,” Obermillers skaidri noteic un velk paralēles ar citām valstīm:

Arī, piemēram, Austrijas armijas karavīri zvēr sargāt savu tautu, un arī viņi ir pakļauti ievēlētam tautas pārstāvim — valsts prezidentam.

Ziņas un titulbildes avots, kā arī vecāku protesta video šeit.

Tulkojusi un sagatavojusi L. Tjuniņa.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Ko citu var gadīt no sapotētiem SS karaspēka idejiskajiem mantiniekiem, kas vēlas siltas vietas, uzraugot cilvēkus valstī – koncentrācijas nometnē, globālistu veidojamā pasaulē.:(

    maijs 18, 2021

Leave A Comment