Trending News

Tici zinātnei – vakcīnu izraisītie blakus efekti ir tikai…iedomas.

Greizo spoguļu karaļvalsts ar katru dienu sasniedz jaunus zinātniskos augstumus. Saskaņā ar ASV veselības ierēdņu atzinumu, ģībšana, reiboņi un citas reakcijas uz vakcīnām, ko piedzīvo simtiem tūkstoši vakcinēto, ir tikai stress. Par to raksta Associated Press.

Tieši tā, vakcīnām nav ne vainas – eksperti atrod, ka tas viss ir tikai cilvēki iedomu auglis – šāds fenomens ir novērots jau desmitgadēm un tā būtība ir tajā, ka cilvēki vienkārši sastresojas no vakcinēšanas un tas viņiem rada fiziskas reakcijas.

Mēs zinājām, ka tā būs, tā kā visā pasaulē tika izveidotas vakcinēšanas klīnikas – Noni Mcdonald, kanādiešu pētniece.

CDC atklāsmes autori savu pētījumu balsta uz ziņojumiem, kuri trīs dienu laikā – no 7-9. aprīlim tika saņemti no Kalifornijas, Kolorado, Džordžijas, Aijovas un Ziemeļkarolīnas. Izmeklēšana tika veikta, balstoties uz intervijām un darbinieku ziņojumiem. Tie bija 64 cilvēki, kam pēc vakcinācijas parādījās reiboņi vai notika ģībšana. Dažiem palika slikta dūša, izmainījās sirds darbība un bija citi simptomi. Visi bija saņēmuši Džonsona vakcīnu un 4/5 klīnikām tika īslaicīgi aizvērtas, jo centās saprast, kas notiek. Veselības ierēdņi tūlīt pat paziņoja, ka nekāda iemesla saistīt to visu ar vakcīnām, protams, nav.

Džonsona vakcīna ir vienīgā no visām atļautajām, kurai nepieciešama tikai viena doza. Tas padara to pievilcīgāku tiem, kuri baidās no vakcīnām un kam varētu rasties šāda veida ‘panikas lēkmes’ – tā secina CDC ziņojums. Dažas no klīnikām reklamēja, ka potēs tieši šīs vakcīnas, ievērojis Toms Shimabukuro, viens no pētījuma autoriem, kurš vada CDC kovid vakcīnu drošības programmu.CDC atradis, ka ¼ daļa no tiem, kuri ziņojuši par vakcīnu blaknēm, piedzīvojuši līdzīgas reakcijas arī no citām vakcīnām.

Reakcijas ir dažādas un pēc Džonsona vakcīnas ir 300 tūkstoši ziņojumu par tādām. Vairāk kā puse ziņojuši par sāpēm rokā, nogurumu, galvassāpēm, 1/3 bija drudzis.

Taču CDC apgalvo, ka šo 5 klīniku fiksētās blaknes ir tikai stress. MacDonald, Nova Scotia Dalhousie universitātes profesors apgalvo, ka 10-15% pieaugušo ir bailes no injekcijām.

Daudzi no tiem, kas piedzīvojuši stresam līdzīgos simptomus ir jaunāka gada gājuma cilvēki un iepriekšējo vakcīnu pieredze rāda, ka tie ir liekāko tiesu studenti.

Vēl kāds pētījumu objekts ir bijuši 14 ASV militārie rezervisti, kas sapotēti ar cūku gripas vakcīnu 2009. Tur kādam 23 gadus vecam vīrietim kājās un rokās parādījies vājums.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Daudzi domā, ka tikai meitenes tīņu vecumā baidās no špricēm un piedzīvo tādu reakciju – tā tas nav – tā Makdonalds. Cilvēks var noģībt un tas izraisa reakciju un stresu citos, tā veidojas ķēdes reakcija, šodien cilvēki reaģē arī uz soctīklos publicēto. Daži to sauc par masu histēriju, bet Macdonalds to noliedz.

Viņi nav traki, šie cilvēki, viņi piedzīvo reālu fizisku reakciju uz psiholoģisku stresu.

Tāda ir zinātnes nostāja attiecībā uz vakcīnām un to blakus efektiem. Nevis vakcīnās ir kāda problēma, bet tajā, ka cilvēki vienkārši streso no injekcijām.

No šejienes rodas jautājumi, kas netiek aplūkoti šajā pētījumā. Kāpēc tad šis stress no Farmas potēm rodas un ko organisms ar to grib pateikt?

Kāpēc cilvēki, kas jūt šādu stresu un organisma pretestību, tomēr piekrīt to saindēt ar Farmas substancēm? Un pats galvenais jautājums – tātad stress no vakcīnām var izraisīt fizisku reakciju, bet nemitīga mediju histērija par vīrusu nevar?

A. Vasiļevskis

Vai kovid vakcīnu blaknes izraisa stress?
  • Raksti savu atbildi!
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment