Trending News

Ticība lielajiem medijiem brūk

Pasaulē vērojama arī savā ziņā patīkama tendence – aizvien vairāk samazinās uzticība lielajiem medijiem. Par to sāk rakstīt arī viņi paši. Tikai domas dalās tajā, ko tad īsti vainot.

Loģiski, ka neviens no tiem negrasās atzīt to, ka visi viņi ir miljardieru apmaksāti, kontrolēti un izplata tikai globālajiem stratēģiem vajadzīgo propagandu. Protams, ka nē – tā vietā vieni vaino Krieviju, citi Donaldu Trampu. Forbes izdevums domā, ka vainīgs internets, bet Washington Post savā rakstā vienkārši noveļ visu uz pašiem cilvēkiem, jo tie neesot vienoti ar viņu idejām.

Nevienā no šiem rakstiem neizskan tāda doma, ka  cilvēki vienkārši jūt, ka viņiem nemitīgi melo un daudziem tas sāk apnikt ar katru dienu vairāk. Taču nav lielas nozīmes, ko šie ‘oficiālie’ mediji izdomā vainot savās nedienās. Jo nav nekā, ko viņi varētu izdarīt, lai to izlabotu – tas nav iespējams, jo tas būtu pretrunā ar to eksistences jēgu.

Propagandas lapa nekad nebūs kaut kas cits. Aizvien vairāk vismaz ar vienu aci pamodušies cilvēki redz, ka tā saucamie ziņu kanāli sen vairs nenodarbojas ar žurnālistiku un viņiem šķiet, ka kaut kas ir nogājis greizi. Taču ar vienu aci atmodies cilvēks vēl nesaprot to, ka nekas nav nogājis greizi – tieši tas vienmēr ir bijis šo kanālu darbs un viņi to arī dara. Līdz ar to masu medijiem nemaz nevar prasīt darīt viņu darbu, ar to domājot patiesu žurnālistiku. Tas nav viņu darbs – viņu uzdevums ir manipulēt ar sabiedrības apziņu, lai kalpotu tiem, kas par to maksā. Līdz šim tas viņiem ir veiksmīgi izdevies.

Bet propagandas instruments nevar kļūt par žurnālistiku. Tāpēc nav nekādas jēgas censties tos pārliecināt sākt ar to nodarboties – ir jāpārtrauc vispār asociēt tos ar žurnālistikas jēdzienu kā tādu.

Protams, tā jau nav tikai viņu radīta problēma – viņi atspoguļo tikai to, cik tālu šobrīd dažādi politiķi un pasaulē valdošās tendences vispār ir atrautas no realitātes. Bet deepfake tehnoloģijas nozīmē to, ka drīz vairs nebūs iespējams ticēt arī video – faktiski jau tagad to ir ļoti grūti atšķirt, vai Baidens ir īsts, vai tie ir specefekti un kur vispār viņš reizēm atrodas.

Bet labi redzēt var ko citu – jo nabadzīgāki kļūst ierindas iedzīvotāji, jo bagātāki kļūst Volstrītas vilki un Silīcija ielejas iemītnieki, kam arī pieder visi šie mediji. Ir tik daudz pretrunu it visā, tai skaitā kovid histērijas politikā un mediji pasniedz aizvien absurdāku realitāti. Vēl pirms dažiem gadiem regulāras ziņas par NLO lielajos medijos liktos diezgan dīvainas, bet tagad tādas parādās visai bieži.

Tomēr kolektīvo cilvēces apziņu nevar grozīt un šķobīt bezgalīgi – kaut kad notiek lūzums. Ja cilvēkam sāk rasties aizdomas un jautājumi par to, kas notiek, tad viņam var rasties arī doma par to, ka viss, kam viņš ir ticējis līdz šim, var izrādīties meli.

Tad to sauc par atmodu. Arī pie mums darbojas tie paši spēlētāji, tikai lokālā mērogā. Par kādu atklātu un godīgu žurnālistiku var runāt, ja vietējos medijus diriģē tie paši miljardieri, kā Soross? Vakar 12 ‘žurnālistikas profesionāļiem’ tika piešķirti Trīs Zvaigžņu ordeņi – par ieguldījumu ‘demokrātijā’ un ‘informatīvā lauka kvalitātē. To saņēmis arī pats saimnieks jau 2002.gadā. Savukārt ordeņa kapituls ir laikraksta Diena redaktore Ēlerte, kas vienlaicīgi ir arī Sorosa fonda valdes priekšsēdētāja, līdz ar to ordeni saņēmis jau krietns bariņš sorosiešu – tagad arī rečekiste Spriņģe, kuras vadītā Rebaltika arī saistīta ar šo pašu miljardieri. Pati Ēlerte jau 2007.gadā tika atzīta par miljonāri – toreiz vēl latos. Šobrīd iesaistīta Vienotības partijā. Tas ir komplekts, kurā ir pilnīgi viss – izņemot neatkarīgu žurnālistiku. Tad par kādu informatīvās telpas ‘kvalitāti’ un faktu pārbaudi mēs te varam runāt? Tiek pārbaudīts tikai tas, vai Jūsu viedoklis atbilst sorosītu uzstādītajai paradigmai un ja neatbilst, tad Jums tiks piekarināts attiecīgs zīmogs vai tiksiet nobloķēts vispār.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāda ir šī greizo spoguļu karaļvalsts, kurā šāds ordenis mūslaikos sanāk zīme, ka no tā kavalieriem jāvairās pa gabalu – ja agrāk, pirmās Brīvvalsts laikā to saņēma simtiem izcilu personību, skolotāju un kultūras darbinieku, kā Apsīšu Jēkabs, Vilis Plūdonis, Natālija Draudziņa un citi, tad šodien to saņem varas režīmam pietuvinātie globālistu kalpi.

A. Vasiļevskis

Vai uzticies lielajiem medijiem?
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

    maijs 3, 2021

Leave A Comment