Saturday, October 31, 2020
Trending News

Tiesai jau tuvākajās dienās jālemj par bezmaksas raidlaika piešķiršanu

Kā jau ziņojām iepriekš Latvijas televīzija un Latvijas radio rupji pārkāpa likumu un atteica piešķirt bezmaksas raidlaiku pašvaldību vēlēšanu kandidātiem. Jau pirms dažām stundām neatkarīgais kandidāts Jānis Pļaviņš un Centra partijas pārstāvis Normunds Grostiņš iesniedza tiesai kopīgu pieteikumu par pagaidu noregulējuma piemērošanu.

Tas nozīmē uzlikt par pienākumu Latvijas televīzijai un Latvijas radio izpildīt likuma prasības, kur noteikts sekojošais –

Tiesības uz valsts nodrošināto bezmaksas raidlaiku ir … pašvaldību vēlēšanām iesniegtā viena nosaukuma deputātu kandidātu sarakstā esošajiem deputātu kandidātiem, ja attiecīgais saraksts iesniegts Rīgas domes vēlēšanām …

Latvijas radio un Latvijas televīzijas pārstāvji parādīja savu nekompetenci, jo nespēja telefonsarunā sniegt nevienu argumentu, kas pamatotu viņu pozīciju. Noklausīties telefonsarunas un gūt plašāku situācijas raksturojumu iespējams šeit.

Bezpartejiskie kandidāti piedalās vēlēšanās, izmantojot platformu Vienoti Latvijai. Vairāk par sociālo eksperimentu, lasiet šeit.

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment