Trending News

Tiesas prāva pret mobilo sakaru industriju

Vēl 2001. gadā Maikls Patriks Murejs un 5 citi cilvēki, kuriem izveidojās smadzeņu audzēji tur, kur sarunas laikā tiek turēti mobilie tālruņi, iesūdzēja telekomunikācijas industriju tiesā par šiem veselības bojājumiem.

2010. gadā šai lietai pievienojās vēl 7 cilvēki ar tādiem pašiem bojājumiem. Savukārt atbildētāji ir gandrīz visa ASV telekomunikāciju industrija – Verizon, Sprint, AT&T, Motorola, Samsung, Sony, Nokia un daudzas citas, starptautiski operējošās kompānijas. Visu šo laiku tās spēja manevrēt un novirzīt šo lietu, kā rezultātā tā tika spēlēta šurpu un turpu pa dažādām tiesu instancēm ASV tiesu sistēmā. Taču par spīti nemitīgiem atbildētāju centieniem to aizkavēt, lieta ar nosaukumu Murejs pret Motorolu beidzot nonāks līdz izskatīšanai. Šobrīd ne visi pieteicēji ir starp dzīvajiem. Bet lieta tiks izskatīta šī gada jūlijā.

Liecinieki sniegs savas liecības tiesnesim Alfredam Irvingam laikā no 12-23 jūlijam. Ja viņš lems, ka viņi ir pietiekoši kvalificēti, tad viņi vēlāk liecinās jau tiesas sēdēs. Daži no šiem cilvēkiem ir Igors Beļajevs, Vēža izpētes institūta zinātnieks, Slovākijas zinātņu akadēmijas biedrs, Maikls Kundi, Vīnes Medicīnas universitātes profesors, Abrahams Libofs, Mičiganas universitātes profesors, Laura Plunketa, toksikoloģe Hjūstonas Biostratēģiju organizācijā un citi.

Mureja gadījums ir tas, no kura visi tiesneši, tiesas un telekomunikāciju kompānijas ir izvairījušās 20 gadus. Bet šajā tiesā jātop izskatītam šim jautājumam, kas nodarbina tik daudzus jau sen – ko īsti tālruņi un sakaru torņi nodara mums pašiem un pasaulei mums apkārt? Vai šis jautājums vispār jebkad ir ticis pienācīgi izvērtēts un vai ir pienācis pēdējais brīdis to darīt, ņemot vērā straujo 5G izplatību, kas paredz Lietu internetu ar miljardiem saslēgtu ierīču milzīgajā digitālajā ekosistēmā.

Jau šobrīd pasaulē ir 14 miljardi šādu ierīču, no kurām katra vidēji izstaro 2 vatus mikroviļnu radiācijas – tas nozīmē 28 miljardus vatu šādas radiācijas nepārtraukti. Neskaitot Ķīnu, pasaulē ir 3 miljoni 4G torņu, kuru kopējā radiācijas jauda varētu būt ap triljons vatiem. Bet pašā Ķīnā ir vēl 6 miljoni šo torņu. Kas izstaro vairāk, torņi vai tālruņi, kas nogalina bites un putnus? Lielākā atšķirība starp tiem ir tajā, ka tālruņi izstaro uz visām pusēm, kamēr torņi fokusējas tikai uz piezemēto starojumu. Augstāk gaisā dzīvā radība saņem vairāk starojuma tieši no tālruņiem.

Kā varēs dzirdēt šajā tiesā, tie izraisa DNS bojājumus, izārda proteīna struktūras, ietekmē šūnu augšanu, ietekmē spermas kvalitāti, atmiņu un smadzenes, izraisa daudzus negatīvus veselības efektus, tai skaitā pazemina imunitāti.

Ko tad tas viss nodara pasaulei? Varētu domāt, ka antenas un torņi ir daudz lielāki. Bet tam nav nozīmes. Torņa augstums vienkārši ļauj tam fokusēt starojumu uz zemi. Varētu arī domāt, ka tie taču vienmēr strādā, kamēr tālruņus var izslēgt. Bet arī izslēgts tālrunis tik un tā rada starojumu, ja tas ir savienots ar bateriju. Vārdu sakot, kombinētā radiācija no tālruņiem ir ne mazāka, kā no pašiem torņiem. Kas no tiem rada vairāk kaitējuma veselībai, ir grūti atdalāms. Turklāt vēl eksistē radio torņi, radaru stacijas, lidostu kontrole – tas viss kopā veido milzīgu tīklojumu un tas viss kopā nodara lielu postu planētai.

Ja vēl pirms 25 gadiem cilvēks, ejot pastaigā, maz ko varēja nodarīt dzīvajai dabai, tad šobrīd gandrīz katrs civilizētais sabiedrības pārstāvis faktiski ir radiācijas avots, lai kur viņš ietu. Un tas viss ir jau tagad, 4G sistēmā, kamēr strauji ienākošais 5G nozīmē intensīva starojuma impulsus no torņa un tālruni, kas būs vismaz 10 reizes jaudīgāka radiācija tam, kas trāpīsies šo impulsu ceļā. Vienlaicīgi tas nozīmē, ka cilvēks ar šādu 5G tālruni ir vēl daudz bīstamāks kā sev, tā apkārtējai videi. Ja tādu lietotāju patiešām būs miljoniem, tad reti kura dzīva radība spēs izvairīties no šīs nemitīgās bombardēšanas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Šai sakarā nedaudz ironijas. Ir divas ziņas par mobilajiem tālruņiem. Sliktā ir tā, ka tas var izraisīt smadzeņu audzēju. Bet labā ziņa ir, ka jūs vienmēr varat piezvanīt 911, ja jūtat to veidojamies.

Katrā ziņā šī būs interesanta tiesas prāva un iespējams, ka tā sniegs vajadzīgās atbildes un telekomunikāciju giganti beidzot būs spiesti atzīt, ka viņu piedāvātais pakalpojums ir veselībai bīstams un cilvēki sapratīs, ka paredzētā un faktiski vardarbīgā 5G tīkla izvietošana bez iedzīvotāju piekrišanas un pat aptaujāšanas arī ir tāds pats eksperiments, kā vakcīnas. Tas var radīt precedentu, kas ļautu tālāk cīnīties par savu veselību, jo arī 5G sistēma ir daļa no globālistu plāna cilvēces kontrolē.

Sagatavoja A. Vasiļevskis

Vai mobilie sakari spēj izraisīt šūnu mutācijas?
  • Raksti savu atbildi!
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment