Trending News

Tieslietas pret UK valdības tirāniju

Tā kā lielie mediji par šīm lietām klusē kā partizāni, tad nepieciešams painformēt par to, kas notiek cīņā ar kovid teroristiem UK valdībā. Tas nav tikai plašāk zināmais starptautiskais advokāts Reiners Fuelmichs, kas organizē tiesvedības šajā jautājumā.

Anglijā paralēli tam notiek divi ievērojami procesi. Viens no tiem ir jau 20.aprīlī Hāgas tribunālam iesniegtais dokuments ar prasību uzsākt izmeklēšanu par noziegumiem pret cilvēci, genocīdu un Nirnbergas kodeksa pārkāpumiem ko veikusi UK valdība un tās padomnieki.

Prasība ir uz 27lpp un to iesniegušas divas uzņēmīgas dāmas, Melinda C Mayne un Kaira McCllum, kura pati strādājusi Londonas maģistrātu tiesā un bijusi arī kvalificēta farmaceite.

Par to bija tikai preses relīze alternatīvajā medijā.

Mēs esam pārliecināti, ka ir pietiekošs pamats izmeklēt šo lietu un ka mūsu valdība ir vainīga augstāk minētajos noziegumos. Taču šajā pirmajā fāzē mums netiek prasīti visi mūsu rīcībā esošie pierādījumi, kas mums ir uz simtiem lappaspušu. Šis iesniegums prasa tikai 30 lappuses, lai rastos ieskats lietā.

Starptautiskā kriminālā tiesa izskatīs šo prasību un pieņems lēmumu, vai viņi tajā saskata pietiekošu iemeslu uzsākt turpmāku izmeklēšanu.

Otra apsūdzība ir iesniegta pašas UK Maģistrātu tiesā un šeit britu parlamentāriešus kopā ar to padomdevējiem apsūdz Michael O’Bernicia. Viņš līdz šim ir visai veiksmīgi cīnījies ar dažādu kompāniju krāpnieciskām prasībām, tai skaitā panācis dažādu nelikumīgu policijas un valsts iestāžu lēmumu atcelšanu, turklāt nemaksājot ne peniju par šīm tiesvedībām. Pēdējo 12 gadu laikā viņam ir arī sanācis pierādīt dažādas krāpšanas visu līmeņu tiesās un ja viņš uzsāk šādu lietu, tad tikai esot vajadzīgiem pierādījumiem, ko var reāli pierādīt tiesā. Viņam ir sava mājas lapa.

Tagad viņš uzskata, ka to pašu var izdarīt arī attiecībā uz UK ministriem. Jau pagājušā gada 30.septembrī viņš uzrakstīja vēstuli katram parlamentārietim, brīdinot viņus par to, ka ja viņi nebloķēs valdības centienus atjaunot drakonisko korona vīrusa aktu, tad viņš par tiem iesniegs prasību tiesā par cilvēktiesību pārkāpumu.

Vēstulē tika norādīts pamatojums un brīdinājums par personiskas kriminālatbildības prasību par veiktiem noziegumiem pret britu tautu. Pašos pamatos UK pieņemtais vīrusa akts 2020 ir balstīts uz negodīgiem pieņēmumiem un viltus trauksmi un tam nebija juridiska pamata, bet tas vērsts uz pamata tiesību un brīvību ierobežošanu.

Tāpat ir viltus mirušo statistika, nesakarīgas un nereālas prognozes un viss pārējais, ko izmanto afēristi ne tikai UK, bet visur pasaulē. Tā kā britu parlamentārieši izdarīja tieši pretējo un vīrusa akts tika atjaunots trešo reizi līdz šī gada oktobrim, tad Maikls 19.martā arī iesniedza visus vajadzīgos dokumentus Dienvidu Londonas maģistrātu tiesā pret Hankoku, Krisu Vaitiju, Patriku Valansu un Neilu Fergusonu. Nedēļu vēlāk viņš iesniedza arī 1200lpp biezu pierādījumu mapi, kurā ir gan profesoru un ārstu slēdzieni, gan matemātiskā analīze, kas parāda valdības veikto krāpšanu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ne vien tas, bet aprakstīta arī Imperiālās koledžas, Jennera un Oksfordas, BBC un pašas valdības finanšu labumu gūšana no Bila Geitsa pirms lokdaunu ieviešanas. Tam sekoja šo institūciju sadarbība ar tā paša Geitsa sponsorēto PVO lokdaunu politikas ieviešanā.

Tas viss ir novedis pie milzīga apjoma ekonomiskiem un cilvēku upuru zaudējumiem, kā arī veicinājis totalitāra režīma ieviešanu Anglijā. Britu valdība sadarbojas ar Geitsa kontrolēto GAVI aliansi, kuras mērķis ir skaidri definēts – injicēt katru cilvēku visa pasaulē. Veselības ministrijas sekretārs vienlaicīgi ir Porton Biopharma Limited īpašnieks, kura nodarbojas ar peļņas gūšanu no vakcīnām.

Vārdu sakot, viena krāpšana un interešu konflikts aiz otra. Atliek tikai vērot, kas tad notiek šajās tiesās un vai tās vispār ir gatavas izskatīt šādas lietas, vai arī tur parādīsies tas pats – sadarbība ar globālajiem afēristiem, vai tomēr kaut kur vēl ir palikuši godīgi Temīdas kalpi.

A. Vasiļevskis

Vai iespējama cīņa ar tirāniju caur sistēmas tiesām?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment