Trending News
HomePar brīvībuTiesvedība pret Izraēlu – vakcīnu kampaņa ir noziegums pret cilvēci.

Tiesvedība pret Izraēlu – vakcīnu kampaņa ir noziegums pret cilvēci.

Starptautiskā Kriminālā tiesa (ICC) ir pieņēmusi iesniegumu, kas vērsts pret Izraēlas valdību un citām oficiālajam amatpersonām, apsūdzot tos noziegumos pret cilvēci un Nirnbergas kodeksa pārkāpumiem ko tie veic, intensīvi uzspiežot nacionālo vakcinācijas programmu ar eksperimentālajām kovid vakcīnām.

Apsūdzību iesniedza Anshei Emet biedrība – tā ir advokātu, ārstu un aktīvistu apvienība, kuri izvēlējās savas demokrātiskās tiesības nepieņemt Pfizer vakcīnu, par spīti milzīgajam spiedienam un nelikumīgajām praksēm, ko īsteno Izraēlas valdība.

Mūsu nodoms ir parādīt līdz detaļām, kā Izraēlas valdība, tā ministri un Knesset locekļi negodīgi un ekstrēmi pārkāpj Nirnbergas kodeksu.

Argumentējot ar to, ka šie bioloģiskie aģenti ar vakcīnas nosaukumu nav pilnībā apstiprināti FDA aģentūrā un tāpēc ir eksperiments, kas atļauts tikai ārkārtas situācijā, šis iesniegums demonstrē bažas par šāda eksperimenta efektiem ilgākā laika posmā, jo šī mRNA tehnoloģija nekad nav izmēģināta uz sabiedrību.

Prasību noformējis Telavivas advokātu birojs A.Sucholovsky&Co. Tas apraksta Nirnbergas kodu kā medicīnas ētikas noteikumus, kuri izstrādāti uz to likumu bāzes, saskaņā ar kuriem tika sodīti nacisti par medicīnisko eksperimentu veikšanu uz cilvēkiem.

Pats pirmais kodeksa princips nosaka stingrus ierobežojumus tam, kā šādus eksperimentus drīkst veikt un to, ka tiem jābūt absolūti brīvprātīgiem, bez nekāda spiediena, meliem, viltus un ietekmes.

Bet Izraēlas valdība acīmredzami pārkāpj šo pašu būtiskāko punktu, jo iedzīvotājiem nav paziņots, ka viņi šādā eksperimentā piedalās un ka ir nepieciešama viņu piekrišana. Tas ir rupjš Kodeksa pārkāpums.

Anshei Emet atklāj, ka izraēlieši tiek spiesti tādā piedalīties, jo valsts premjers Netanjahu ir parakstījis līgumu ar Pfizer par daudziem miljoniem vakcīnu dozu, kā priekšrocību pār visām citām valstīm, pretī piedāvājot visu cilvēku medicīnas datus, ko Farmas gigants izmanto savā eksperimentā.

Pfizer presidents Alberts Bourla, Netanjahu ‘dārgais draugs’ to ir apstiprinājis, nosaucot Izraēlu par ‘pasaules laboratoriju’

Prasībā norādīts arī tas, ka valdība ir ignorējusi visas citas iespējamās ārstēšanas metodes, tai skaitā plaši pielietotās un veiksmīgās zāles, kā ivermektīnu un hidrohlorohīnu.

Anshei Emet tālāk norāda, ka daudzas smagās sekas un letālie iznākumi pēc injekcijām arī ir Kodeksa pārkāpums, jo tajā noteikts, ka eksperimenta veicējiem jānodrošina viss iespējamais, lai izvairītos no nevajadzīgām ciešanām. Norādīts arī, ka Izraēlas Veselības ministrija ir atklāti atzinusi to, ka 41% no policijas, militārā un medicīnas personāla ir saskārušies nepatīkamām veselības problēmām. Protams, Nirnbergas kodekss paredz arī iespēju jebkurā brīdī eksperimentu pārtraukt.

Par spīti visiem šiem pārkāpumiem, Izraēlas valdība turpina to īstenot. Turklāt tas notiek, izmantojot gan aparteīda politiku, gan draudus atlaist nevakcinētos darbiniekus bezalgas ‘atvaļinājumā’

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tur ir arī nemitīga vakcīnu propaganda, nemitīga iedzīvotāju bombardēšana ar aicinājumiem vakcinēties un dažādu priekšrocību piedāvājums vakcinētajiem. Kā tas izskatās, var aplūkot šeit – tas ir pats Netanjahu, kas te aicina uz vakcīnu eksperimentu.

Tāpēc prasītāji vēršas šajā tiesā ar prasību nekavējoties pārtraukt šādu kampaņu, atcelt visas sankcijas pret tiem, kas atsakās tajā piedalīties un izbeigt šo medicīnisko aparteīdu.

Lūk, tāds piemērs no Izraēlas, kam vajadzētu sekot arī visiem citiem godīgiem juristu birojiem. Vai Latvijā tādi ir?

A. Vasiļevskis

Vai patreizējā vakcīnu kampaņa ir Nirnbergas kodeksa pārkāpums?
  • Raksti savu atbildi!

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment