Saturday, October 31, 2020
Trending News

Tikai 6% pierakstīto Covid-19 nāves gadījumu ir dēļ COVID-19

COVID-19 bojāgājušo skaits turpina pieaugt, īpaši Amerikas Savienotajās Valstīs, kur pēc statistikas datiem esot miruši vairāk nekā 160 000 cilvēku. Tomēr jautājums jāuzdod precīzi, cik cilvēku nāvēs Covid ir iemesls, nevis tikai blakus saslimšana. Izrādās tie ir tikai 6%, kas miruši no Covid-19, pārējie cilvēki miruši ar Covid-19, tomēr nāves iemesls ir bijis kāda cita saslimšana. Turklāt lielākā daļa cilvēku ir bijuši vecumā virs 74. Ļoti līdzīga situācija ir atklājusies arī Latvijā, kur tieši tāpat šobrīd esošajos 34 nāves gadījumos nāves cēlonis nav bijis Covid-19. Neviens nezina precīzi, cik gadījumos nāves cēlonis tiešām bijis Covid-19. To telefonsarunā apstiprina SPKC vadītājas vietnieks Dzintars Mozgis.

ASV Slimību kontroles centrs (CDC) 26. augustā atjaunināja provizorisko nāves gadījumu skaitu, ko izraisījusi saslimšana COVID-19. Sadaļā par blakusslimībām centrs atklāja, ka tikai 6% nāves gadījumu ir izraisījis koronavīruss. Oriģinālo linku uz CDC ziņojumu atradīsiet spiežot uz bildes zemāk.

Beigās izrādījies, ka mēs esam slēguši ekonomiku un ieviesuši ierobežojumus dēļ slimības, kas ir vismaz 10 reizes maigākā nekā gripa. Atcerēsimies, ka pagājušajā gripas sezonā gāja bojā vairāk nekā 80 cilvēku.

Vai esi gatavs iziet ielās, ja Tev liks nēsāt masku?
ASV tikai 6% no 161 392 reģistrētajiem nāves gadījumiem faktiski nomira no Covid. Kopā tie ir 9683 nāves gadījumi no Covid-19. Pārējiem 94% bija 2-3 citas smagas slimības ("blakusslimības"), kas izraisīja nāvi, un lielākā daļa no tām bija vecāka gadagājuma cilvēki (no 74 līdz 85 gadiem).

Iepriekš jau veicām salīdzinošu analīzi ASV, salīdzinot 2019. gada un 2020. gada datus, kad noskaidrojās, ka mirstība no Covid-19 ir pat mazāk nekā no gripas arī ASV –

Neskatoties uz objektīviem apstākļiem, vīrusa farss solās turpināties un Kariņš jau paziņojis par masku ieviešanu tuvākajā laikā. To viņš paziņoja 25. augustā televīzijas tiešraidē.

Arī skolās ieviesti neloģiski un cilvēka cieņu un brīvību ierobežojuši ierobežojumi, kam nav ne zinātniska, ne loģiska pamatojuma.

Tādēļ opozīcijas deputāts Aldis Gobzems jau aicina 10. oktobrī iziet ielās, lai pret šo bezjēdzību protestētu-

Saeimas deputāte Linda Liepiņa nesenā intervijā atklāja, ka cilvēki ielās ir vienīgais no kā mūsu partiju kliķe baidās. Jāsecina, ka mūsu pārvaldītāji savas darbības veic acīmredzami saskaņoti atrodoties globālajai Deep State īsā un paklausīgā pavadā.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment