Trending News

Tokijas olimpiskās spēles – kārtējie masonu rituāli

Pirms dažām dienām Tokijā sākās olimpiskās spēles. Par to, kas tas ir par farsu bez skatītājiem nebūtu īpaši daudz, ko teikt, bet atklāšanas ceremonijas simbolisms gan bija uzkrītošs, ja cilvēks ir sācis to redzēt. Kas tika pavēstīts?

Tā vispār viņi taču varēja šīs spēles vienkārši simulēt ar datoru – tāpat, kā to darīja ar plāndēmijas modeļiem, vīrusa genomu un injekciju programmatūru. Taču kaut kas pasaulei ar visu šo pasākumu tiek pavēstīts un daudziem izpratne par to, ka vispār ir šis simbolisms un prediktīvā programmēšana, sāka parādīties tad, kad viņiem atgādināja Londonas 2012. gada olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, kurā sazin kāpēc pasaulei tik rādītas slimnīcas gultas, zombētas un lēkājošas medmāsas, dažādi ķēmi, kas vajā bērnus un daudz kas cits, kam nebija it nekāda sakara ar sportu un olimpiskajām spēlēm kā tādām. Ja kāds to vēl nav redzējis vai jau paspējis aizmirst, tad tas aplūkojams šeit.

Pagāja 8 gadi un daudzi pēkšņi saprata, kas tas par rituālu un kas tur tika parādīts. Šādas izdarības ir visai bieži redzamas un nu jau aizvien vairāk cilvēku saprot, ka tie patiesībā ir sātanistu un globālistu rituāli, kuros viņi izpaužas un vienlaicīgi dod arī kaut kādas zīmes par viņi ieplānoto nākotni. Daži zīmīgākie pēdējā laika notikumi bija arī tuneļa atklāšana Šveicē 2016.gadā, Madonnas uzstāšanās 2019.gada Eirovīzijā, šī gada Super Bowl zombiju rituāls ar kritušo eņģeli, kas ir regulāra parādība arī citos Holivudas slavenību koncertos. Pat šī gada Latvijas Eirovīzijas dīva tik ļoti gribēja atdarināt tieši Ragaino, sekojot sātanistu influenceru paraugam, par to bija arī publiskas diskusijas. LTV un citi kultūras darbinieki skaidri parādīja savu attieksmi, bet iznākums tomēr parādīja, ka vietējie Bafometa pielūdzēji Eiropā īpaši augstu tomēr nekotējas.

Jo tālāk, jo vairāk visas šīs radības lien uz ārpusi un arī Tokijas olimpiskajās spēlēs nebija izņēmums, šeit tieši tāpat tikai skaidri demonstrēti Jaunās pasaules kārtības simbolika, visu redzošā acs uz piramīdas un pilnīgi pietiek ieraudzīt šo vēstījumu – pasaule bez cilvēkiem, ko šobrīd viņi arī izmisīgi cenšas realizēt.

Tāpēc, kamēr Latvijā sacelta šūmēšanās par delegācijas tērpiem, kas patiešām ir gana dīvainas pelēkas folijas un drausmīgie uzpurņi tam piedod vēl nepatīkamāku izskatu, īsto simbolismu neviens neparādīs, kamēr to neieraudzīsiet paši. Bet tieši tā ir reālā vara, masu hipnoze, prediktīvā programmēšana un zemapziņas kontrole. No tā līmeņa nāk visas šīs idejas par planetāro verdzību un fiziskā pasaulē tas viss tikai izpaužas jau realitātē. Tāpēc protestēt un iestāties par savām tiesībām ir lieliski un tas ir jādara, taču svarīgi ir paturēt prātā arī šo, netveramo kontroles formu un sākt to ieraudzīt – tikai tad tai nebūs varas, kad cilvēki to sapratīs un ieraudzīs.

A. Vasiļevskis

Vai Olimpiādes atklāšanā ievēroji simbolus?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment