Trending News

Totalitārisms ir klāt

Tas ir noticis. Jau 11.oktobrī mēs pamodīsimies pavisam citā pasaulē un valstī. Tādā, kurā oficiāli vairs nedarbojas ne Satversme, ne cilvkētiesības, ne brīvā izvēle. Ir atgriezusies dzimtbūšana un drīzumā šīm trijām kategorijām sekos citas un tad pavēle švakcinēt visus bez izņēmuma.

Tāds ir ANO uzstādījums, ka līdz 2022.gada beigām ir jānošpricē visi, sākot ar zīdaiņiem līdz sirmgalvjiem un par to nevajag būt nekādām ilūzijām. Notiekošais nav pārsteigums tiem, kas par to rakstīja, brīdināja un cerams, arī paspēja sagatavoties tam, kas sekos tālāk. Bet tālāk sekos tas, kas šobrīd jau pilnā sparā notiek visā pasaulē un kas arī ir Reseta sadaļa.

Un tā ir loģistikas ķēžu sabrukšana, kas ir loģiskas sekas plāndēmijai un viens domino kauliņš brucina visu pārējo. Ja mēs paskatāmies augstāk par savu pagalmu, valsti vai pat kontinentu, tad redzam to, ka visā pasaulē strauji beidzas ļoti daudz dažādu izejvielu, kas vispār nepieciešamas industriālai ražošanai un pārtikai, redzamākie piemēri ir Ķīnas fosfāta eksporta pārtraukums, oglekļa dioksīda trūkums britu fermās nozīmē, ka pietrūkst gaļas , bet strādnieku trūkums augu fermās arī nozīmē, ka nevar novākt ražu. Par to jau visu vasaru un rudeni arī var lasīt viņu presē. Ironija ir tajā, ka tieši pret oglekļa dioksīdu cīnās visi klimata afēristi, bet iztikt bez tā nevar nekur – taču tas jau arī ir viņu mērķis, izraisīt mākslīgu badu.

Turpat arī degvielas tracis, kas tur tagad notiek, jo trūkst simts tūkstošu šoferu. Un ne jau tikai Britu salās vērojama šāda katastrofa. Paralēli tam notiek vēl kaut kas – piemēram, Itālijā tiek bloķēti ceļi un apstādināta kravas auto kustība. To dara cilvēki, kas protestē pret režīma tirāniju, jo citas izvēles jau viņiem nav – bet arī tas neizbēgami novedīs pie tā, ka apstājas loģistika un veikalu plaukti kļūst tukši. Agrāk vai vēlāk tas viss nonāks arī pie mums, jau tagad visam strauji ceļas cenas un Anglijā jau daudzviet ievieš limitu 30 mārciņas, cik var pirkt šo degvielu vispār, pat ja tā tur vēl ir.

PSRS sabrukuma pēdējā posmā mums arī bija pārtikas un degvielas kartiņas. Eiropā tās drīz arī var kļūt par realitāti. Un tas viss ir šī lielā, grandiozā projekta nākamā sadaļa. Arī tas viss ir aprakstīts un pat simulēts iepriekšējos gados, kā izskatās globāla pārtikas krīze un tas ir veids, kā piespiest vēl atlikušos pakļauties režīmu prasībām un tad iesaistās ANO, kas gaida to brīdi, kad ierasties kā glābējiem un nokārtot kaut kādu pārtikas apgādi un ar to pārņemt varu. Tas taču ir viņu plāns no paša sākuma un šprice tajā ir tikai viens elements. Vai režīms ies tik tālu, ka izsniegs pārtiku tikai špricētam vai ļaus ieliet degvielu ar svītru kodu? Tas nebūtu pārsteigums, jo visam šim viņi ir gatavojušies simtiem gadu un tāpēc cerēt uz jebkādu žēlastību un piekāpšanos šeit ir bezjēdzīgi. Cilvēki tikai nespēj noticēt, ka ļaunums var būt tik liels, naudas vara tik grandioza, ka tā samaļ visu savā ceļā un liela daļa vienkārši negrib būt brīvi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un tomēr – no cilvēkiem joprojām ir atkarīgs ļoti daudz. Tagad ir šī izvēle, komforta zonas sagraušana vieniem un trula veģetēšana citiem – un pārbaude uz to, vai cilvēce vispār ir sanācis eksperiments – vai tai ir kaut kāda jēga eksistēt kopumā un katrai tautai atsevišķi. Jo katrai no tām ir tik daudz valstiskuma un suverenitātes, cik tā spēj paņemt un cik daudz ir gatavi par to iestāties. Tagad sabiedrība ir krustām šķērsām sašķelta tā, kā vēl nekad. Ir tie, kas absolūti tic režīmam un špricēs kaut 10 potes, ja tiem teiks, ir tie, kas noticēja meliem par atgriešanos vecā dzīvē un tagad saprot, ka špricēties regulāri viņi tomēr negrib, tad ir tie, kuri vienkārši tiek piespiesti bez gribas un ir tie, ka negrasās to darīt ne pie kādiem apstākļiem. Tagad tie, kurus lemts špricēt viņu profesijās, var demonstrēt to, ko tad darīs viņi – iespējas protestēt ir vienmēr, streiki un boikoti ir efektīvākā forma un to var darīt ikviens. Var arī cerēt, ka kaut kāda cita tauta izkaros to brīvību un tas tad izjauks globālistu plānus kopumā. Un var arī pārvērsties par totalitārismam paklausīgiem robotiņiem.

Bet paradokss ir tajā, ka tukši veikalu plaukti un resursu trūkums jau nešķiros tos, kam tā pase ir vai nav. Līdz ar to vairāk uzmanības būtu jāpievērš nevis tam, lai censtos modināt tos, kas ir gatavi aizgājēji, bet saliedēties kopā tiem, kas grib veidot paralēlo realitāti un savstarpēji sadarboties, apejot noziedzīgo režīmu un sistēmu. Tas ir mazliet cits process, jo krīze nāk virsū tāda, ka tā apmetīs visu planētu otrādi un tas jau ir tepat. Kā jau Madonna vēstīja vēl 2019.gada Eirovīzijā – ne jau visiem ir lemts ienākt nākotnē. Mūsu uzdevums tagad mainās uz to, lai izdzīvotu un pašsaglabātos, ja apkārt kaimiņi to var arī negribēt.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment