Trending News

Traģikomēdija Saeimā

Šodien notika amizanta lieta – kā varam lasīt medijos, tad bija paredzēta klātienes Saeimas sēde, bet to atcēla un visi aizskrēja mājās. Kāpēc – jo Aldis atteicās uzrādīt testa rezultātu.

Vēl kādam deputātam laicīgi nebija atnākusi atbilde. Un tā nu Saeimas prezidijs lēma, ka sēde nevar notikt un visiem jāiet mājās, bet cirks turpināsies e-saeimā, apakšbiksēs un naktskreklos. Viss šis pasākums patiešām ir viens liels cirks, bet šis gadījums mums atklāj daudz ko vairāk, kā tikai to.

Patiesībā šī ir grandioza atklāsme un ar šo vienu notikumu atklājas visa notiekošās afēras jēga un būtība, ko tikko spīdoši nodemonstrēja Saeimas prezidijs. Tātad kas būtu bijis sliktākais, kas varēja notikt un kāpēc Aldi atteicās ielaist? Loģiski, ka pēc patreizējās ‘epidemioloģijas’ viņš varētu būt slims ar televīrusu un apdraudēt pārējos tautas kalpus. Bet viņi taču praktiski visi ir sašpricēti, izņemot, šķiet, piecus.

Tagad atcerēsimies nedaudz par to ‘zinātni’ ko viņi mums stāsta visu šo laiku. Vispirms viņi teica, ka švakcīnas esot drošas un efektīvas un pasargās no saslimšanas. Tad viņi teica, ka vajagot sasniegt pūļa imunitāti un šie cipari nemitīgi tika palielināti. Galvenais dakters Fauči sāka ar 60, tad jau bija 70, vēlāk 80 un pēdējās publikācijas jau runāja par 90%, kurus vajag sašpricēt un tad negantais vīruss atkāpsies. Protams, tas ko mēs redzam Izraēlā un citās valstīs, parāda, ka viss tas ir  muļķības un ja kolektīvā imunitāte vispār veidojas, tad tikai dabiskā veidā, kas vienmēr ir bijis imunuloģijas pamats.

Bet šoreiz ne par to – smieklīgākais taču ir tas, ka dotajā kolektīvā, vadoties pēc viņu pašu oficiālās zinātnes šī kolektīvā imunitāte ir sasniegta ar uzviju, tas ir precīzi 95%, kas visi sašpricēti ar absolūti drošām, pārbaudītām un efektīvām injekcijām.

Tad kā iespējams tas, ka tiek pieņemts lēmums bēgt no viena nešpricētā un atlikt sēdi, ja reiz tur ir sasniegti un pārsniegti visi uzstādītie parametri, kādus vien var iedomāties, ja vadās pēc oficiālās Farmas doktrīnas? Sabiedrībai tika lieliskā veidā demonstrēts tas, ka švakcīnu propagandisti paši netic nevienam vārdam, ko sludina mums – viņiem tur vajadzēja justies absolūti drošiem un pasargātiem, bet viņi skrien prom.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un vēl tas demonstrē kaut ko citu – arī par to esmu runājis ne reizi. Ne jau kaut kāda ‘vīrusa’ dēļ notiek šāda bēgšana un cirks. Tas notiek tāpēc, ka švakcinēšanai jābūt 100%, jo tā ir vērsta uz veselā saprāta izskaušanu un pilnīgu iesvētīšanu ‘jaunajā normālajā’. Tas ir nevis ‘epidemioloģijas’, bet politiskās un Kulta ideoloģijas jautājums – citādi domājošo izstumšana no sociuma un paklausīgo indoktrinācija jaunā režīmā, kur injekcija kalpo kā iniciācija.

To visu šodien spīdoši demonstrēja notiekošais tepat Saeimā, tepat Latvijā, tepat mūsu acu priekšā. Kādas gan vēl ‘sazvērestības’ ir jāmeklē, ja viņi paši to parāda skaidri un gaiši?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Kad Lādiņš ar mani vienā palātā ārstējās, es uzreiz sapratu,kas ir nācijas glābējs. Visu cieņu dakteriem,kad laida mūs abus ar Aliņu ārā,atļāva nevalkāt maskas,mēs esot alternatīvi apdāvināti.

  septembris 2, 2021
 • Nju jaaa… kaa kautkas ntad skrien mnajaas… tad nesamaksaa algu visiem pa to dioenu!

  septembris 3, 2021
 • Kad pieņemam, ka kovids ir vajadzīgs, lai tiktu pie duršanas, nevis duršana vajadzīga, lai tiktu vaļā no kovida – viss sastājas vietās.

  septembris 3, 2021
 • Kā viens deputāts bij teicis”kad tie lopi beidzot sāks potēties”kā var tā ņirgāties par savu tautu,prātam neatverams.

  septembris 3, 2021

Leave A Comment