Trending News

Trampa atbalstītāju miermīlīgajai demonstrācijai uzbrūk Baidena bandas

Simtiem tūkstošu prezidenta Trampa atbalstītāju sestdien pulcējās Vašingtonā, skandēja saukļus par vēlētāju krāpšanu un mudināja viņu nepiekāpties mediju paš-pasludinātajai Džo Baidena uzvarai. Pēc brīža demonstrācijā ieradās pats Tramps.

Prezidents un viņa autokolonna brauca garām atbalstītājiem, daži no viņiem vicināja Trampa karogus un turēja zīmes ar uzrakstu “Stop the Fraud” un “Best Prez Ever”. Pūlis skandēja: “Vēl četrus gadus!”

Tramps piektdien tviterī deva mājienu, ka, iespējams, apmeklēs mītiņu, milzīgo cilvēku atbalstu nosaucot par “sirdi sildošu”.

Tramps retvītoja savu atbalstītāju pūļa attēlus un videoklipus un atkārtoja, ka viņam nav nodoma piekāpties.

“Simtiem tūkstošu cilvēku, kas izrāda savu atbalstu galvaspilsētā,” raksta Tramps. “Viņi nesamierināsies ar nepatiesām un korumpētām vēlēšanām!”

Anti-konstitucionālais sociālais tīkls – Twitter prezidenta tvītu atzīmēja ar brīdinājumu, ka Trampa prasības tiek apstrīdētas. Viņa kampaņai vēl jāsniedz pierādījumi par viņa apgalvoto sistēmisko krāpšanu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tramps piebilda: “Mēs uzvarēsim!”

Facebook grupai “Stop the Steal” īsā laikā pievienojās vairāk nekā 300 000 cilvēku un tad anti-konstitucionālais tehnoloģiju gigants Facebook šo grupu vienkārši dzēsa.

Baidena Deep State šobrīd ir panikā, jo Trampa komandai ir daudz pierādījumu par noziegumu pret visiem vēlētājiem –

Turpretim miermīlīgajiem Trampa atbalstītājiem, Baidens palaida savas Sorosa gatavotās bandas –

Sadursme notika tūkstošiem Trampa fanu pūļa malā. Grupas Refuse Fascism melnās drēbēs iesaistītie dalībnieki iekļuva kliedzošā pūlī ar Trampa atbalstītājiem, kad sākās uzrunas. Viņi sāka uzvesties agresīvi un naidīgi, viņi uzbruka miermīlīgajiem Trampa atbalstītājiem no mugurpuses.

Mītiņa dalībnieki centās izstumt vardarbīgo Baidena bandu prom no sava vidus pret policistiem, kuri centās uzturēt kārtību.

Jau vairākas dienas iepriekš anarhistu un antifašistu grupas plānoja protestus, lai “kaitētu” Trampa atbalstītājiem sestdien notiekošajā Million MAGA (Make America great again) demonstrācijā.

Baidena bandas nesa vardarbību aicinošus uzrakstus: “Iesitiet MAGA pa seju”. Banda kļuva vardarbīga, un video redzams, ka tiek uzbrukti vairākiem Trampa atbalstītājiem. Viens Trampa atbalstītājs tika nežēlīgi sists.

Augstākajās aprindās jau ir zināms, ka Tramps var pierādīt vēlēšanu viltošanu, kas nozīmē vainīgajiem ne tikai zaudējumu vēlēšanās, bet arī kriminālas apsūdzības. Atcerēsimies, ka Soross jau sen gatavoja bandas, lai radītu nekārtības pēc Trampa uzvaras. Nekās jauns, viss notiek jau pēc septembrī zināmā scenārija. Diemžēl tas ir tikai vēl pats sākums.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment