Friday, October 23, 2020
Trending News

Trampa bijusī sieva tur Geitsu aizdomās par cilvēku paverdzināšanu

REKLĀMA

Donalda Trampa otrā sieva, Marla Maples arī tur aizdomās Geitsu par centieniem paverdzināt cilvēci.

Patstāvīgi domājošā sabiedrības daļa pauž savas bažas, ka vakcīnas saņēmējiem tiks implantēti arī mikročipi, kas “kontrolēs mūsu identitāti … kontrolēs darījumus … un pat kontrolēs ķermeņus”.

Geitss ir noraidījis šo starptautiskās sabiedrības apsūdzību, sakot CBS : “Starp šīm vakcīnām un izsekošanas lietām vispār nav nekādas saistības. Es nezinu, no kurienes tāda teorija radās.” Geitsa naivā taisnošanās gan nedod nekādu izskaidrojumu viņa rīcībai. Piemēram, kādēļ viņš iegulda tikai vakcīnās, bet nevis vēža ārstēšanā, kas sabiedrībai varētu dot daudz lielāku labumu. Jā, vienīgā problēma, ka tad nesamazinātos pasaules iedzīvotāju skaits. Varbūt tas ir iemesls Geitsa izvēlētajai specifiskajai vakcīnu filantropijas stratēģijai?

Marla Maples bija precējusies ar tagadējo prezidentu Donaldu Trampu, pirms viņš apprecējies ar savu pašreizējo sievu Melāniju.

Vai pasaules elitei ir plāns samazināt iedzīvotāju skaitu?

Maples sociālajos tīklos dalījās ar fotogrāfiju no ievērojamā anti-vaxx piekritēja Roberta F. Kennedy Jr., kurā redzams, kā Geitss “kā karikatūras ļaundaris” ar aprakstu:

“Mēs likvidējam skaidru naudu un monētas. Mēs jums iedodam mikročipu. Mēs ieliekam visu jūsu naudu jūsu mikročipā. Ja jūs atsakāties no vakcīnas, mēs izslēdzam mikročipu, un jūs mirstat badā! ”

Bildē, kas ievietota viņas Instagram Story, bija komentārs no bijušās Trampa sievas, kurā tika rakstīts: “Izglītība ir atslēga… Uzdodiet jautājumus … rocieties dziļāk … digitalizētā ekonomika?”

Microsoft līdzdibinātājs tiek apsūdzēts par “kontroli pār mūsu identitāti … kontroli pār mūsu darījumiem … un pat kontroli pār mūsu ķermeņiem. ” Geitsa finsētie mediji un faktčekeri cenšas to visu atspēkot, tomēr viņa reģistrētais patents, kas atbilstoši ķermeņa darbībai izdod kriptovalūtu runā pats par sevi.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Hello. splendid job. I did not expect this. This is a excellent story. Thanks!

    oktobris 6, 2020
  • You made some first rate factors there. I looked on the internet for the problem and found most individuals will go together with along with your website.

    oktobris 13, 2020
  • Hi , I do believe this is an excellent blog. I stumbled upon it on Yahoo , i will come back once again. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and help other people.

    oktobris 14, 2020

Leave A Comment