Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Tramps draud atņemt finansējumu skolām, kuras neatsāks darbu klātienē

Prezidenta Donalda Trampa centieni atvērt Amerikas skolas ir vairāk par bērnu izglītību un tās kvalitāti. Tas attiecas uz ekonomiku un vecāku iespēju strādāt, kā arī psiholoģisko klimatu ģimenēs.

Tā kā ASV patiesā Covid-19 mirstība nav lielāka par parastu sezonas gripu, tādēļ nav pamats slēgt skolas un turpināt uzturēt haosu.

Ja bērni atrastos ārpus mājas, vecāki varētu vieglāk atgriezties darbā un palīdzēt ekonomikai – pat prezidenta sabiedrotie uzskata to kā nepieciešamību. Arī vecākiem tas ir izšķiroši svarīgi, jo ilgstoši pavadīt ar bērnu mājās, viņu piespiežot mācīties caur planšeti ir psiholoģiski smagi. Turklāt ne visās ģimenes var atļauties viens vecāks nestrādāt. Turklāt ir neskaitāmas ģimenes, kur viens vecāks audzina abus bērnus un viņš fiziski navs spējīgs apvienot savu darbu ar bērnu apmācīšanu.

Pēdējās dienās Tramps, viņa palīgi un sabiedrotie ir uzsvēruši, sociālajos medijos un intervijās, cik svarīgi skolām un koledžām rudenī atgriezties pie pilnīgas klātienes izglītības.

Tramps ir vainojis demokrātus par skolu un politisko līderu vilcināšanos, solot “izdarīt spiedienu” uz negribīgajiem vadītājiem.

Atšķirībā no Latvijas situācijas,Tramps rīkojās tieši – draudot ieturēt finansējumu no skolām, kuras nenodrošinās pilnu klātienes nodarbību atsākšanu.

Viceprezidents Mike Pence sacīja, ka administrācija sadarbosies ar Kongresu pie nākamā likumprojekta par koronavīrusa atvieglojumu pabalstiem, lai štatiem sniegtu “spēcīgu stimulu un mudinājumu likt bērniem atgriezties skolā”. Baltā nama preses sekretārs Kayleigh McEnany sacīja, ka administrācija cenšas nodrošināt, lai visi jaunie pabalstu atvieglojumi tiktu novirzīti studentiem, nevis rajoniem, kuros skolas ir slēgtas.

Baltais nams un Trampa kampaņa ļoti vēlas, lai skolēni atgrieztos skolā, lai ļautu vecākiem, kuri cīnās ar grūtībām mājas apstākļos un paaugstinātiem bērnu aprūpes pienākumiem, atgriezties darbā.

“Vecāki nevar strādāt, ja viņi ir spiesti palikt mājās,” sacīja Trampa konsultants. “Runa ir par virzību uz priekšu.”

Deep State puse asi cīnās pret Trampa centieniem atvērt skolas un baidot ar it kā augstajiem Covid-19 riskiem un pat skolotāju aizplūšanu uz ārvalstīm. Objektīvā statistika liecina, ka mirstība no slimības nav augstāka kā no gripas.

Tomēr daudzi valsts un vietējie vadītāji joprojām nevēlas pilnībā atjaunot skolas vai veikt jebkādas pārmaiņas, kas varētu palielināt Covid-19 saslimušo skaitu. Daži skolu rajoni jau ir paziņojuši, ka atgriezīsies ar nepilna laika vai pilna laika tālmācību. Ārpus Vašingtonas, D.C., Fairfax County, Vašingtonā, skolas ir ierosinājušas pilnībā virtuālu mācīšanos vai nepilna laika klātienes apmācību. Ņujorkā skolas, rudenī piedāvās klātienes nodarbības un tālmācības apvienojumus.

“Prezidents Tramps saprot, ka izglītība ir svarīga un ka mums ir jāpanāk lai bērni atgrieztos atpakaļ skolās, lai viņi neatpaliktu un vecāki varētu atgriezties darbā,” sacīja Trampa kampaņas pārstāve Samantha Zager.

“Tramps cenšas atjaunot skolas, jo tā ir smaga problēma strādājošām ģimenēm,” sacīja Dan Eberhart, uzņēmuma Canary LLC izpilddirektors.

Tajā pat laikā Latvijā tieši otrādi, ir samilzušas nopietnas aizdomas, ka skolas atvērtas netiks, neskatoties pat uz faktu, ka mirstība no Covid-19 ir vairāk nekā divas reizes mazāka nekā no gripas pagājušajā gadā. Turklāt Latvijas valdība dara visu, lai mākslīgi pierakstītu vairāk Covid-19 mirušo, pat apmaksā bēres.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Lv maitas rīkojas tikai tā, kā pateikts uncle soroz, pajāt uz bērniem, veselību.l un visiem cilvēkiem. Mēs dzīvojam unikālā laikā kad valdība ir pret iedzīvotājiem. Cilvēkiem jāatver acīs. Viesiem. Tad mums nekas nedraud, tikai tad.

    jūlijs 23, 2020

Leave A Comment