Trending News

Tramps esot plānojis operāciju kopš 2018.g., lai pieķertu Deep State viltojot vēlēšanas

Pēc Stīva Pieczenika teiktā vietnē Info Wars, prezidents Tramps jau gadiem gatavo īpašu, slepenu operāciju, lai pieķertu ASV Demokrātu partiju nozieguma brīdī, ar viltotiem vēlēšanu biļeteniem. Tramps ir izveidojis lamatas, jo visi viltotie biļeteni šobrīd jau likti lietā un tas nozīmē, ka ir pabeigta noziedzīga nodarījuma sastāvs. Tramps šo operāciju plāno jau vismaz kopš 2018. gada. Zemāk ir vairāki pierādījumi –

Balsošanas zīmēs tika ievietotas slēptas, īpašas izsekojamas ūdenszīmes, lai vajadzības gadījumā tos varētu pārbaudīt.

“Šī patiešām ir operācija, pretēji tam, ko teica visi pārējie,” paskaidroja Pieczeniks. “Katru vēlēšanu zīmi mēs atzīmējām ar QFS blokķēdes šifrēšanas kodu. Citiem vārdiem sakot, mēs diezgan labi zinām, kur atrodas katrs vēlēšanu biļetens, kur tas nonācis un kam tas ir, tāpēc šīs nav nozagtas vēlēšanas. ”

Stīvs arī sacīja, ka prezidents Tramps pēdējās dienās ir nonācis plašsaziņas līdzekļu uzmanības centrā, lai ļautu Deep State politiski izrakt savu kapu.

Izmeklējot QFS blokķēdes tehnoloģiju, Infowars atrada patentu pieteikumu, ko 2020. gada 7. februārī iesniedza Amerikas Savienoto Valstu pasta dienests, kurā tika iesaistīta bloku ķēdes izsekošanas tehnoloģija, kas iegulta pasta biļetenos.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Patents apraksta: “Balsošanas sistēma, kas var izmantot blokķēdes un pasta drošību, lai nodrošinātu uzticamu balsošanas sistēmu. Reģistrēts vēlētājs pa pastu saņem datorlasāmu kodu un vēlēšanās apstiprina identitāti un apstiprina pareizu informāciju par balsošanu. Sistēma atdala vēlētāju identifikāciju un balsis, lai nodrošinātu balsu anonimitāti, un balsis glabā sadalītajā virsgrāmatā blokķēdē.

Patenta pieteikumā ir ilustrācijas, kas precīzi parāda, kā blokķēdes tehnoloģija uzturētu balsis drošas un izsekojamas.

“Vēlētāji parasti vēlas, lai būtu iespējams balsot par ievēlētām amatpersonām vai par citiem jautājumiem tiešā un drošā veidā,” teikts patentā. “Turklāt tie, kas rīko vēlēšanas, vēlas, lai būtu iespējams pārliecināties, ka vēlēšanu rezultāti nav sagrozīti un ka rezultāti faktiski atbilst nodotajām balsīm. Dažos variantos blokķēde ļauj izsekot dažādiem nepieciešamo datu veidiem drošā veidā un ļauj citiem viegli apstiprināt, ka dati nav mainīti ”.

Papildu kredītu piešķiršana apgalvojumiem par izsmalcinātu vēlēšanu izsekošanas tehnoloģiju ir Amerikas Kiberdrošības un infrastruktūras drošības aģentūras vietnes lapa, kurā parādīta grafika, kurā redzamas vēlēšanu biļetenos izmantotās ūdenszīmes.

Sadaļā “Aizsardzības pasākumi” vietne paskaidro: “Lielākajai daļai biļetenu ir patentēti stila kodi, piemēram, laika zīmes, kodu kanāli vai QR kodi. Ja balsošanas aparāti neatpazīst kodus, balsošana tiek noraidīta, un vēlēšanu amatpersona to manuāli pārskata.”

Aģentūra arī apstiprina: “Dažos biļetenos ir ūdenszīmes, kas norāda, ka balsošana ir autentiska. Ūdenszīmes ir raksturīgas katrām vēlēšanām, un apstiprina, ka balsošanu ir iespiesta apstiprināta oficiālā drukas iestādē.”

Vēl viena norāde, ka ūdenszīmju teorija varētu būt patiesa, ir prezidenta Trampa īkojums, kas parakstīts 2018. gadā un kas ļāva DHS sadarboties ar vēlēšanu amatpersonām visās 50 valstīs un vairāk nekā 1000 vietējās jurisdikcijās, lai nodrošinātu vēlēšanu sistēmu darbību.

Jau šī gada jūnijā prezidents gatavojās demokrātu vēlēšanu zādzību shēmai, ierakstot tviterī šādu tekstu: “Viltotas 2020. gada VĒLĒŠANAS: MILJONUS PASTU BIĻETENU TIKS NODRUKĀTAS ĀRVALSTĪS. TAS BŪS GADSIMTA SKANDĀLS. ”

Ja tas izrādīsies tā, kā Pieczeniks ir aprakstījis, tauta iespējams bija jau gatavota, lai atklātu visapjomīgāko korupciju ASV vēsturē.

Par ko Tu balsotu ASV prezidenta vēlēšanās?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment