Trending News

Tramps: man ir spēcīgi ienaidnieki un kādu laiku jūs mani, iespējams, neredzēsiet

ASV prezidents Trumps paziņoja, ka viņam ir daudz bagātu ienaidnieku un viņš sacīja auditorijai: “Šī var būt pēdējā reize, kad jūs uz kādu laiku mani neredzēsiet.” Šis paziņojums tika izteikts uzrunas laikā 6. augustā, ko Tramps teica Whirlpool Corporation ražošanas rūpnīcā Klaidā, Ohaio štatā.

Piezīmju konteksts bija izpildraksts, ar kuru ASV valdības aģentūras pilnvaros iegādāties visas svarīgākās zāles no Amerikas uzņēmumiem. Tramps vainoja starpniekus, ka zāles ir lētāk pirkt citās valstīs Kanādā, pat ja tās ražo viena un tā pati kompānija.

“Tāpēc man tur ir daudz ienaidnieku. Šī var būt pēdējā reize, kad jūs kādu laiku mani redzēsit. Ļoti daudz ļoti, ļoti bagātu ienaidnieku un viņi nav apmierināti ar to, ko es daru, ”

sacīja Tramps.

“Bet es domāju, ka mums ir viena iespēja to izdarīt, un neviens cits prezidents nedarīs to, ko es daru. Neviens cits prezidents nerūpēsies par zemākām medikamentu cenām. Neviens. Un ir ļoti daudz nelaimīgu cilvēku, un viņi ir ļoti bagāti cilvēki, un viņi ir ļoti nelaimīgi, ” viņš piebilda.

Runājot par to, kurus Tramps identificēja kā savus “ienaidniekus”, prezidents atsaucās uz turīgiem anonīmiem “starpniekiem”, kuri gūst milzīgu peļņu no zāļu pārdošanas.

“Viņi ir tik turīgi. Viņi ir tik turīgi, ”sacīja Tramps.

“Nevienam nav ne mazākās nojausmas, kas pie velna viņi ir vai ko viņi dara. Viņi nopelna vairāk naudas nekā zāļu firmas. Jūs zināt, ka godīgi, vismaz zāļu ražotājiem ir jāražo produkts, un tam būtu jābūt labam. ”

Uzreiz kā prezidents Donalds Tramps paziņoja, ka viņš paraksta četrus izpildrīkojumus, kuru mērķis ir pazemināt zāļu cenas, farmācijas kompāniju akciju cenas biržās nokrita.

Reaģējot uz Trampa četriem rīkojumiem, lielāko medikamentu kompāniju vadītāji ir pieprasījuši tikšanos, lai pārrunātu, kā samazināt zāļu cenas un to izmaksas, piebilda prezidents. Ja sarunas būs veiksmīgas, administrācija, iespējams, neīstenos ceturto izpildrakstu, viņš sacīja.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment