Wednesday, March 3, 2021

Tramps pātrauks pētījumus, kuros izmanto abortētu zīdaiņu daļas

Trampa administrācija paziņoja, ka tā izbeigs pētījumus, kas tika veikti ar abortētu mazuļu ķermeņa daļām. Jau ziņojām arī iepriekš, ka arī Covid-19 vakcīna satur abortētu bērnu šūnas.

Veselības un cilvēku pakalpojumu departaments (HHS) arī paziņoja, ka neatjaunos vairāku miljonu dolāru līgumu ar Kalifornijas un Sanfrancisko (UCSF) Universitātēm, kuras veica pētījumus un izmantoja ķermeņa daļas, kuras iegūtas no abortētiem zīdaiņiem, HIV un Zika slimību medicīniskajai izpētei. Aģentūra vairs neļaus valdības zinātniekiem veikt pētījumus kuros izmanto abortētu zīdaiņu audus.

“Cilvēka dzīvības cieņa, sākot no piedzimšanas brīža līdz dabiskai nāvei ir viena no prezidenta Trampa administrācijas galvenajām prioritātēm,” teikts paziņojumā.

“Slēpti pētījumi, kas uzstāj jaunu abortu audu iegādi netiks veikti.”

UCSF bija lielākais finansējuma saņēmējs no Nacionālajiem veselības institūtiem 2018. gadā. Tās nodokļu maksātāju finansētais pētījums ietvēra 13 miljonu ASV dolāru līgumu, lai piegādātu 90 peles, kurām katru mēnesi tiek ievadītas abortētas cilvēku mazuļa šūnas.

Kas tieši ir vakcīnu sastāvā? Tiesā, zvērējis runāt patiesību, atklāj pats izstrādātājs Dr. Stanley Plotkin.
Daudzās vakcīnās izmanto abortētu bērnu ķermeņa daļas, kuras šifrētas vakcīnu sastāvā ar nosaukumu MRC-5.

Līguma pagarināšanas termiņš beidzās trešdien, bet universitāte lēmumu par tā izbeigšanu nodēvēja par “pēkšņu” savā paziņojumā, piebilstot, ka tā “stingri iebilst” pret lēmumu liegt federālajiem pētniekiem izmantot audus, kas iegūti no abortiem. Tas uzsvēra, ka tā ievēro visus federālos un valsts likumus, kā arī veic atbilstošu uzraudzību attiecībā uz cilvēka pārpalikušo daļu savākšanu.

“Administrācijas centieni kavēt šo darbību, samazinās zinātniskos atklājumus un spēju atrast efektīvu ārstēšanu nopietnām un dzīvībai bīstamām slimībām,” sacīja UCSF.

Šis paziņojums neietekmēs pašreizējos līgumus, kas ir saistīti ar ķermeņa daļu izmantošanu, kuras iegūtas pēc abortiem. Ētikas komisija pārskatīs dotācijas pretendentu neizpildītos piedāvājumus, ņemot vērā jauno politiku. NIH jau bija rezervējis USD 20 miljonus alternatīvajiem pētījumiem, kas sākušies 2018. gada decembrī.

Pro-life grupas trešdien pauda atbalstu lēmumam

“Šī ir nozīmīga Pro-life uzvara, un mēs pateicamies prezidentam Trampam par izlēmīgu rīcību,” sacīja Susan B. Anthony . “Tas Ir briesmīgi un pretīgi, ka mēs ar nodokļu maksātāju naudu esam līdzdarbojušies eksperimentā, izmantojot abortētu mazuļu ķermeņa daļas.”

Vai jums ir pieņemami, ka vakcīnās izmanto abortētu bērnu ķemeņa daļas?
  • Raksti savu atbildi!


Dr. David Prentice, viceprezidents un pētniecības direktors Charlotte Lozier Institute, dzīvības veicināšanas pētījumu grupā, sacīja, ka UCSF līguma termiņa izbeigšanās nekavēs medicīnisko attīstību. Viņš norādīja uz pieauguša cilvēka cilmes šūnām un citām pētīšanas metodēm, kas jau ir sniegušas efektīvu ārstēšanu pacientiem. Kaut arī humanizēti pētījumi ar pelēm un citām metodēm, izmantojot abortēta augļa audus, dažiem uzņēmumiem tas ir devis labu peļņu, un nodokļu maksātāju finansējumu priekš abortētu orgānu ieguves var viegli aizstāt.

Jeanne Mancini, March for Life prezidente, pievienojās šajā lēmumā par dzīvības atbalstīšanu, apgalvojot, ka augļa audu izpēte ir neētiska.

"March for Life izsaka administrācijai atzinību par finansējuma atņemšanu pētījumiem, kuriem ir nepieciešami augļa orgāni un audi," viņa sacīja. "Lielākā daļa amerikāņu nevēlas, lai viņu nodokļu nauda tiktu izmantota abortētu mazuļu ķermeņa daļu iegādei, kuras pēc tam implantē pelēs un izmanto eksperimentu veikšanai. Šāda veida pētījumos tiek rupji pārkāptas cilvēktiesības, un valdībai noteikti nebūtu tādi pētījumi jāfinansē."
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment