Tuesday, August 11, 2020
Trending News

Tramps publicē šokējoši tiešu katoļu arhibīskapa Viganoa vēstuli

Pazīstamais žurnālists Sandris Točs raksta, ka ASV prezidents Donalds Tramps savā FaceBook profilā publiskotā arhibīskapa vēstule vēršas pret Deep State un Deep Church, pret New World Order, pret masonisko pasaules kārtību, kas tā arī tiek nosaukta. Tie, kas saprata, ka Invisible Enemy, par ko runāja Tramps vīrusa laikā, nav vīruss, nekļūdās. Te arī tas atklāts. Tramps savā FaceBook raksta,

ka katram – esi reliģisks vai neesi vajag šo izlasīt!

“2020. gada 7. jūnijā

Svētās Trīsvienības svētdiena

Prezidenta kungs,

Pēdējos mēnešos mēs esam bijuši liecinieki tam, kā veidojas divi pretēji spēki, kurus es sauktu par bibliskiem: gaismas bērni un tumsas bērni. Gaismas bērni veido visredzamāko cilvēces daļu, savukārt tumsas bērni ir absolūta minoritāte. Un tomēr gaismas bērni atrodas sava veida diskriminācijā, kas viņus noliek šķietami nepilnvērtīgā situācijā attiecībā pret pretiniekiem, kuri bieži ieņem stratēģiskus, augstus amatus valdībā, politikā, ekonomikā un plašsaziņas līdzekļos. Acīmredzami neizskaidrojamā veidā labie tiek turēti par ķīlniekiem nelabajiem un tiem, kas viņiem palīdz vai nu dēļ savtīgām interesēm, vai dēļ bailēm.

Šie pretējie spēki parāda skaidru atšķirību starp Sievietes pēcnācējiem un Čūskas pēcnācējiem. No vienas puses, ir tādi, kurus, kaut arī viņiem ir tūkstoš nepilnību un trūkumu, motivē vēlme darīt labu, būt godīgam, radīt ģimeni, iesaistīties darbā, dot labklājību savai dzimtenei, palīdzēt trūkumcietējiem un, paklausot Dieva likumam, nopelnīt Debesu Valstību. No otras puses, ir tādi, kas kalpo sev, kuriem nav nekādu morāles principu, kuri vēlas sagraut ģimeni un tautu, izmantot darbiniekus, lai padarītu sevi pārmērīgi pārtikušus, iedibināt iekšējās sašķeltības un karus, kā arī uzkrāt varu un naudu: viņiem viltus laicīgas labklājības ilūzija kādu dienu – ja viņi nenožēlos grēkus – novedīs līdz briesmīgam liktenim, kas viņus sagaida tālu no Dieva – mūžīgā nosodījumā.

Prezidenta kungs, sabiedrībā šīs divas pretējās realitātes pastāv līdzās mūžīgajiem ienaidniekiem, tāpat kā Dievs un Sātans ir mūžīgie ienaidnieki.

Un šķiet, ka tumsas bērni – kurus mēs viegli varam identificēt kā Deep State, pret kuru jūs gudrā veidā cīnieties un kurš šajās dienās arī sīvi cīnās pretim – ir nolēmuši, tā sakot, parādīt savas kārtis, tagad atklājot savus plānus .

Šķiet, ka viņi ir tik pārliecināti, ka jau tagad viss ir kontrolēts, ka viņi ir atmetuši to apdomīgumu, kas līdz šim vismaz daļēji bija slēpis viņu patiesos nodomus.

Jau notiekošā izmeklēšana atklās to cilvēku patieso lomu un atbildību, kuri vadīja Covid ārkārtas situāciju ne tikai veselības aprūpes jomā, bet arī politikā, ekonomikā un plašsaziņas līdzekļos.

Droši vien mēs redzēsim, ka šajā kolosālajā sociālās inženierijas operācijā ir cilvēki, kuri ir izlēmuši cilvēces likteni, ieceļot sev tiesības rīkoties pret pilsoņu gribu dažādu valstu valdībās.

Mēs arī atklāsim, ka nemierus šajās dienās izprovocēja tie, kuriem, redzot, ka vīruss neizbēgami izbalē un ka pandēmijas sociālā trauksme mazinās, noteikti vajadzēja izraisīt pilsoņu satricinājumus, jo pret viņiem sekos represijas. Tas pats notiek arī Eiropā, ideālā sinhronijā. Ir pilnīgi skaidrs, ka ielu protestu izmantošana ir nozīmīga to cilvēku mērķiem, kuri vēlas redzēt kādu, kas tiek ievēlēts gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, kurš iemieso Deep State mērķus un kurš šos mērķus pauž uzticīgi un pārliecinoši. Tas nebūs pārsteidzoši, ja dažos mēnešos mēs atkal uzzināsim, ka aiz šiem vandālisma un vardarbības grautiņiem ir cilvēki, kuri cer gūt labumu no sociālās kārtības izjukšanas, lai izveidotu pasauli bez brīvības: Solve et Koagula, kā māca masonu sakāmvārds.

Lai arī tas var šķist nepatīkami, manis aprakstītie tumsas spēki ir sastopami arī reliģiskajās aprindās. Ir uzticīgi gani, kas rūpējas par Kristus ganāmpulku, bet ir arī algotņu lētticēji, kuri cenšas izkliedēt ganāmpulku un nodot aitas, lai tos aprītu izsalkuši vilki. Nav pārsteidzoši, ka šie algotņi ir tumsas bērnu sabiedrotie un ienīst gaismas bērnus: tāpat kā ir Deep State, tāpat ir arī Deep Church, kas nodod savus pienākumus un atsakās no savām uzticētajām saistībām Dieva priekšā. Tādējādi pret Invisible Enemy cīnās godīgie valdnieki valsts pārvaldē, bet labie gani cīnās baznīcā. Tā ir garīga cīņa, par kuru es runāju savā nesenajā aicinājumā, kas tika publicēts 8. maijā.

Pirmoreiz Amerikas Savienotajās Valstīs jums ir prezidents, kurš drosmīgi aizstāv tiesības uz dzīvību, kurš nekaunas nosodīt kristiešu vajāšanas visā pasaulē, kurš runā par Jēzu Kristu un pilsoņu tiesībām uz lūgšanas brīvību. Jūsu dalība Demonstrācijā “Par dzīvību” un nesen aprīļa mēneša pasludināšana par Nacionālo bērnu vardarbības novēršanas mēnesi ir darbības, kas apstiprina, kurā pusē vēlaties cīnīties.

Un es uzdrošinos ticēt, ka šajā cīņā abi esam vienā pusē, kaut arī cīnamies ar dažādiem ieročiem.

Šī iemesla dēļ es uzskatu, ka uzbrukums pret Jums, kas notika pēc jūsu vizītes Svētā Jāņa Pāvila II nacionālajā svētnīcā, ir daļa no organizēta plašsaziņas līdzekļu operācijas, kuras mērķis ir nevis cīnīties pret rasismu un celt sabiedrisko kārtību, bet saasināt dispozīciju; nevis panākt taisnīgumu, bet gan leģitimizēt vardarbību un noziedzību; nevis kalpot patiesībai, bet dot priekšroku vienai politiskajai frakcijai. 

Un ir skumji, ka ir bīskapi – tādi kā tie, kurus es nesen nosodīju -, kuri ar vārdiem pierāda, ka ir pretējā ierakumu pusē. Viņi ir pakļauti Deep State, globālismam, saskaņotai domāšanai, Jaunajai pasaules kārtībai, uz kuru viņi arvien biežāk atsaucas vispārējas brālības vārdā, kurai par to nav nekā Kristīga. Tas akcentē masonu ideālus tiem, kas vēlas valdīt pār pasauli, izvedot Dievu no tiesu namiem, no skolām, no ģimenēm, un, iespējams, pat ārā no baznīcas.

Amerikāņu tauta ir nobriedusi, un tagad ir saprotams, cik daudz populārākos plašsaziņas nevēlas, lai izplatītu patiesību, bet vēlas noklusēt un izkropļot patiesību, izplatot melus, kas ir noderīga, viņu kungu vajadzībām. Tomēr ir svarīgi, lai labie – kas ir vairākums – pamostots no savas lēnības un nepieņemtu, ka viņus maldina negodprātīgu cilvēku mazākums ar neatļautiem mērķiem. Ir nepieciešams, lai labie, gaismas bērni, sanāktu kopā un liktu dzirdēt viņu balsis. Kāds ir efektīvāks veids, kā to izdarīt, prezidenta kungs, nekā ar lūgšanu, lūdzot Kungu pasargāt jūs, Amerikas Savienotās Valstis un visu cilvēci no šī milzīgā Ienaidnieka uzbrukuma? Lūgšanas spēka priekšā sabruks tumsas bērnu maldi, tiks atklāti viņu plāni, tiks parādīta viņu nodevība, viņu biedējošajama spēkam pienāks gals, nonākot gaismā tam, kas tas ir patiesībā: zemiska maldināšana.

Prezidenta kungs, mana lūgšana pastāvīgi tiek vērsta uz mīļo amerikāņu tautu, kur man bija privilēģija un gods kalpot, kad mani sūtīja pāvests Benedikts XVI kā apustuliskais nuncijs. Šajā dramatiskajā un izlēmīgajā stundā visai cilvēcei es lūdzos par jums un arī par visiem tiem, kas ir jūsu pusē Amerikas Savienoto Valstu valdībā. Es ticu, ka amerikāņu tauta ir vienota ar mani un jūs lūgšanā Visvarenajam Dievam.

Vienoti pret visas cilvēces neredzamo ienaidnieku, es svētu Jūs un Pirmo lēdiju, mīļo amerikāņu tautu, kā arī visus labas gribas cilvēkus.

Karlo Marija Viganò

Tituliskais Ulpianas arhibīskaps

Bijušais Amerikas Savienoto Valstu Apostuliskais Nuncijs”

Vēstule pdf formātā pieejama šeit.

Uzzini detalizēti, kas ir Deep State šeit.

Lūk zemāk skatāms Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča komentārs par šo atklāto vēstuli:

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment