Trending News

Tūkstošiem ziņojumu par neregulārām mēnešreizēm un reproduktīvās sistēmas disfunkciju kovid “vakcīnu” iespaidā

2021. gada 19. aprīlī / LifeSiteNews

Kamēr galvenajos medijos pavīd vien klusinātas ziņas par trombiem kā vakcīnu blaknēm, kas turpat pašas sevi atkal atspēko, alternatīvie ziņu kanāli domājošo auditoriju informē jau par to, ka pat vakcīnu ražotāja klīniskie protokoli liecina, ka blaknes sagaidāmas arī vakcinēto kontaktpersonām. Tikmēr mēs šodien padziļināti pieskarsimies ļoti satraucošām tiešām blaknēm, ar ko saskaras vakcinēti cilvēki — reproduktīvās sistēmas traucējumiem.

Tūkstošiem sieviešu visā pasaulē ziņo par traucētu menstruālo ciklu pēc kovid vakcīnas saņemšanas.

Apvienotās Karalistes valdības vakcīnu blakņu uzskaites sistēmā [līdz aprīļa vidum] apkopoti vairāk nekā 2200 ziņojumi par pārmērīgu vai izpaliekošu asiņošanu, aizkavētām mēnešreizēm, vaginālo asiņošanu, spontāniem abortiem un nedzīvi piedzimušiem bērniem.

AK “dzeltenās kartes” vakcīnu blakņu uzskaites sistēmā iekļauti 2233 ziņojumi par “traucējumiem reproduktīvajā sistēmā un krūtīs” pēc AstraZeneca un Pfizer vakcīnu saņemšanas:

Tostarp ir 1465 ziņojumi par blaknēm pēc AstraZeneca, no kuriem:
255 — nenormāla dzemdes asiņošana
242 — neparasti sāpīgas un piebriedušas krūtis
182 — izpaliekošas vai būtiski aizkavētas mēnešreizes
175 — ļoti stipras mēnešreizes165 — vagināla asiņošana
55 — uztūkums, brūce, izsitumi vai strutaini veidojumi dzimumorgānos
19 — vaginālā asiņošana pēc menopauzes iestāšanās
12 — priekšlaicīga jeb “mākslīga” menopauze
Vēl saņemti 768 ziņojumi par blaknēm pēc AstraZeneca, tostarp:
265 — izmaiņas krūtīs, tai skaitā 22 — krūts vēzis un 177 — sāpes krūtīs
134 — neregulāras mēnešreizes
127 — izpaliekošas vai pārāk vieglas mēnešreizes
92 — stipras mēnešreizes
73 — vaginālā asiņošana
5 — vaginālā asiņošana pēc menopauzes iestāšanās
5 — priekšlaicīga jeb “mākslīga” menopauze

Mazāk ziņojumu saņemts par vīriešu reproduktīvās sistēmas traucējumiem. No 170 tādiem ziņojumiem, kas saņemti “dzeltenās kartes” blakņu uzskaites sistēmā, 84 attiecas uz erekcijas traucējumiem/seksuālo disfunkciju, 83 uz sāpēm vai uztūkumu sēkliniekos vai skrotālā, bet trīs vīrieši bija ziņojuši par asinīm spermā (hematospermiju).

ASV vakcīnu blakņu uzskaites sistēmā (VAERS) dokumentētas līdzīgas reproduktīvās sistēmas komplikācijas. Piemēram, ir ziņojumi par divām sievietēm ap 50, kam nācies hospitalizēties milzīga asins zuduma un tam sekojošas anēmijas dēļ. Viena no viņam nomira pēc trim nedēļām.

VAERS līdz aprīļa vidum ziņots par 26 spontāniem abortiem pēc kovid vakcīnām. Kāds grūtnieču aprūpes ārsts Kalifornijā savas pacientes pirmo Pfizer devu aprakstīja kā “embrijam nāvējošu notikumu”; sieviete piedzemdēja to nedzīvu pēc sešām dienām.

Vairumā gadījumu nedzimušo bērniņu nāve reģistrēta tikai kā “dzīvību apdraudošs” notikums vai mātes “hospitalizācija”, kā, piemēram, kādas 35 gadus vecas Ohaio iedzīvotājas gadījumā — sieviete pazaudēja bērniņu tajā pašā dienā, kad saņēma Moderna vakcīnas pirmo devu, lai gan tikko veikts US izmeklējums liecināja, ka bēbītim mātes vēderā nekas nekaiš.

Šajā vietā laikam ir vērts atgādināt, ko pats Pfizer saka par savas vakcīnas lietošanu grūtniecēm (citēju vakcīnas lietošanas instrukciju):

Pieredze par Comirnaty lietošanu grūtniecības laikā ir ierobežota. Pētījumi ar dzīvniekiem neliecina par tiešu vai netiešu kaitīgu iedarbību uz grūtniecību, embrija/augļa attīstību, atnešanos vai postnatālo attīstību (skatīt 5.3. apakšpunktu). Comirnaty ievadīšanu grūtniecības laikā ir jāapsver vienīgi gadījumos, kad sagaidāmais ieguvums pārsniedz iespējamo risku mātei un auglim.”

Uz jautājumiem par viņu vakcīnu ietekmi uz auglību ražotāji Moderna un Pfizer neatbild uzreiz. Kāda e-pasta vēstulē Associated Press decembrī Pfizer pārstāve gan apgalvoja: “Pret mums ir vērsti kļūdaini pārmetumi, ka vakcīnas pret Covid-19 izraisīs neauglību, jo SARS-CoV-2 pīķa proteīnā un kādā placentas proteīnā esot vienāda aminoskābju sekvence. Taču šī sekvence ir pārāk īsa, lai būtu ticams, ka tā varētu izraisīt autoimunitāti.

Katrā gadījumā nav notikuši eksperimenti ar dzīvniekiem nolūkā izpētīt krustenisko reakciju starp kovid vakcīnām, kas mērķē uz pīķa proteīnu, un sincitīnu-1, lai noteiktu, vai cilvēkam var rasties autoimunitāte.

Arī CPV un gripas vakcīnas satur auglību graujošo sastāvdaļu, kas ir AstraZeneca koronavīrusa vakcīnā

Līdz pat šim brīdim nav piedāvāts mehānisms, kā izskaidrot menstruālo ciklu traucējumus vai reproduktīvo orgānu sāpes vīriešiem un sievietēm, un šo ziņu publiska apspriešana ir bijusi niecīga. Taču

polisorbāts 80, ķīmiska viela, kas pēc visām injicētajām devām radījusi novēlotu toksicitāti žurku olnīcām, ir AstraZeneca kovid vakcīnas sastāvdaļa tāpat kā citās vakcīnās, tostarp gripas un CPV (cilvēka papilomas vīrusa) vakcīnās.

2014. gadā Austrālijas ārsti publicēja novērojumus ar vairākām pusaudzēm, kam bija iestājusies priekšlaicīgā menopauzē – fenomens, ko ārsti raksturoja kā “parasti tik retu, ka tikpat kā nezināmu”. Viņi izvirzīja satraucošus jautājumus par dažu HPV vakcīnu sastāvdaļu dokumentētajiem riskiem auglībai, tostarp par polisorbātu-80, minēja nopietnus trūkumus sākotnējos vakcīnas izmēģinājumos un secināja, ka “steidzami nepieciešami papildu pētījumi”.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Laika posmā no 2006. līdz 2014. gadam VAERS tika reģistrēti 48 olnīcu bojājumu gadījumi, kas saistīti ar autoimūnām reakcijām CPV vakcīnas saņēmējiem. Laikā no 2006. gada līdz 2018. gada maijam VAERS reģistrēja ziņojumus par spontāniem abortiem (256 gadījumi), amenoreju (172 gadījumi) un neregulārām mēnešreizēm (172 gadījumi).

Kādā 2020. gada pētījumā par nevēlamu blakņu ziņojumiem VAERS sistēmā secināts, ka ir statistiski nozīmīga saistība starp četrvērtīgo CPV vakcīnu (Gardasil) un priekšlaicīgu olnīcu nepietiekamību, ieskaitot amenoreju, neregulāras menstruācijas un priekšlaicīgu menopauzi.

Bijušā Pfizer viceprezidenta brīdinājums par iespējamo ietekmi uz auglību

Bijušais Pfizer alergologs un imunologs Maikls Jīdens (Michael Yeadon), kura atklātos izteikumus par vakcīnu vispārīgo ietekmi citējām aprīļa sākumā, un vācu plaušu speciālists Volfgangs Vodargs (Wolfgang Wodarg) decembrī uzrakstīja petīciju Eiropas Zāļu aģentūrai (EZA), kurā norādīja uz to, ka jebkura vakcīna pret koronavīrusa pīķa proteīnu, tai placentas audos krusteniski reaģējot ar līdzīgu cilvēka olbaltumvielu, sauktu par sincitīnu-1, var izraisīt grūtniecības zaudēšanu un pastāvīgu sterilitāti sievietēm, kurām vakcinācijas rezultātā rodas autoimūna reakcija pašām uz savu sincitīnu-1.

“Nav norāžu, vai antivielas pret SARS vīrusu pīķa proteīniem darbojas arī kā antivielas pret sincitīnu-1. Tomēr, ja tas tā būtu, tas novērstu arī placentas veidošanos, kā rezultātā vakcinētās sievietes būtībā kļūtu neauglīgas,” ārsti rakstīja savā steidzamajā vēstulē EZA.

Tā kā grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, tika izslēgtas no vakcīnas izmēģinājumiem, bet sievietes reproduktīvā vecumā tajos iesaistīja tikai tad, ja viņas lietoja farmaceitisko kontracepciju, vēstulē tika piebilsts: “Tas nozīmē, ka

var paiet salīdzinoši ilgs laiks, līdz varētu pamanīt, ka ir radies ievērojams skaits pēcvakcinācijas neauglības gadījumu.”

Apvienotās Karalistes valdība: ‘Nepietiek pierādījumu, lai varētu ieteikt kovid vakcīnas rutīnas lietošanu grūtniecēm’

Par menstruālajām blaknēm arvien vairāk var izlasīt sociālajos medijos, kur simtiem sieviešu ziņojušas par dīvainiem simptomiem vai meklējušas atbildes uz jautājumiem par neregulārām mēnešreizēm pēc koronavīrusa vakcīnu saņemšanas.

Mediju attiecību menedžere Fiona Kuksone (Fiona Cookson) no AstraZeneca Lielbritānijā sacīja, ka uzņēmumam neesot oficiālas atbildes par reproduktīvajām sūdzībām un ka Lielbritānijas valdības Zāļu un veselības aprūpes produktu pārvaldes aģentūra (MHRA) drīzāk esot atbildīga par šādu blakņu uzraudzību, nevis vakcīnas ražotājs.

Apvienoās Karalistes SARS-CoV-2 vakcīnas Zaļā grāmata, ko raksturo kā “svarīgu ceļvedi AK sabiedrības veselības profesionāļiem, kas veic vakcinēšanu”, mēnešreizes piemin, tikai lai konstatētu, ka “rutīnas jautājumi par pēdējām mēnešreizēm un/vai grūtniecību nav nepieciešami, pirms piedāvā vakcīnu.

“Tāpat kā lielākajai daļai farmaceitisko produktu, arī Covid-19 vakcīnām klīniski pētījumi grūtniecības laikā nav veikti,” teikts vakcīnas Zaļajā grāmatā. Tāpat kā citām vakcīnām, vakcīnas licencēšanai vai ārkārtas lietošanas atļaujas saņemšanai nav nepieciešama tās ilgtermiņa ietekmes izpēte uz auglību vai vēža šūnu attīstību.

Zaļajā grāmatā teikts, ka “Pfizer BioNTech, Moderna un AstraZeneca vakcīnu attīstības un reproduktivitātes testēšana dzīvniekiem nav radījusi nekādas bažas”, “vakcīnas, kurās izmantoti adenovīrusu vektori, līdzīgi tiem, kas ir AstraZeneca Covid-19 vakcīnā, ir plaši izmantotas, lai vakcinētu sievietes pret Ebolas vīrusu” un “vakcīnu izmēģinājumiem grūtniecības laikā vēl ir jāseko.”

“Lai gan pieejamie dati neliecina par kaitējumu grūtniecībai, nav pietiekamu pierādījumu, lai ieteiktu Covid-19 vakcīnas rutīnas lietošanu grūtniecības laikā,” teikts AK valdības bukletā. Taču praksē parasti iesaka poti saņemt, balstoties uz bieži vien nepamatoto pieņēmumu, ka ‘tās ieguvumi atsvērs riskus’.

Šīs eksperimentālās vakcīnas iegūšana ir neprāts, ja esat jauna sieviete

Dr. Simona Golda (Simone Gold) no “Amerikas vadošajiem ārstiem” (America’s Frontline Doctors AFLDS) uzsvēra to vakcīnu eksperimentālo raksturu, kam ārkārtas lietošanas atļauju piešķīrusi tikai ASV Pārtikas un zāļu pārvalde, un kam turpinās III fāzes klīniskie pētījumi.

“Mēs zinām, ka izdzīvošanas rādītājs [saslimstot ar Covid-19] sievietēm reproduktīvā vecumā un bērniem ir ārkārtīgi augsts, saskaņā ar SPKC datiem pārsniedzot 99,98 % pat bez ārstēšanas, un noteikti bez jauna un nepārbaudīta bioloģiska līdzekļa, kas joprojām ir pieejams tikai saskaņā ar ārkārtas lietošanas atļauju kā izpētes ārstēšanas līdzeklis,”, Golda teikusi e-pasta paziņojumā LifeSiteNews. Izmantojot vienkāršu loģiku riska novērtēšanai, lēmums par jebkādas eksperimentālās kovid vakcīnas piešķiršanu grūtniecei būtu ārkārtīgi neapdomīgs.”

Vēl pirms gada grūtnieces un sievietes, kas plānoja grūtniecību, atturējās ēst tunci, jo tajā ir dzīvsudrabs, vai ieņemt tailenola tableti; tagad viņas ļauj sevi pierunāt veikt eksperimentālas injekcijas.

“Vēlme palikt stāvoklī ir nepārvarama. To nevar aizstāt ar kaut ko citu. Ar to nedrīkst spēlēties,” Golda sacīja Mišelai Malkinai intervijā šā gada februārī. “Notikumu kaskāde, kam jānotiek sievietes ķermenī, lai iestātos grūtniecība un lai saglabātu grūtniecību visu tās dabisko laiku, ir neticami sarežģīta. Tāpēc ārsti un zinātnieki aizvien ir izslēguši grūtnieces no klīniskiem pētījumiem, jo mēs vienkārši sīkumos nepārzinām to, ko mēs nezinām.”

“Ir vājprāts potēties ar šo eksperimentālo vakcīnu, ja esat jauna sieviete,” sacīja Golda. “Es pilnībā aizliegtu visām jaunām sievietēm saņemt šo vakcīnu, un ir ļoti neētiski, ja kāds ārsts to piedāvā jebkurai jaunai sievietei.”

Tulkojusi un sagatavojusi L. Tjuniņa.

Avots: https://www.lifesitenews.com/news/thousands-of-women-report-hemorrhaging-reproductive-dysfunction-miscarriage-after-corona-shots

Ziņu vietne LifeSiteNews ir izstrādājuši atsevišķu informācijas lapu par Covid-19. To var aplūkot šeit.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • That is the excellent mindset, nonetheless is just not help to make every sence whatsoever preaching about that mather. Virtually any method many thanks in addition to i had endeavor to promote your own article in to delicius nevertheless it is apparently a dilemma using your information sites can you please recheck the idea. thanks once more. 123movies that works

  maijs 18, 2021
 • Heya i’m for the first time here. I found this board
  and I in finding It truly helpful & it helped me out a lot.
  I am hoping to offer something again and help others like
  you helped me.

  maijs 21, 2021

Leave A Comment