Friday, October 23, 2020
Trending News

Tūlītējas pārmaiņas, atklāts potenciāls, izprasta motivācija – kā tas iespējams?

Koučings ir instruments, kura potenciāls Latvijā vēl līdz galam nav izprasts. Taču tie, kuri ir izmantojuši profesionālu kouču atbalstu gan individuāli, gan uzņēmumos, noteikti ir piedzīvojuši tā pozitīvo ietekmi attiecībā uz skaidrības radīšanu, mērķu un vīzijas apzināšanos, perspektīvas paplašināšanu, savas motivācijas izprašanu, reālu plānu veidošanu, savu mērķu sasniegšanu un kopumā savas izaugsmes veicināšanu.

Koučinga profesionālās kompetences, kas svarīgas kouču attīstībā, patiesībā ir būtiskas ikvienas savstarpējās komunikācijas pamatā – prasme ieklausīties, uzdot atvērtus jautājumus, koncentrēties klātbūtnei un citas. Koučinga pieejas būtība ir atraisīt cilvēku potenciālu un veicināt izaugsmi.  21.martā septiņi profesionāli Starptautiskās Koučinga Federācijas (ICF)* Latvijas nodaļas kouči iepazīstinās ar kādu no tēmām, kuras ir padziļināti izpētījuši.

Laura Kunstberga savā sesijā skaidros kā zemapziņas programmas, pārliecības un izvirzītie dzīves mērķi veicina vai kavē dzīves vīzijas un sapņu realizāciju. Šajā sesijā būs iespēja ne tikai veicināt apzināšanos, kas tieši ir augstāk minētie koncepti un kā tos ieraudzīt un atpazīt ikdienā, bet reāli būs iespēja klātienē, atbildot uz efektīviem jautājumiem meditatīvā stāvoklī, ieskicēt savu vīziju kādā no dzīves jomām, apzināties stratēģiju, kā to realizēt un saprast, kas kavējis vēlamo realizēt līdz šim.

Citas festivālā kouču pārstāvētās tēmas aptvers gan jautājumus par profesionāla kouča izvēli, gan sevis dziļāku apzināšanos un iepazīšanu, gan tehnikas un metodes sevis pilnveidošanai. Nāc un iepazīsti tuvāk koučinga pieeju, pašus koučus un viņu pārstāvētās tēmas:

Daina Ramata. Kā mērķtiecīgi virzīt savus un komandas panākumus?

Artur Chernikau. Зачем и как выбирать профессионального коуча?

Lāsma Poļikeviča. Pašiedvesmas tehnikas savai izaugsmei!

Aija Bandere. Autentiskais Es

Agnija Šmite Kā atļaut sev dzīvot drosmīgi?

Iveta Apine. Kā pārstāt kāpt uz tiem pašiem grābekļiem?

* Starptautiskā Koučinga Federācija (ICF) ir pasaulē lielākā nekomerciāla profesionālo kouču biedrība un resurss tiem, kuri meklē kouču pakalpojumus. Federācijā ir biedri – profesionāļi no visas pasaules, tai skaitā, līderības, biznesa un dzīves kouči. ICF darbība veltīta profesijas un koučinga attīstībai, nosakot augstus profesionālos standartus, sniedzot neatkarīgu sertifikāciju un veidojot akreditētu kouču resursu visā pasaulē. ICF galvenais mērķis – sekmēt profesionālā koučinga mākslas, zinātnes un prakses attīstību.

Jau 17. oktobrī Rīgā notiks lielākais pašizaugsmes festivāls, kur būs iespējams apmeklēt šo meistarklasi. Lai rezervētu vietu, izmanto šo saiti: https://festivals.memorywater.lv/session/327 Kopumā festivāla dienā iespējams apmeklēt vairāk nekā 100 meistarklases par dažādām pašizaugsmes tēmām. Festivāls notiks deju studijā Dzirnas 3 stāvos brīvā un uzlādējošā atmosfērā. Festivālam ir sava unikāla web-aplikācija festivals.memorywater.lv, kura ļauj sastādīt savu festivāla dienas grafiku.
Vai pašizaugsme ir Tavas dzīves sastāvdaļa?

Lai arī pastāvēja bažas, ka pasākumus kopumā varētu ierobežot, tomēr festivāls #MaināmPasauli notiks, jo šobrīd atļauti pasākumi telpās līdz 500 cilvēkiem. Festivāls tika pārcelts no 21. marta.

REKLĀMA
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment