Trending News

Tumšā ziema ASV un ne tikai

Dark winter – tā bija ASV notikusī bioterorisma un sabiedrības sabrukšanas simulācija vēl 2001.gadā, pirms dvīņu torņu sagraušanas un ilgi pirms Event 201 un šodienas notiekošā.

Bet Džo Baidens šo jēdzienu pēdējā laikā izmantojis ne reizi vien, apzināti vai neapzināti, pieminot šo terminu un to, ka tāda ziema tuvojas. Un tā ir šī ziema.

Un par to, kā tas varētu izskatīties, šī informācija ir no pašiem ASV resursiem. Tas ir tas, ko var lasīt un dzirdēt viņu blogos un tur, kur par to tiek spriests. Nu, tās sazvērestības teorijas, kā parasti. Tātad kas tur notiek – tumšā ziema ir mākslīgi organizētu krīžu kopums, kas paredzēts sabiedrības un ekonomikas demontāžai un tas sākas acīmredzot tieši ASV – daļēji to var vērot arī UK un Ķīnā, kur trūkst elektrības.

Bet ASV visi šie vektori – masveida švakcinēšanās, pārtikas ķēdes sabrukums, finanšu sektora kolapss un iespējamais defolts viss kaut kā ‘netīšām’ ir sanācis kopā ar elektrības trūkumu visu pārējo. Nav kur sprukt – sēdēt mājās arī nesanāk, jo lielās piegādes kompānijas, kā Fedex arī sastopas ar darbinieku trūkumu un drīzumā var apturēt piegādes visā valstī. Vairāk kā 70 piegādes kravas kuģi šobrīd iesprūduši Losandželosas ostā, kamēr kriminālie noziedznieki kā Gavins Ņusoms, kurš, protams, uzvarēja atkārtotās vēlēšanās Kalifornijā ar to pašu Baidena sistēmu, dara visu, lai ieviestu tur lokdaunus un apturētu visu šo piegādes ķēdi.

Visi atslēgas apgādes un infrastruktūras punkti tiek apzināti nospiesti un paralizēti. Ja tas tā turpināsies, tad drīz vien nesen varenākā pasaules valsts un arī citas pa ķēdes reakciju ātri vien nonāks turpat, kur ir trešās pasaules valstis ar masveida badu, bezpajumtnieku miljoniem un vardarbību ielās. Un tas notiek biedējoši ātri.

Arī štatos jau var redzēt pārtikas plauktu tukšošanos – tirgotāji un ražotāji parasti mēdza iepirkt lielus izejvielu daudzumus, bet šobrīd tas jau samazinājies uz pusi. Viņi saņem tikai pusi no prasītā. Tas nozīmē, ka piegādes un pārtikas krājumi šobrīd ir jau mazāki uz pusi no tā, kas ierasts. Un tas pamazām pāriet reālajā dzīvē uz veikalu plauktiem, kur pārdevējiem sākas trauksme – ar ko tad aizpildīt plauktus, lai to neizskatās tukši, jo tikko tas atklāsies, tā sāksies panikas pirkšanas lēkme un viss būs tukšs pa īstam.

Un tā zem Baidena adminstrācijas notiek tas process, par ko tika vēstīts jau sen – ASV transformācija par kaut kādu Venecuēlu. Un tas ir rūpīgs plāns, taču gan tur, gan visur citur pasaulē cilvēki to nespēj ieraudzīt, saprast, pieņemt un noticēt. Viņi domā, ka tūlīt lietas atgriezīsies pie normālā-  taču Džo nupat izmeta arī to, ka jābūt sašpricētiem 98% amerikāņu, lai tas varētu notikt. Tas nekādi nav iespējams brīvprātīgi, sevišķi ASV, tāpēc tur pilnīgi noteikti izvērsīsies vēl lielāks terors un piespiedu potēšana – un kas tad? Tad varēs vainot atlikušos 2% par to, ka slimo un mirst 98% sašpricēto.

Sākumā tie bija 70%, lai sasniegtu mistisko ‘kolektīvo imunitāti’ Tagad tas izmests pa logu, turpat, kur dabiskā imunitāte un ar katru nākamo booster poti imunitāte tiek sagrauta vēl vairāk.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Līdz ar to, šī ziema gan ASV, gan daudz kur citur patiešām var izvērsties gan tumša, gan asiņaina – globālisti labi zina, ka 90% populācijas viņi var likvidēt pavisam mierīgi, jo tiem nav ne iekrājumu, ne spējas pašiem audzēt pārtiku, ne spējas sevi aizsargāt. Te patiešām nevajag neko daudz – pietiek pārtraukt pārtikas apgādi uz dažiem mēnešiem un tad paliek tikai tie, kam ir kaut kādas iemaņas izdzīvot dabā vai savās fermās.

Un vēl taču ir Evergrande finanšu piramīda, kas brūk kopā un tas var paraut līdzi visu šo finanšu un nekustamā īpašuma tirgu un burbuli. Tas nebūs salīdzināms ar Lehmans Brother, tas ir nesalīdzināmi lielāks.

Kur nonāks civilizācija? Dabiskā atlase visu parādīs. Un no vienas puses, visai šai sistēmai, kas ir tik sapuvusi, korumpēta un nekrietna, balstīta uz meliem un korupciju, ir jāsabrūk tik un tā. Tikai jautājums, kas būs tie, kas paliks pāri un kā notiks tālākā pārvalde. To nevar paredzēt arī globālisti, jo cilvēces atmoda, lai cik sāpīga, tomēr turpina notikt ar katru dienu vairāk.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment