Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Tuvojās kritiskā cilvēku masa, kuriem atveras acis, ka vīrusa ierobežojumi ir afēra

Tērbatas ielā vakar norisinājās Viņķeles partijas organizēts pasākums. Šajā pasākumā spilgti parādās cinisms un liekulība ar kādu tiek virzīts Covid-19 afēra. Latvijas mazajiem uzņēmējiem – kafejnīcām tiek uzlikti ierobežojumi un stingri noteikumi – ievērot 2m distanci, ievērot noteiktas darba stundas, bet kad runa ir par savu partijas pasākumu, tad tas nav svarīgi ne 2m, ne laika ierobežojumi.

Redzot Tērbatas ielā notiekošo (Foto: Jānis Škapars), ar drosmīgu paziņojumu nāca klajā Normunds Juraševskis, kurš vada vairākas kafejnīcas un bārus –

Saeimas opozīcijas deputāts Aldis Gobzems Facebok pārpublicēja uzņēmēja sašutuma pilno komentāru ar šādu ierasktu –

Aldis Gobzmes

“Beidzot viens drosmīgs vecis (lasīt tekstu pievienotajā bildē)! Beidzot ir jāsāk pielikt pie vietas Kariņš un Viņķele! Beidzot ir jābeidz baidīties! Vai tad Jūs neredzat, ka Jūs apkrāpj? Restorānos Jums ir jāsēž pa 2 metriem, bet te Veselības ministres Viņķeles partija organizē priekšvēlēšanu ballīti, lai rudenī bļautu par otro vilni! Lai varētu līdz gada beigām zagt. Lai nebūtu skola bērniem. Sāciet iet ielās! Kā vakar Tērbatas ielā! Ar mīlestību Jūs viņus gāzīsiet! Ejiet uz koncertiem, krogiem, kā Tērbatas ielā! Kā Viļņā, kā Tallinā! Bet beidzot jākļūst arī drosmīgiem! Ja nevar pie Saeimas, tad var vismaz caur ballīti! Bet ejiet! Uzspļaujiet Kariņam, kā viņš uzspļauj Jums!”

Alda Gobzema ieraksts sociālajos tīklos guvis milzīgu popularitāti. Ar to dažu stundu laikā dalījušies vairāk nekā 1000 cilvēku un skaits tikai turpina pieaugt. Ar skarbiem komentāriem dalījušies arī cilvēki, kuru komentāri guvuši plašu atbalstu.

Saeimas opozīcijas deputāte Jūlija Stepaņenko, notikušo komentējot, raksta Facebook –

Jūlija Stepaņenko
"Es jums iztulkošu Viņķeles teikto: Mīļie rīdzinieki, mūsu partijas nozīmētā pagaidu administrācija savā vēlmē izdabāt dažiem desmitiem vēlētāju ir pilnībā atbildīga par epidemioloģisko prasību neievērošanu Tērbatas ielā, bet es labāk patēlošu tviterī gādīgo māmuļu. Laikā, kad no kafejnīcu terasēm dzen prom 9. viesi, jo atļauti ir tikai 8 pie viena galdiņa, laikā, kad visi publisko pasākumu organizatori ir spiesti katru dienu pārbaudīt informāciju un sekot līdzi tam, cik cilvēkus un ar cik cm distanci drīkst aicināt, Tērbatas ielas festivāla organizatori ir pārvilkuši treknu strīpu pār visiem noteikumiem un rekomendācijām. Bet mēs grabināsim naudu bērnu datoriem, lai viņi turpina pa 8h sēdēt un bojāt redzi un stāju dēļ attālinātām mācībām, mēs darināsim maskas, jo drīz tād būšot obligātas. Mums ir jāieladē Apruri covid un jāsēž mājās, lai A/Par, kas tagad ir gan Rīgas dome, gan Veselības ministrija, varētu iepriecināt savus vēlētājus."
Linda Liepiņa
Opozīcijas deputāte Linda Liepiņa Facebook arī bija skarba - 

"Lai turpinātu Covid ballīti uz visu banku, Viņķelei un Kariņam ir nepieciešams “otrais vilnis”. Kā iemeslu nu varēs minēt Tērbatas ielas svētkus un neapdomīgu katra indivīda rīcību.Valdības lēmumi un pašu rīcība atgādina tādu ar tukšu gaisu darbināmu lelli, kas raustās un žonglē uz visām pusēm, un kura izbeidzas līdz ar gaisa pieplūdi. Lai turpinātu par miljoniem pētīt to, ko paši posta, lai turpinātu graut uzņēmējdarbību, vienā dienā ir jānosaka jauni ierobežojumi un jābiedē ar obligātu masku valkāšanu, bet nākamajā jāuzrīko varen jestra ballīte. Pagaidām pietrūkst Viņķeles griešanās uz disco bumbas Tērbatas ielas vidū, bet vēl jau vesels mēnesis līdz Rīgas vēlēšanām, tā kā cerams, ka piedzīvosim ne to vien. Gaidām otro, trešo un arī devīto vilni! Valdība rullē! Bet jūs tikmēr nēmētājieties ar naudiņu. Uzņēmējiem nāksies glābt pašiem sevi, tāpat kā vecākiem nodrošināt savas atvases ar viedierīcēm jaunajam skolas gadam."

Satraukusies par notikušo, Viņķele arī steidza komentēt situāciju –

Šis piemērs ļoti uzskatāmi parāda visu šo ierobežojumu neloģiku. Vēl lielāks skandāls tuvojas, jo tiek izstrādāts scenārijs, ka skolas neatsāks normālu darbu 1. septembrī. Tātad mērķis ir cits, tas nav aizsargāt sabiedrības veselību. Par to šaubas vairs nav nevienam.
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Es noteikti ieradīšos tuvākajā barčikā pēc darba un sēdēšu ilgi,ilgi,un uz iršu es viņkelienei un kankaram.Uznēmēji esmu ar Jums!!!

    jūlijs 19, 2020

Leave A Comment