Trending News

TV personība un vakcīnu ‘ietekmele’ mirst pēc tās saņemšanas

Pēdējā laikā par vakcīnu upuriem tādā vai citādā veidā kļuvuši simtiem tūkstoši visā pasaulē. Tiem vairs nav iespējams ne izsekot, ne aprakstīt. Taču daži piemēri uz citu fona īpaši izceļas. Viens no tiem ir Midwin Charles.

Aizvien vairāk dzirdam arī par letāliem iznākumiem pēc šo eksperimentālo vakcīnu saņemšanas. Tas kļuvis par ierastu lietu un pat nav nekāda sensācija. Protams, saistības ar vakcīnām oficiāli joprojām nav. Nav jau arī šajā gadījumā un oficiālie mediji pat nepiemin dotās sievietes vakcinācijas faktu.

Kas tad bija Midwin Charles? Tā bija Bruklinā praktizējoša juriste un arī darbojās arī MSNBC TV kanālā, veicot konsultācijas juridiskajos jautājumos. Viņa bija arī ļoti aktīva Twitter lietotāja – kopš 2009.gada katru dienu vidēji izliekot apmēram 25 čivinājumus. Pēdējā mēnesī šis skaits sasniedza pat 39 dienā – tas bija laika posmā no 10-20 martam. Bet tās arī bija viņas pēdējās dienas pie normālas veselības. Būtiskākais šajā stāstā ir viņas 1.marta paziņojums par vakcinēšanos, vienlaicīgi iedrošinot arī citus.

Turklāt ap 20-21.martu bija jābūt arī otrai vakcīnas dozai. Bet 22.martā no viņas vairs bija tikai 4 tvīti, vēl 10 reizes tas notika 23.martā – pēc tam sekoja tikai pa vienam ierakstam, bet no 26.marta līdz 6.aprīlim iestājās klusums. Tajā dienā viņas ģimene paziņoja, ka 47 gadīgā sieviete ir mirusi. Tas iznāk 37 dienas pēc pirmās vakcīnas dozas – nav gan zināms, vai tā bija Moderna, vai Pfizer-  turklāt šai laikā saskaņā ar protokolu bija jābūt arī otrai dozai.

Tas izklausās dīvaini, ka par cilvēka veselības stāvokli var spriest pēc twittera, taču šajā gadījumā tā tas sanāk –ņemot vērā visu viņas iepriekšējo aktivitāti, pēdējās 12 dienas viņa acīmredzami nebija spējīga tajā neko pateikt –iespējams, ka pēc otrās dozas nonāca slimnīcā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kā mēs jau to esam redzējuši, vakcīnas ir galvenais sakritību iemesls un šādu gadījumu kļūst aizvien vairāk. Meklējot par šo gadījumu Google, var atrast daudzus rakstus no lielajiem medijiem – bet neviens no tiem neraksta par šo vakcīnu 1.martā.

Ar ko tad šis gadījums ir tik pamācošs? Te ir darīšana ar diezgan ievērojamu kovid influenceri – kaut arī viņas pamatdarbs bija advokātu birojā un paralēla TV sejas karjera, viņa visai bieži mēdza kritizēt masku nenēsātājus un sociālās distances neievērotājus, kā arī centās iedrošināt cilvēkus vakcinēties.

Tāpēc lielajiem medijiem un kovid industrijai šis zaudējums ir diezgan sāpīgs – bet ne jau tāpēc, ka aizgāja bojā cilvēks. Tas ir tāpēc, ka šī bija diezgan ievērojama publiska figūra, kuru viņi izmantoja vīrusa reklāmā. It kā sieviete nebija dumja – par sekmīgiem advokātiem tādi nevar kļūt. Taču tas ir kārtējais piemērs tam, ko cilvēki nodara paši sev – arī inteliģenti un visādā ziņā gudri ļaudis spēj ielaisties šajos Farmas tīklos – bet toksiskās vakcīnas nevienu nešķiro.

Tāpēc kovid industrijai tas ir paliels zaudējums, bet mums tā ir vēl viena laba mācība. Ironiski, ka cilvēks, kas sargājas no vīrusa, staigā maskās un izvairās no cilvēkiem, mirst no vakcīnas pret to. Tāda ir šī kovid rulete – Farmas eksperiments turpinās.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment