Trending News
HomeVīrusa afēraTwitera “rečekisti” cenzē ASV prezidentu

Twitera “rečekisti” cenzē ASV prezidentu

Twitera “rečekisti” cenzē ASV prezidentu

Sandris Točs –

Jaunākās ziņas. “Sliktais” Tramps pauž viedokli, ka vēlēšanās pa pastu var notikt krāpšanās. “Labie” Twitera faktčekeri viņam cenšas aizbāzt muti! Jo tas, ko viņš saka, nav izdevīgs demokrātiem.

Tātad “labo” sekta uzskata, ka var cenzēt ASV prezidentu. Jo “labie” var cenzēt visus savās interesēs.

Kā zināms, demokrāti ir vairāk pārbijušies no kovida, vairāk sēž mājās un potenciāli gatavojas balsot pa pastu. Man liekas, demokrātu tips ir tendēts paranoiskāk uztvert kovidu, jo tic medijiem. Kā visi “labie”, kas ir naivi, un tic “pareizajām”, “labajām” “labo” “cienījamajām” autoritātēm, jo viņiem tā tas ir iemācīts. “Labajiem” vienmēr ir zināms saraksts ar “labajām” autoritātēm, kam ir “pareizi” ticēt, lai būtu “labie”. Kā “pareizo” vairākums, kā viņiem šķiet savā “labo” mediju burbulī.

Jo “labie” grib visu darīt “pareizi” un “labi”, lai būtu “labie”. “Labajiem” ir svarīgi, ko par viņiem domā citi, lai būtu “labie”. “Sliktie” nav tik naivi un netic šīm “labajām” autoritātēm, necenšas būt tik ļoti “pareizi”. “Sliktie” nesaka to, kas ir “pareizi”, bet to, ko domā paši. Tas ir ļoti “slikti”, tāpēc “labie” viņiem visur cenšas aizbāzt muti, lai viss būtu “pareizi” un “labi”.

Esi kā “labais” – aizbāz otram muti! Vai esi kā “sliktais” – saki, ko domā!

ASV preizdents: Tviteris pilnībā iznīcina VĀRDA BRĪVĪBU, un es kā prezidents to nepieļaušu!Tviteris šobrīd iejaucas 2020. gada prezidenta vēlēšanās. Viņi saka – mans apgalvojums, ka pasta vēlēšanu biļeteni novedīs pie masveida korupcijas un krāpšanas, ir nepareizs. Tas ir balstīts uz Viltus ziņu kanālu CNN News un Amazon peiderošā Washington Post faktčekeriem…

Ja nopietni, es nezinu kā tas beigsies – ASV ir konstitūcijas pirmais labojums, kas nosaka vārda brīvību. Ar faktčekingu tas ir nesavienojams. Jo vārda brīvība ietver sevī tiesības uz jebkuru nevis tikai “pareizu” viedokli. Vārda brīvība ietver sevī tiesības kļūdīties, nevis paust tikai “nekļūdīgus” viedokļus. Vārda brīvība nav savienojama ar
cenzūru un viedokļa faktčekingu. Es nezinu kā šī cīņa beigsies ASV. Ceru, ka “sliktais” Tramps, kas ir par brīvību, sados “labajiem”, kas ir pa cenzūru. Jo no tā ir daudz kas atkarīgs pie mums.

Man liekas, ka Levits jau ir starta pozīcijās tālāk izvarot Satversmi, izraujot no tās cilvēka brīvības principus. Kariņš jau domā kā piegriezt mūsu brīvības ar īpašu likumu pandēmijas sakarā.

Trampa uzvara nozīmēs, ka mūsu vietējā “labo” mafija varbūt pierausies. Citādi “sliktajiem” būs mute ciet un pilnīga “labo” diktatūra.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment