Trending News

Ūdenim atmiņa tomēr piemīt

Kamēr Latvijas režīms cīnās ar vietējo Memory Water uzņēmumu nolūkā uzlikt tam sodu par it kā negodīgu komercpraksi, balstoties uz ierēdņu secinājumiem par to, ka ūdenim nav ne atmiņas, ne to var kaut kā strukturizēt, patiesībā jau pirms vairākiem gadiem ir veikti zinātniski pētījumi, kuri skaidri apliecina to, ka atmiņa ūdenim tomēr ir gan.

Tas bija jau 2018.gadā, ko toreiz zinātnieki nosauca par ‘Tūkstošgades atklājumu’, kā arī lielu atklāsmi cilvēces apziņā. Un tas saistās tieši ar šo absolūti svarīgo dzīvības avotu un resursu – ūdeni.

Vācu zinātnieki tagad pārliecinājās par to, ka tam piemīt atmiņa un tas, ko izsenis zināja un juta cilvēki, kuri pievērsušies garīgai izaugsmei, tagad ir saprotams arī zinātniskos terminus.

Atklājums tika veikts ar milzīgu palielinājumu vērojot atsevišķas ūdens lāses zem mikroskopa, kas atklāja katras lāses unikālo struktūru, kas līdzīgi kā sniegpārsliņai ir atšķirīga no citām.

Eksperiments darbojās sekojoši – dalībnieku grupa paņēma vienu ūdens daudzumu no tās pašas tilpnes, tajā pašā laikā.  Pētot katru lāsi atsevišķi, katra parādīja citu attēlu.

Tad šajā tilpnē tika ievietota īsta puķe un pēc laiciņa atkal tika paņemts ūdens daudzums no tās. Un atkal lāses demonstrēja pavisam citu struktūru un ieliekot tur citu puķu, struktūra atkal izmainījās, bet tās visas katrā gadījumā izskatījās diezgan līdzīgi, no kā tika izdarīts secinājums, ka tieši konkrētais objekts ūdenī arī ietekmē katras lāses izskatu mikroskopā.

No šī atklājuma, kas parāda ūdens atmiņu kā realitāti, var izdarīt arī nākamos secinājumus par to, ka ūdens savāc visu to informāciju, kas tam ir apkārt, bet tas savukārt nozīmē to, ka šī informācija nonāk arī tajos cilvēkos, kas šo ūdeni lieto. Plašāka informācija par šiem pētījumiem atrodama šajā saitē.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ir jau zināms, ka cilvēka organisms katrs arī ir unikāls, bet par 70% tas sastāv no ūdens, līdz ar to arī, piemēram, asaras satur unikālu informāciju par cilvēku, jo tieši ķermeņa šķidrums ir visas informācijas bāze, tai skaitā asinis un tieši tāpēc jau arī daudzās kultūrās to tā arī sauc – asins tīrība, nejaukšanās ar citu tautu pārstāvjiem un rasēm ir tas, kas nodrošina šīs informācijas tīrību un kvalitāti. Tās ir lietas, par ko mūsdienās esam pavisam aizmirsuši, bet kas ir būtiski svarīgas katras tautas un kopienas saglabāšanai.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment