Trending News
HomeVakcīnasUK dati atkal apliecina – plosās vakcinēto epidēmija

UK dati atkal apliecina – plosās vakcinēto epidēmija

UK dati atkal apliecina – plosās vakcinēto epidēmija

Režīmi visā pasaulē joprojām cenšas pārliecināt, ka kovid švakcīnas samazina nonākšanu slimnīcā un mirstību. Taču aplūkojot kārtējos Britu salās iznākušos datus, redzam kaut ko patiesi šausmīgu – šobrīd mirstība ir par 3000% lielāka, kā pagājušā gadā ap šo laiku.

Kā tas iespējams? Tikmēr gan tur, gan tepat pie mums mediji dzied to pašu – ja nesanāks pārliecināt nevakcinētos, tad ziemā atkal būs lokdauns. To pašu apsver arī Lietuvā. Tad kur ir problēma? Aplūkojot šos britu datus, redzam to, ka problēma ir tieši pretēja tam, kā to pasniedz režīms un mediji. Te var skaidri redzēt to, cik laika periodā no šī gada februāra līdz 12.septembrim tad ir to mirušo un no kā. No 2542 gadījumiem 28 dienu laikā pēc pozitīva testa nešpricētie ir 722, kamēr visi pārējie ir saņēmuši vismaz vienu dozu, bet lielais vairums – abas.

Arī dati par Skotiju rāda to pašu – tur laikā no 2020.gada 14.augusta līdz 12.septembrim tika fiksētas tikai 7 nāves no kovid – bet šogad šai pašā laikā to jau ir 222. Arī šeit vēŗojams pieaugums vairāk kā par 3000%. Atcerieties, kā mediji pagājušā gada beigās manipulēja ar statistiku, skaitot to, ka pagājušā gada decembrī Latvijā esot par 27%  lielāka mirstība, kā 2019.gada decembrī un tas esot vīrusa dēļ un tamlīdzīgi? Bet neviens nevēlas salīdzināt šos datus ar un bez švakcīnas.

Bet pēdējais statistikais ziņojums no Skotijas iznāca 22.septembrī un tas parāda arī to, ka tur pēdējā mēneša laikā reģistrēti 69639 pozitīvi gadījumi starp nešpricētiem, bet 79613 – starp špricētiem.

Šie cipari ir gandrīz līdzīgi, nedaudz par sliktu špricētiem, bet kā ir ar mirstību – varētu domāt, ka arī tā būs visai līdzīga abās grupās, taču nē – 17.tabula parāda to, ka pilnībā špricētie ir stabilā vairākumā šajā rādītājā – no 14.augusta-10.septembrim Skotijā reģistrētas 208 kovid nāves, bet no tiem nevakcinēti ir tikai 41. Tie ir tikai nepilni 20%  – un tā skaitās ‘nevakcinēto’ epidēmija.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment