Trending News

UK valdības testi parāda – asimptomātiskie pārnēsātāji ir mīts

Kopš pašiem krīzes pirmsākumiem 2020.gada sākumā, daudzu valstu valdības un veselības ierēdņi ir uzstājuši, ka visi viņu veiktie pasākumi un aizliegumi tiek darīti, lai ierobežotu vīrusa izplatību. Viņu attaisnojums – bezsimptomu slimie. Vai tādi vispār eksistē un var kādu inficēt?

Te ietilpst gan tā saucamie farmaceitiskie pasākumi, gan arī nefarmaceitiskie – distances, maskas, lokdauni. Un tas viss darīts tāpēc, ka šis vīruss varot izplatīties asimptomātiski. Citiem vārdiem sakot, cilvēks var būt vesels un neko nejust, bet inficēt citus un tāpēc arī tādiem jāsēž mājās, jānēsā uzpurnis utt. Tas ir pats visas šīs histērijas pamats.

Taču tagad, gadu vēlāk pat daži industriālās zinātnes un farmas ierēdņi ir spiesti sākt kaut kādu reālu testēšanu šī pieņēmuma attaisnošanai. Nesen UK tika organizēti 9 liela apmēra pasākumi ar kontrolētu apmeklētību, lai noskaidrotu, kas tad īsti tajos notiek. Ņemiet vērā, ka tas ir gadu pēc tam, kad visus saslēdza lokdaunos bez nekādas pētīšanas. Nu labi, tātad ar apmeklētājiem norisinājās šie pasākumi un divi no tiem – FA kausa fināls/Brit Awards ceremonija notika bez ierastajiem kovid noteikumiem.  Rezultātiem vajadzēja kļūt par iepriecinošām ziņām visai pasaulei. Taču par tiem nekas daudz nav dzirdēts. Un tas ir tāpēc, ka šie rezultāti oficiālajām iestādēm nepatika. Viņiem izdevās sagramstīt tikai 15 gadījumus no 60,0000 cilvēkiem, ko varētu saukt par saslimšanu – ar to pašu pozitīvo testu.

Ta sir pilnīgi pretēji tam, ko visu laiku stāsta valdības un ierēdņi – par bezsimptomu izplatību un pasākumiem, kuri esot ‘super-izplatītāji’

Ziņo pats Sky News UK:

9 liela apmēra notikumi tika organizēti saskaņā ar valdības lēmumu atļaut lielāku pulcēšanos šajā vasarā. Tie, kuri šos pasākumus apmeklēja, varēja neievērot spēkā esošo 6 likumu. Valdība apstiprina, ka no 60tk apmeklētājiem kovid ‘gadījums’ konstatēts tikai 15 cilvēkiem. Pasākumu vidū bija arī trīs futbola mači.

Tam vēl var pievienot arī ASV epidēmiju guru Fauči svārstīšanos attiecībā uz šo pašu jautājumu – turklāt pagājušā gadā vinš jau reiz izteicās, ka asimptomātiskie pārnēsātāji nekad nav epidēmijas dzinējspēks, arī PVO pārstāve Maria fon Kherkove izteicās tieši tāpat, ka šādi gadījumu ir ļoti reti. Taču drīz vien retorika mainījās un turpinajās spiediens uz to, ka bezsimptomu slimie patiešām eksistē. Tomēr tagad arī šis uzstādījums ilgāk vairs nevar tikt uzspiests ar varu, ja reiz dati tik atklāti liecina par pretējo.

Arī zinātniskajā literatūrā tas ir noskaidrots, ieskaitot pašu tā saukto epicentru Uhaņā – nekādas asimptomātiskas pārneses nav. Ir vēl citi pētījumi šajā sakarā un tam vispār nevajadzētu izraisīt pārsteigumus – ikvienam ārstam ir jāzina, ka ikvienai slimībai ir simptomi un tiem jāparādās, lai ar cilvēku veiktu kaut kādas darbības – ārstētu vai izolētu no apkārtējiem. Taču viss veselais saprāts pēdējos 14 mēnešus ir izkūpējis gaisā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Taču visi ieviestie ierobežojumi, kontrole un vēl plānotās vakcīnu pases un veselo diskriminācija balstās tieši uz šo absurdo asimptomātisko pārnesi. Vēl šokējošāk ir tas, ka neviens politiķis vai kāds no vesela leģiona ekspertiem, kādi saradušies pēdējā gada laikā, nav pacenties pat pārbaudīt, testēt vai pierādīt šīs hipotēzes darbību praksē.

Tad kā varēja notikt tas, ka slimība bez simptomiem ir pārņēmusi visu pasauli? Atbildes uz to var atrast tad, ja saprot vienkāršu lietu – reakcijas un valdību lēmumus šeit modelē nevis ārsti, zinoši un profesionāli virusologi, bet pavisam citi ļaudis – tādi kā uzvedības un psiholoģijas profesori, starptautisko globālo organizāciju pārstāvji un zaļās afēras bīdītāji. Un protams, visur iesaistīts arī Rokfellera fonds. Un pat mūsu tautu meita Vaira Vīķe Freiberga  – nu ko tad viņa meklē kovid komisijā kopā ar Rokfelleru?

Un šo organizāciju nolūks ir nevis padarīt mūs veselus, bet apzināti sēt bailes un nedrošību. 14 mēnešu laikā redzam, kā pieaug viņu bagātības, bet vienkāršie ļaudis slīgst nabadzībā.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment