Saturday, August 15, 2020
Trending News

Unikāla iespēja katram kandidēt uz Rīgas domi bez stāšanās partijā

Latvijā pirmo reizi tiek uzsākts unikāls sociālais eksperiments, kas dod iespēju, neiestājoties nevienā partijā, piedalīties šajās Rīgas domes vēlēšanās – 2020. gada 29.augustā.

Pašlaik Latvijā politikas veidotājus drīkst virzīt tikai partijas, tādēļ tautas acīs politiķa tēls ir kļuvis nepievilcīgs. Tas ir jāmaina, ir pienācis laiks! Kļūsim paši par Jaunās Sabiedrības vērtību nesējiem. Kādam tas ir jāuzņemas.

Latvijai un Rīgai nevajag partijas, ir vajadzīgas jaunas, gaišas, kompetentas un viedas personības, kuras sirdī jūtas kā Jaunās Sabiedrības vērtību nesēji. Kādam tas ir jāuzņemas.

Tas nozīmē mainīt konkurenci pret sadarbību, vienaldzību pret līdzcietību un savtīgumu pret kopējo labklājību –

saka projekta līdzautors Jānis Pļaviņš
Šī ir unikāla iespēja jaunām personībām pārvērst Rīgu!

Mēs – portāls mainampasauli.news ar domubiedriem – esam sagatavojuši platformu, lai Tu varētu piedalīties un pa īstam realizēt savas idejas. Tagad ir iespējams to izdarīt bez partiju diktāta.

Tu esi spēcīgāks un varenāks nekā Tu domā, izšķiries un piesakies šodien – vēlākais līdz 9. jūlijam.

Bet ievēlēt var tikai no partijas, vai ne?

Jā, tā tas šobrīd ir. Vēl vairāk – Rīgas domes kompetencē nav mainīt visu Latviju. Tomēr tas neliedz mums pašiem kļūt par  jauno izmaiņu sākumu.

Partija, kura iesniegs šī sociālā eksperimenta sarakstu uz līguma pamata, savus kandidātus vai politiskās nostādnes nepieprasīs. Tā būs platforma, lai izpildītu vēlēšanu likumu formalitātes un dod iespēju Tev kandidēt kā personībai.

Seko līdzi un piedalies pats – mainampasauli.news/socialaiseksperiments

#MaināmPasauli

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment